Такий підрозділ, як ноутбуки з підсвіткою клавіатури можуть полегшити життя користувачу. В умовах сучасного життя, людям часто доводиться працювати за комп'ютером, крім того, через нестачу часу, доводиться робити це вночі. У таких випадках рятувальним кругом стане спеціалізована клавіатура. Побутує думка, що такий елемент актуальний тільки для людей, схильних грати в ігри. Геймерам, звісно, корисний такий девайс, але йому б потішився й будь-який середньостатистичний користувач. Якщо не сприймати це, як чинник відвертання уваги, то цілком реально, що ця дрібниця стане чудовим помічником у процесі роботи за персональним комп'ютером.

Основні функції ноутбуків з підсвіткою клавіатури

Важливим аспектом у виборі є помірно яскраве світло, що виходить з-під кнопок. Воно не має заважати чи відвертати увагу, воно має слугувати допомогою. Опускаючи чинник того, що таке оформлення — стильне і гарне, важливо зазначити, що деякі користувачі під'єднують світлове виділення тільки певних клавіш. Це часто геймери, що підкреслюють букви й цифри для виконання основних ходів. Такий маневр прискорює процес гри. Менше часу йде на пошук командних букв. Прийнятним вважається виділення всього периметра дії, але різними кольорами. Кольоровий поділ вважають ефективнішим, адже зорова пам'ять діє надійніше і швидше.

Дослідники стверджують, що дисплей випромінює достатню кількість світла, і його вистачає навіть на нормальну видимість символів у нижній частині комп'ютера. Попри це, порівняно недавно були виведені ПК із такою світною особливістю. Вибирають їх переважно особи жіночої статі, адже такий девайс може зробити життя людини більш яскравим і барвистим. Творчі особистості віддають перевагу також цим моделям. Але, якщо забути про зовнішній вигляд, можна зробити висновок, що вони однаково дуже зручні у використанні. Додаткові відблиски полегшують тиск на очі у разі роботи в темну пору доби або за недостатнього освітлення. Дисплей в активному стані може подавати промені назовні, але у разі постійної зміни вектора напрямку погляду, з темного на світлий, виникає дискомфорт в зоні очей. Це може призвести навіть до проблем зі здоров'ям.

Особливості використання девайса

Комп'ютери зі світною клавіатурою будуть корисними людям таких професій, як письменник, дизайнер, програміст, й іншим користувачам ПК, що працюють у різну пору доби. Монтаж обладнання під кожну клавішу — робота серйозна і копітка. Над цим працюють спеціально навчені люди. Розмір самого місця натискання невеликий, тому вимагає буквально «ювелірного ограновування». У разі поломки або від'єднання одного з джерел світла, треба провести заміну світлодіодів. Самостійно зробити це не вийде, тому така проблема вимагає звернення до сервісного центру.

Є кілька варіантів підсвічування — охоплення цілої клавіатури і світиться окремо кожна кнопка. Обидва варіанти мають попит на світовому ринку. Все залежить від особистісних переваг, адже це питання суто індивідуальне. Основне призначення девайса — зручність і комфорт під час експлуатації. Це і є вирішальним чинником для рішення придбати продукт з додатковим корисним функціоналом. Якщо брати до уваги відгуки, важливо вибирати нейтральні кольори м'яких відтінків, для того, щоб не створювати ефект сильного контрасту з реальним світом.

Питання вибору продукції

Залежно від моделі ноутбука з підсвіткою клавіатури, важливо зробити правильний вибір на користь довговічного девайса. Така декоративна вставка може стати слабкою ланкою всієї системи. Насторожити споживача може надмірно низька ціна. Якщо продукція оформлена якісно й не має дефектів, вартість має бути відповідною. Інакше, є велика ймовірність поломки в найближчому відрізку часу. Також, дешева комплектація може позначитися на роботі інших «нутрощів» апарату. У виборі варто порівняти всі запропоновані примірники з різних аспектів. Враховувати треба матеріал виготовлення. Корпус має бути металевий — це показник високої якості. Вбудована клавіатура — з якісного пластику. Вона має мати охайний вигляд, без пошкоджень і подряпин. Потрібно віддавати перевагу матеріалу, стійкому до впливу зовнішніх подразників.

Ноутбуки з підсвіткою клавіатури

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів