Ентеральне дитяче харчування Nutricia КетоКал 4:1 для дітей від 1 року до 10 років 300 г (4008976671770)

6 відгуків

Код:  398277135

Ентеральне дитяче харчування Nutricia КетоКал 4:1 для дітей від 1 року до 10 років 300 г (4008976671770)

6 відгуків

Код:  398277135

Продавець:

2 300

Є в наявності

6

Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. 

Опис

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дієтотерапії фармакорезистентної епілепсії та інших станів, за яких показано кетогенну дієту КетоКал 4:1/ KetoCal 4:1 для дітей від 1 року до 10 років, як єдине джерело харчування, і старше 10 років як додаткове харчування. Може використовуватися при дотриманні кетогенної дієти з вмістом довголанцюгових тригліцеридів (ДЛТ).

Повноцінний поживний порошкоподібний продукт з високим вмістом жирів, низьким вмістом вуглеводів, а також сумішшю олій, молочного білка (казеїну та сироватки), додаткових амінокислот, вуглеводів, вітамінів, мінералів, мікроелементів та харчових волокон. 
 • Зменшує судоми та покращує увагу, когнітивну функцію та фізичне самопочуття; 
 • У рекомендованому розведенні КетоКал 4:1 має енергетичну цінність 1 ккал/мл, і його можна легко розбавити, додавши більше води для тих, хто потребує додаткової рідини, або використовувати в більш концентрованій формі в ситуаціях, коли потрібен менший об’єм;
 • КетоКал 4:1 заснований на молочному білку (суміш казеїн/сироватка) з додатковими амінокислотами для забезпечення адекватного споживання незамінних амінокислот;
 • Жировий компонент порошку КетоКал 4:1 становить 100% LCT. Продукт має профіль жирних кислот зі здоровим розподілом насичених, мононенасичених і поліненасичених жирів порівняно зі стандартними дієтичними формами KD, а також додаванням докозагексаєнової кислоти (DHA) та арахідонової кислоти (ARA) LCP; 
 • КетоКал 4:1 не містить трансжирів;
 • Рівень вуглеводів у порошку КетоКал 4:1 дуже низький і становить 0.4 г/100 ккал, щоб гарантувати, що жир першочергово використовується для виробництва енергії, що призводить до кетозу;
 • Суміш харчових волокон MF6, що міститься в КетоКал 4:1, є запатентованою сумішшю 6 волокон, відповідає пропорції різних типів клітковини в нормальній дієті. Ці волокна: олігофруктоза, інулін, камедь з акації, полісахариди сої, крохмаль і альфа-целюлоза продемонстрували численні корисні ефекти такі як покращений час проходження крізь кишківник, збільшення біфідобактерій4і збільшення виробництва коротколанцюгових жирних кислот (пребіотичний ефект), зменшення діареї, зменшення запорів,зменшення використання проносних засобів, що є найважливішим для пацієнтів на кетогенній дієті;
 • Безпечний і добре переноситься;
 • Може використовуватись у всіх формах КДТ: класичній, СЛТ або МДА;
 • Універсальний порошок, який легко змішувати.
Склад: Рослинні олії (пальмова олія, соєва олія, соняшникова олія), білок коров’ячого молока (казеїн, сироватка), соєвий лецитин, целюлоза, інулін, сироп глюкози, кальцію карбонат, калію хлорид, олігофруктоза, гуміарабік, кальцію трифосфат, кремнію діоксид, резистентний крохмаль, натрію хлорид, калію цитрат, магнію ацетат, холіну бітартрат, L-аргінін, мальтодекстрин, L-цистин, олія з Mortierella alpina, олія з Crypthecodinium cohnii, клітковина сої, L-триптофан, натрію казеїнат (з коров’ячого молока), натрію L-аскорбат, L-фенілаланін, L-карнітин, L-аскорбінова кислота, таурин, заліза сульфат, L-валін, інозитол, L-тирозин, емульгатор (моно- та дигліцериди жирних кислот), цинку сульфат, DL-альфа токоферолу ацетат, нікотинамід, кальцію D-пантотенат, міді сульфат, піридоксину гідрохлорид, марганцю сульфат, тіаміну гідрохлорид, рибофлавін, ретинолу ацетат, антиоксиданти (аскорбілпальмітат, суміш токоферолів), фолієва кислота, калію йодид, хрому хлорид, натрію селеніт, натрію молібдат, D-біотин, холекальциферол, цианокобаламін. Без ГМО.

Рекомендації щодо споживання: Кількість суміші та її розведення визначаються лише лікарем або дієтологом, та залежать від віку, маси тіла та стану здоров’я. Рекомендована концентрація суміші: Рекомендована концентрація суміші складає 14.2% вага/об’єм (14.2 г продукту плюс 86 мл води з отриманням кінцевого об’єму 100 мл).

Приготування більш концентрованої суміші можливе за медичними показаннями на підставі індивідуальних потреб. Щоб впевнитися, що дана суміш з високим вмістом жирів нормально переноситься, при першому застосуванні при кетогенній дієті, на початковому етапі необхідно використовувати менш концентровану або менший об’єм такої суміші. Потрібно слідкувати за належним споживанням вільної рідини.

Приготування та призначення:

Годування через зонд та перорально:
1. Налийте необхідну кількість гарячої води в контейнер, кришка якого закручується і герметизує ємність. Порошок необхідно розвести у гарячій воді (45–50 °C) до повного розчинення. Виміряйте температуру за допомогою термометра або змішайте щойно кип’ячену воду з холодною кип’яченою водою у співвідношенні 1:1 для досягнення необхідної температури (заборонено використовувати гарячу воду з-під крана!).
2. Відважте необхідну кількість порошку.
3. Відважену кількість порошку додайте у воду. Закрийте контейнер кришкою та збовтуйте до тих пір, поки порошок не розчиниться.
4. Обережно зніміть кришку. При бажанні суміш можна охолодити в холодильнику та використати протягом 24 годин з моменту приготування. Безпосередньо перед годуванням приготовану суміш потрібно збовтати або розмішати. Осад – нормальна ознака даного продукту. У випадку харчування через зонд, рекомендується промивати зонд теплою водою (приблизно 37 °C) після кожного годування. При пероральному застосуванні краще смакує охолодженим.
 • Важлива інформація: Перед початком годування дитини необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. Забороняється використовувати води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування.
 • Тільки для ентерального застосування!
 • Не застосовувати парентерально!
 • Застосовувати тільки під наглядом лікаря!
 • Підходить для дітей від 1 року до 10 років як єдине джерело харчування або додаткове харчування.
 • Може використовуватися для додаткового харчування для дітей віком старше 10 років.
 • Не є лікарським засобом.
Запобіжні заходи: Контролювати стан пацієнта щодо гіпоглікемії, сечокам'яної хвороби, гіперліпідемії та адекватного зростання. Рекомендований строк споживання: строк споживання узгоджується з лікарем. Умови зберігання: зберігати у сухому і прохолодному місці (5–25 °С) та відносній вологості не більше ніж 75%. Завжди закривайте контейнер кришкою після використання. Після першого відкриття щільно закрити кришкою та використати протягом 1 місяця.

Форма випуску: порошкоподібна суміш в металевій банці, масою 300 г.
Виробник: Мілупа ГмбХ, Шлейерштрассе, 4, 36041, м. Фулда, Німеччина/ Milupa GmbH, Schleyerstrasse 4, 36041 Fulda, Germany. Імпортер: ТОВ з іноземними інвестиціями «Нутриція Україна», Україна, 04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14, корпус 2, тел. 0 800 50 17 85 (09:00-19:00, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні безкоштовні).

Відгуки покупців 6

 • Nadya Grinko
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  я избавилась от огромного стресса с появлением кетокала. соблюдение кетогенной диеты для ребенка - это большой стресс для меня. постоянно подбираешь, считаешь. Имея под рукой кетокал я наконец расслабилась.

 • Yatchenkova Galya
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Допоміг зменшити судоми та кількість нападів. Нарешті моя дитина може нормально жити, можу порадити цей продукт для тих, хто зіткнувся з епліпесією, особливо якщо ліки не допомагають

 • Гринько Катя
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Я була розчарована своїм попереднім досвідом кетогеної дієти, тому коли ми почали другу спробу вже з кетокалом - це зовсім інша справа. Зручно та ефективно використовувати суміш з готовим складом, який нам треба

  Переваги:
  Був осад
  Недоліки:
  Ціна
Дивитися усі відгуки до товару →