Купувати обкладинки для зошитів на початку навчального року давно стало звичною справою для батьків. Без них папір втрачає зовнішній вигляд, брудниться і рветься. Наявність обкладинок обов'язкова умова більшості вчителів, це робить дітей охайними, робить процес перевірки приємнішим. Виріб багато років використовується учнями шкіл, студентами та людьми, які ведуть облікові записи в зошитах.  До того ж, більшість продукції оздоблюється яскравими малюнками, візерунками. Яке чадо не захоче обернути підручник у барвисту обкладинку, виділитися серед інших учнів і удостоїтися уваги вчителів, які не менше школярів люблять барвисте канцелярське приладдя.

Різновиди обкладинок для зошитів і підручників

Якщо раніше переважали звичайні безбарвні обкладинки, зараз їх досить багато. Заходячи в магазин, розбігаються очі в дорослих і дітей. Багато товарів із малюнками, та ще й улюблених героїв або персонажів. І звичайно вони відрізняються способом обгортання зошитів. Розрізняють такі різновиди:

  • Клейкі плівки для зошитів і підручників. Гарний варіант для хлопчиків, які ставляться до зошитів не так трепетно, як дівчата. Являє собою клейку, тонку плівку, вона може йти в рулоні. Це дає змогу багаторазово використовувати її, заощадити на придбанні обкладинки для підручників, яких стає більше з кожним роком.  Обернути плівкою можна як щоденник, так і аркуш розміром А4, малюнок збережеться, обкладинка не буде спадати.
  • Обкладинки для зошитів та підручників. Найпоширеніший варіант, підійде для дівчаток і хлопчиків. Бувають кольоровими, однотонними й оздобленими різними цікавими візерунками. Можна підібрати матову або глянцеву поверхню, перший варіант менше брудниться. До вад можна віднести недостатньо щільне прилягання до зошита.

Більшість виробів виробляються з екологічно чистих матеріалів. Сам процес виготовлення обкладинки для зошитів процес цікавий, але важкуватий. І багато хто навіть не замислюються, який шлях вони проходять перед тим, як потрапити на прилавки. Що цікаво, деякі роблять їх у домашніх умовах, використовуючи тільки принтер і комп'ютер.

Заводи використовують великогабаритні верстати, здатні виготовляти тисячу примірників за короткий період часу.  Матеріал, з якого вони виготовляються, ретельно перемішується з різними нешкідливими речовинами. Зображення наноситься за допомогою спеціальних лазерів, технологій ХХІ століття. Зрозуміло, що раніше, виробництво було набагато хитромудрішим.

Поради щодо вибору

Здавалося б, обкладинки для підручників, зошитів, яка дрібниця.  Це далеко не так, адже будь-яка витрата коштів має бути виправданою. Перед тим, як вибрати таку елементарну річ, необхідно дотриматися деяких характеристик. Насамперед, потрібно звертати увагу на виробників, від них залежить термін експлуатації обкладинки з предметів. Потрібно розуміти, що матеріал виготовлення, якщо він дешевий, може відобразитися на здоров'ї дітлахів.

Потрібно визначитися з призначенням товару. Наприклад, десять років тому обкладинки виготовлялися суто для зошитів і книжок. Сьогодні ринок такої канцелярії досить широкий, є товар для географічних атласів, карт та інших посібників навіть розмірів А5. Саме тому обов'язково варто вирішити, яка продукція необхідна дитині. Отримувати порцію неприємних зауважень доведеться їй. Хоча виробники давно вирішили цю проблему створенням спеціальних плівок.

Що стосується матеріалів, у продажу можна знайти обкладинки з поліетилену і ПВХ. За відгуками споживачів зрозуміло, що другий тип досить міцний, проте ціна трохи вища, ніж у першого варіанту й інших аналогічних приладдя. Для шкільних предметів, які часто носяться в рюкзаку, а іноді літають по класі, більше підійде продукція з ПВХ. Щільність має бути якомога вищою, тоді вона точно витримає навантаження будь-якого роду.

Купуючи обкладинки для зошитів, краще підбирати набори з покажчиком класу. Виробник заздалегідь обізнаний у розмірі підручників, які будуть застосовуватися упродовж усього навчального року. Хоча іноді набір не сходитися з розміром використовуваних книг. Щоб дитина відчувала турботу, варто проявляти свою увагу навіть у таких дрібницях.

Обкладинки для зошитів та підручників

Показати ще 60 товарів