Відгуки покупців про Акустична система Omega OG61A Aluminum Bluetooth V4.2 TWS Silver (OG61A) 3

• Виталий Климович

Отличная колонка, - объемная, лёгкая, хорошо звучит. На долго хватает заряда аккумулятора. Единственный недочёт, как мне кажется, в отсутвии ручки для переноски на верхней поверхности.

Переваги:
    Отличные акустические характеристики, ёмкость аккумулятора.
    Недоліки:
    Нет ручки для переноски.
  • Татьяна Николаевна

Миниатюрная, но, весьма мощная колонка. Отличный вариант для ПК или ноутбука. Можно использовать и просто в паре со смартфоном. Благо, вариантов подключения достаточно. Весит мало, дизайн симпатичный, качество звучание удовлетворительное, не идеальное, но для просмотра фильмов предостаточно. Товар порадовал, спасибо!

Переваги:
    Достойный звук
    Недоліки:
    Не замечено
  • Максим Слюсарчук

Придбав цю колонку не так вже й давно, але дуже швидко зрозумів, що вона надзвичайно крута. Прекрасна недорога річ, дуже якісно зроблена, в стильному алюмінієвому корпусі, декілька разів падала, але всі удари витримала, не боїться подряпин. Дуже крутий звук, чистий, без шумів, голосний та з непоганими басами. Акумулятор тримає заряд дуже довго. Я завжди підключаюся лише по Bluetooth і з цим ніколи не виникає проблем, радіус дії великий і сигнал хороший. Добре, що є непогана гарнтія. Колонка маленька, неважка та дуже зручна. На жаль, я придбав її в іншому магазині, але якість сервісу там була погана, тому тепер замовляю лише на rozetka. Я цією акустичною системою, прекрасний варіант. Однозначно рекомендую Вам також купити цю колонку.

Переваги:
    Ціна, дизайн, матеріал, звук, якість, зручна, портативна, гарантія, Bluetooth