Відгуки покупців про Акустична система Omega OG61W Wood Bluetooth V4.2 TWS Brown (OG61W) 3

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Дмитрий БС
  • Продавець: Rozetka

  Не понравилась, собрана ужасно (как в гараже где-то кто-то их клипал вручную), звучит на 3- для свой стоимости! На высокой громкости происходят искажения звука, да и на среднем чистоты звука не добился даже с эквалайзером, автономность тоже не ахти. Кароче цена ей гривен 200-250 грн, в итоге подарил ребенку, данная модель моих вкусов визуальных и слуховых не оправдала!

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Звук, автономность, зборка
 • Елена Коваль
  • Продавець: Rozetka

  Звук хороший, но сама колонка сделана очень некачественно. На углах материал отклеился и потрескался. Выглядит так, как будто кто-то уже пользовался(

  Переваги:
  Хороший звук
  Недоліки:
  Сделана некачественно( на стыках все отклеилось, выглядит так, как будто кто-то уже пользовался
 • Павло Чмерук
  • Продавець: Rozetka

  Скажу одразу, що це дуже хороша акустична система. Недорога, але напрочуд якісна та надійно зроблена. Корпус із пластику, що імітує дерево, він не царапається та не забруднюється. Незважаючи на свої невеликі розміри, колонка має прекрасний чистий звук і навіть непогані баси. Дизайн класний та прекрасно підійшов до мого інтер'єру. Акумулятор об'ємний, музику можна слухати довго. Я зазвичай підключаюся по Bluetooth, він працює добре та завжди сигнал хороший, а радіус дії великий. Дуже добре, що акустична система має гарантію в півроку. Колонка компактна, неважка та дуже зручна. Я придбав її в іншому магазині, але якість сервісу там була погана, тому тепер купую виключно на rozetka. Я дуже радий, що маю цю колонку. Однозначно рекомендую.

  Переваги:
  Ціна, звук, дизайн, якісний, портативний, зручна, акумулятор, Bluetooth, гарантія, компактна
  Недоліки:
  Немає
  • Оксана Ляшенко

   Акустична система Omega OG61A Aluminum Bluetooth V4.2 TWS Silver (OG61A) Детальніше: посилання
   До вказаного вище товару такий самий відгук, але різні люди.