Відгуки покупців про Мобільний телефон OPPO Reno4 Pro 8/256GB Starry Night 44

• Мобільний телефон OPPO Reno4 Pro 8/256GB Starry Night фото від покупців 10
  • Мобільний телефон OPPO Reno4 Pro 8/256GB Starry Night фото від покупців 11
  • Мобільний телефон OPPO Reno4 Pro 8/256GB Starry Night

• Колір: Black

Эксплуатация данного телефона больше месяца. Батареи хватает вполне с головой, всегда есть остаток 20-30%. Звук, разрешение экрана это кайф..одно наслаждение смотреть YouTube, Netflix и т.д. Игрушки тянет без проблем, сильного нагревания так же не ощущается. Камера просто волшебная, Широугольная камера фоткает отлично. Обычная камера тоже хорошо фоткает, есть еще 48 пиксельная, честно я даже и не понял в чем ее смысл. Видео снимает 720, 1080P в 30/60 кадров с поддержкой сверхстабилизатора, работает круто. Все повороты становятся плавные. Так же есть возможность снимать в 4к/30 fps. но уже без возможности сверхстаба. Отличное, быстрое ПО. Процессор хоть и не флагманский его хватает с головой, камера отличная. Памяти 256 GB тоже считаю для обычного пользователя более чем. Новый телефон и по стандартам нашего времени тебе тут и Широугольная камера, и быстрая зарядка, за 50 минут , 100% и матрица amoled 90 гц. продолжать можно бесконечно. Телефоном в целом доволен

Переваги:
    Камера, дисплей, скорость работы
    Недоліки:
    Не нашел
  • Богдан Михай
    • Колір: Black

Екран супер ігри тягне всі, батареї в іграх хватає на один день.

Переваги:
    Екран,батарея,камера супер
  • Олексій Маковей
    • Колір: Black

Як за 18к, то ціна завелика, якщо врахувати ціну за якою його можна знайти - 11-13к, то однозначно ТОП. Придбав не тут. При виборі основним параматрем були камера, дисплей та "приємна зовнішність". Вагався між OnePlus 7Про, 8 та цим. Оппо переміг по якості дисплею, доречі екран тут взагалі бездоганний. Щодо камери, то вона не сама краща які я бачив, проте для любительких фото вистачить з головою. Телефоном задоволений на всі 100%, дуже приємно порадувала їх операційка Колорс. Останій раз таке задоволення від нового телефону отримував як придбав один із перших Нокію Люмію 925. Телефонів в користуванні було достатньо, порівнювати маю з чим.

• Колір: Black

Телефон бомба , быстро работает , идеально лежит в руке , сочный экран , РЕКОМЕНДУЮ !

• Александр Юпик
    • Колір: Black

топ за свои деньги телефоном очень доволен , заряжается сверх быстро до 100% за 30 мин !!!

Переваги:
    камера , быстрая зарядка
  • Никита Забарный
    • Колір: Black

Шустрый, экран хорош, звук отличный, камера на высоте.
    Для повседневной работы подходит отлично.

Переваги:
    Очень быстрая работа смартфона, экран, зарядка
  • Татьяна
    • Колір: Black

Отличный смартфон для хороших фоток и быстрый в использовании.
    Пользуюсь почти 4 месяца.сын постоянно играет.заряда хватает на один день активного использования,камера супер. Ночные фото Вау..слава богу не взяла самсунг.телефоном очень довольна.рекомендую.

Переваги:
    Камеры, быстрая зарядка, дисплей
    Недоліки:
    Нет IP 68
  • Руслан

Очень удобный телефон, 90гц, лёгкая оболочка хорошая камера
    Долго выбирал себе новый смарт решил остановиться на это и не пожалел
    Зарядка вообще бомбическая

Переваги:
    Камера, быстрая зарядка
    Недоліки:
    Не нашел
  • Андрей Обложок
    • Колір: Blue

Я взагалі відгуки не залишаю але прочитавши їх тут є люди які пишуть, що відгуки тільки залишають ті хто не купив, чи купив не на розетці, так ось я свій rino4pro купив саме тут і мені нічого погано про нього дійсно немає сказати, батарею тримає активний день, якщо без ігор то на півтора дня, на днях оновився до 11 андроїда і батарея стала тримати ще більше, в кінці активного дня ще 48%. По камері що можу сказати тільки те що мій дзеркальний фотоапарат уже пилиться на поличці, адже смартфон замінив його, круто знімає сповільнене відео, а ще круто що під час ігор смартфон ледве нагрівається, доречі не було такої гри яку з плеймаркета не потягнув чи тормозив, все чітко та плавно без фризів. Інтерфейс на 11 андроїді став більш гнучким по налаштуванню під себе. Дуже радує зарядка мого ріно, коли вранці прокидаючись забув поставити на ніч на зарядку як всі зазвичай думаю роблять, то сходивши в душ, він зарядиться повністью, і це дуже круто! По екрану ну дуже плавний, короистування ним одне задоволення. З мінусів можливо а може це і не мінус, те що немає вологозахисту і з ним неможливо плавати, але якби тут і був захист я б напевно не наважився його під воду занурювати, бо читав що там тип води грає роль та є купа ньансів-ризиків. Так що і смартфон і бренд сам орро якому я довірився і ні разу не пожалкував рекомендую, дійсно ціна якість тут.

Переваги:
    Камера, зарядка, екран
    Недоліки:
    Для мене їх немає
  • Юрій
    • Колір: Blue

Вибирав смартфон по характеристиках та дизайну і зупинився на Reno 4 pro. Однозначно вразила якість екрану та камери. Заряду стає на день інтенсивного користування, але це повністю компенсується шкидкою зарядкою. Мінусів покищо не знайшов.

Переваги:
    Камера, екран, швидка зарядка
    Недоліки:
    Не має