Відгуки покупців про Акустична система Optima MK-11 Grey 3

• Станислав Китайгородський
    • Колір: Grey

Подойдет ко всем смартфонам на базе операционных систем Android, Это стильный и компактный гаджет

Переваги:
    Очень качественный звук
  • Александр С.
    • Колір: Grey

Колонка для неискушенного слушателя, который не слышал ничего про НЧ, АЧХ и прочие "словечки". Воспроизводит mp3, wma и зачем-то flac ) На пластике быстро остаются следы пальцев, стираются тоже легко. Светодиод ненавязчивый, светит где-то в глубине корпуса, не режет глаз. Выглядит лучше чем звучит.

Переваги:
    внешний вид
    Недоліки:
    звук
  • Павло Чмерук
    • Колір: Grey

Це дуже крута колонка, я дуже радий, що купив саме її. Голосний, красивий звук, є баси. Всі треки звучать дуже чисто. Недивлячись на невелику ціну, дуже хороша якість матеріалів та надійна збірка. Ніде немає ніяких проблем. Колонка дуже зручна та завдяки своїм невеликим розмірам та хорошому акамулятору, який прекрасно тримає заряд, є дуже портативною. Невелика вага. Колонка декілька разів падала на асфальт, але всі випробування витримала прекрасно. Є багато варіантів підключення і всі працюють без нарікань. Я купив цю колонку у іншого продавця, але там якість сервісу була поганою, краще б на rozetka купив. Я рекомендую вам купити цю колонку, тому що це найкращий варіант для прослуховування музики.

Переваги:
    Звук, ціна, якість, портативність, розмір, вага, дизайн
    Недоліки: