Органайзери для зберігання речей — шлях до впорядкування життя

З кожним роком у світі виготовляється дедалі більше речей — пропонування вже давно стабільно перевищує попит. У багатьох споживання перестало бути пов'язаним із реальними потребами, а просто увійшло у звичку. Тому часто в наших будинках стає тісно від скупчених предметів, якими навіть не встигаєш користуватися. Короткий період ейфорії відразу після купування — і річ стрімко втрачає свою значущість. Зате починає займати місце, й ось ви вже нічого не можете відшукати в шафі, постійно роздратовані. У найбільш запущених випадках — починаєте відчувати неприязнь до будь-яких повсякденних справ і до власного будинку. Як же звільнити своє житло від такого «перевантаження»?

Генеральне прибирання — лише тимчасовий захід. Для пильнування постійного ладу потрібно змінити підхід до принципів зберігання речей. В останні роки великої популярності набув метод Марі Кондо — японського фахівця з організації побуту. Основна думка її книг, що стали бестселерами, така: залиште в будинку тільки те, що приносить радість. Решту сміливо викидайте. Однак інколи після того, як ви віднесли на смітник гору мотлоху, однаково залишається багато всякої всячини. Якщо ви не плануєте купувати новий шифоньєр, на допомогу прийдуть домашні органайзери.

Якими бувають органайзери для зберігання речей?

  • підвісні органайзери. Конструкція являє собою підвісний модуль, який можна або прикріпити прямо до стіни присосками, підвісити за гачок на цвяшок або поперечку в шафу. Залежно від розміру та форми відсіків визначається призначення органайзера. Стандартна щільна панель із нашитими на неї кишеньками зазвичай використовується для зберігання косметики, туалетного приладдя й навіть для взуття. Кишеньки найчастіше виготовляють із прозорого матеріалу, щоб ви могли миттєво дістати потрібний предмет. Підвісні органайзери — незамінний варіант для дитячих кімнат. Вони допомагають облаштувати додаткові зони зберігання на рівні, зручному для дитини. Виберіть яскравий колір матеріалу, прикріпіть такий модуль нижче до стіни, підвіконня або підвісьте на спинку ліжка із зовнішнього боку, і ваш малюк сам із задоволенням стане розкладати іграшки по місцях. Цікавий тип органайзерів — панель для сумок. У ньому речі не тільки компактно розташовуються, а й захищені від можливих пошкоджень об фурнітуру один одного. Комірки виготовлені з прозорого щільного поліетилену, відкриті з двох боків — сумочки та клатчі залишаються на видноті, дістати їх дуже просто.
  • підвісні текстильні полиці. Трапляється, місця в шафі не позичати, а ось ладу домогтися не виходить. У цьому разі допоможуть текстильні гардероби. Прекрасно підходять для зберігання білизни, одягу та постільних речей. Підвісні модулі кріпляться до поперечки для вішалок. Крім полиць, можуть мати висувні ящики. Виготовлені з картону, покритого нетканим матеріалом.
  • кофри — ідеальні помічники для систематизації інтимних деталей гардероба. Являють собою розділені на секції коробочки з бавовни або м'яких різновидів поліетилену. Велика кількість комірок дає змогу зберігати спідню білизну та інші негабаритні речі в компактному, акуратному вигляді — тут для кожної пари шкарпеток знайдеться своє місце. Є моделі з відкидною кришкою або просто відкриті, деякі мають застібку-блискавку.
  • роздільники для ящиків. У вже наявній тумбочці або комоді теж можна домогтися ладу, якщо помістити в ящики пластикові роздільники. До комплекту входить мінімум дві деталі, тобто ви отримуєте відразу кілька секцій для різних груп предметів. Мають регулювання довжини, легко складаються, надійно фіксуються. Найчастіше мають такий вигляд, як прості перегородки, але трапляються й нестандартні роздільники, наприклад, як бджолині щільники.
  • сумки-органайзери. Виручать під час поїздок, коли дуже важливий швидкий доступ до речей у багажі. Одяг, взуття, туалетне приладдя, документи, аптечка, техніка — для всього цього потрібно виділити окреме місце та зберегти в показному вигляді. Сумки-органайзери зазвичай закриваються на замок-блискавку, мають відсіки, сітчасті або водовідштовхувальні, і ручку швидкого захоплення. Це універсальні органайзери, адже їх можна використовувати поза подорожами: удома вони згодяться для постільної білизни, рушників. Туди можна складати навіть столове приладдя або робочі інструменти.

На сайті ROZETKA можна купити органайзери для зберігання речей найрізноманітнішого виду та призначення.

Показати ще 60 товарів