Усім відомо, що для зберігання вогнепальної зброї в будинку потрібно придбати мисливський сейф — особливий вид шафи, стелажа, який призначений для безпечного зберігання травматичних пістолетів і мисливських рушниць.

Сейфи для зброї в каталозі ROZETKA

Залежно від розмірів, розрізняють тайники на 3 дула і на 4 дула. Об’ємніші збройові шафи призначені для 5 дул і для 10 дул. 

У каталозі ROZETKA представлені такі типи сейфів, залежно від товщини стін і матеріалу виготовлення:

 • Сталеві завтовшки 1.5 мм. Використовуються для гладкодульної зброї й вирізняються компактними габаритами. Закриваються на ключовий замок і мають низьку зламостійкість. Усередині не обладнані ложементами та полицями.
 • Товщина 2-3 мм. Підходять для зберігання нарізної зброї та належать до товарів середньої цінової категорії. Належать до першого класу зламостійкості, обладнуються ложементами, полицями та вертикальною ригельною системою. 
 • Елітні. Використовуються для зберігання колекційного озброєння. Виготовляються з товстої сталі. Вирізняються найвищим ступенем зламостійкості та вогнестійкості. Випускаються з різними варіантами оздоблення. Розрізняють модифікації в дереві, металеві з оздобленням з оксамиту або шкіри. Для безпеки від пострілів обладнуються броньованим склом. 

Залежно від використовуваної зброї, розрізняють такі види сховищ.

 • Для нарізної зброї. Підходять для карабіна, рушниці, гвинтівки. Пристрої з ложементами та патронним відділенням. Товщина лицьової панелі такого обладнання 3-5 мм.
 • Пістолетні. Використовуються для зберігання гладкодульної та травматичної зброї. 

За типом конструкції розрізняють заливні та незаливні сейфи. Заливні вирізняються двостінною конструкцією корпусу, який заливається бетоном або іншим композитним матеріалом.

Для кріплення рушниці або гвинтівок використовуються ложементи. Серед них виділяють такі типи:

 • Поролонові. Використовуються в бюджетних моделях і вирізняються слабкою фіксацією.
 • Ізопідлогові. Виготовляються зі щільного пористого пінополіетилену. Використовуються в недорогих пристроях, але зате добре фіксують зброю.
 • Роликові затискні. Найбільш зажаданий і найнадійніший тип. Кріпляться такі ложементи на задню стінку та вирізняється надійною фіксацією.
 • Гумові. Використовуються в дорогих моделях. Не дряпають поверхні й чудово підтримують пристрої.

Багато покупців припускаються помилки, думаючи, що збройові сейфи та шафи — одне й те саме. Але це неправильно. Вони дійсно схожі між собою, але відрізняються класом захисту. Зазвичай клас захисту в шафах нижчий, хоча вони обладнуються кількома замками. З цієї причини встановлювати таке обладнання рекомендується в приміщення з додатковою охороною. Сейфи обладнані ригельною системою закриття й монтажними отворами, що дає змогу встановлювати їх на підлозі або кріпити до стіни. Дорожчі моделі випускаються з біометричним блокуванням. 

Хотілося б вказати на сховища швидкого доступу. Вони забезпечують швидкий доступ до мисливського спорядження в разі гострої потреби. Такі збройові сейфи виготовляються невеликих розмірів і легко переносяться в будь-яке зручне місце. 

Як вибрати збройовий сейф?

Під час вибору відповідного обладнання рекомендується визначитися з такими критеріями.

 • Захист. Серед усього асортименту сейфів розрізняють зламостійкі, вогнестійкі та вогне- й зламостійкі моделі. Одним із головних елементів зламостійкості — ригельний механізм. З його допомогою замикаються двері. Вогнестійкі сейфи забезпечують стійкість до високих температур упродовж певного часу. Вогне- й зламостійкі пристрої поєднують характеристики та можливості попередніх і вважаються найнадійнішими. 
 • Замок. Залежно від вартості сейфа, замки можуть бути ключовими, електронними, механічними кодовими й біометричними.
  • Ключові вважаються традиційними та вирізняються простотою у використанні. 
  • Електронні кодові відкриваються після того, як користувач введе відповідний код на циферблаті.
  • Механічні кодові теж відкриваються після введення правильної комбінації, але не за допомогою циферблата, а за допомогою круглого поворотного регулятора.
  • Біометричні обладнуються сенсором для сканування відбитка пальця. Вважаються найнадійнішими та зламостійкими.
 • Місце та спосіб установлення. Для встановлення рекомендується вибирати непримітне та непрохідне місце. За типом установлення розрізняють вбудовані, окремішні та кутові пристрої. Вбудовані сейфи для зброї монтуються в стіну або підлогу. Деякі модифікації вбудовуються в меблі та є прихованими від сторонніх очей.
 • Внутрішня комплектація. Для зберігання патронів, боєприпасів і ножів використовується трейзер — відділення, яке закривається на ключ. Полиці найчастіше знімні. Таке рішення дає змогу зняти полиці в разі потреби й звільнити місце для нового озброєння. 
 • Корисні опції. Дорогі сховища обладнуються:
  • Захистом від дітей. Шафи з такою опцією замикаються мінімум на 2-3 замки. 
  • Сигналізація. Опція сигналізації спрацьовує відразу ж, щойно хтось намагається проникнути або зламати сейф. Пристрої із сигналізацією, крім захисту, чинять психологічний тиск на злочинця, після чого він злякається і втече.
 • Виробники. У відгуках покупці виділяють такі компанії — Oldi, Valberg, Browning, Aiko, Промет. Сейфи для зброї Валберг вирізняються надійністю й різноманітністю товарів. Виробник випускає стандартні й елітні шафи з високим класом захисту. Сейфи для зброї Oldi виготовляються з високоякісного металу. Виробник уже понад 20 років випускає надійне збройове та офісне обладнання.

Вибрати та купити відповідний збройовий сейф і шафу недорого вам допоможе інтернет-магазин ROZETKA. У магазині часто проводяться знижки та розпродаж, під час яких продукція купується за вигідною ціною. Добра й надійна збройова шафа — інвестиція в майбутнє, яка гарантуватиме безпеку вам, вашій родині та дорогоцінним речам.

Показати ще 60 товарів