ПРИСТРОЇ glo™
БІЛЬШЕ
НАСИЧЕНОГО СМАКУ*
ПОТУЖНЕ ІНДУКЦІЙНЕ
НАГРІВАННЯ ТА РЕЖИМ BOOST
ДО 20 СЕСІЙ
БЕЗ ПІДЗАРЯДКИ**
БІЛЬШЕ
НАСИЧЕНОГО СМАКУ*
ПОТУЖНЕ ІНДУКЦІЙНЕ
НАГРІВАННЯ ТА РЕЖИМ BOOST
ДО 20 СЕСІЙ
БЕЗ ПІДЗАРЯДКИ**
ДЕЛІКАТНИЙ
СМАК ТЮТЮНУ
СУЧАСНА ТЕХНОЛОГІЯ
ІНДУКЦІЙНОГО НАГРІВАННЯ
ДЕЛІКАТНИЙ
СМАК ТЮТЮНУ
СУЧАСНА ТЕХНОЛОГІЯ
ІНДУКЦІЙНОГО НАГРІВАННЯ
* В режимах Стандарт та Boost порівняно із попередніми моделями glo™ series 1, glo™ 2.0, glo™ 2.0 mini, glo™ nano
** За умови повністю зарядженого акумулятора і може відрізнятися залежно від поведінки користувача
СТІКИ NEO™
ОСОБЛИВОСТІ glo™
Інноваційна технологія, яка нагріває тютюн, а не спалює його.
На 90% менше токсинів*
Без попелу та диму**
Справжній смак тютюну
* порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ до зменшення. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
** в порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти
ВИСОКОЯКІСНИЙ ТЮТЮН І НІЧОГО ЗАЙВОГО
СПРАВЖНІЙ СМАК ТЮТЮНУ
Для пристроїв glo створені спеціальні стіки neo, в яких використовується справжній, високоякісний тютюн*, який розкриває відмінні смакові властивості під час нагрівання.
ДВА ФОРМАТИ СТІКІВ, ДВА РІВНІ НАСИЧЕНОСТІ
Стіки представлені в двох форматах, які мають різний вміст тютюну та забезпечують різний рівень насичення. Ти можеш обрати стіки, які до вподоби саме тобі залежно від власних смакових вподобань.
ШИРОКА ПАЛІТРА СМАКІВ
Стіки neo мають широку лінійку смаків – від класичних тютюнових до фруктових, карамельних та ягідних варіацій. Також наявні пропозиції з капсулою, для додаткового вибуху смаку.
* Тютюн, який ми використовуємо для стіків neo™, відрізняється від тютюну у звичайних сигаретах, адже він має бути призначений для нагрівання, а не горіння. Ми ретельно відбираємо тютюн преміум-якості, який гармонійно поєднується та забезпечує неповторний смак. Ці якості не обов’язково означають, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.