Відгуки покупців про Panasonic SC-TMAX10GSK 6

• Володимир Сухомуд

На сайтв панасонік вказано що ios не підтримує? Як це розуміти

• Panasonic Ukraine

Доброго дня, Володимире! Дана інформація вказана для додатку Max Juke, який до певного часу був не доступний для користувачів ОС IOS. Наразі додаток вже наявний в App Store та доступний до завантаження. Найближчим часом опис буде виправлено.

• Володимир Сухомуд

Підкажіть? Мається караоке у даній моделі? І яка потужність?

Переваги:
    Думаю придбати
    Недоліки:
    Думаю придбати
    • Panasonic Ukraine

Доброго дня, Володимире! Дякуємо Вам за інтерес до техніки Panasonic! Дана акустична система оснащена функцією "Караоке".

• Panasonic Ukraine

Володимире! Загальна середньоквадратична потужність складає 300 Вт. Вихідна потужність PMPO - 3300 Вт.

• Дмитрий Кучерчук

не повний опис характеристик і комплектації! Ціна не зовсім мала, мають бути повна характеристика і комплектація!!!

Переваги:
    Я ніде не бачу- АКБ є в комплекті чи ні??? А то так скромно написано що є АКб * із зірочкою...
    • Panasonic Ukraine

Доброго дня, Дмитре! Ми вдячні Вам за інтерес до нашої техніки. До комплекту постачання входять:
      1) Кабель змінного струму
      2) Кімнатна FM-Антена
      3) Пульт дистанційного керування
      4) Батарейка
      Музична система може працювати як від розетки так і від зовнішнього акумулятора.

• Борис Опришко

Досить потужна колонка з чудовим звуком) реально музика звучить по новому, якщо раніше слухали на китайській, не надто якісній апаратурі!
    Також досить крутою є можливість роботи від павербанка (але гучність помітно знижується)

Переваги:
    Гучність, якість звуку, дизайн та функціональність!
    Недоліки:
    Абсолютно відсутні)
    • Panasonic Ukraine

Доброго дня, Борисе! Дякуємо Вам за відгук! Бажаємо довгого та приємного користуваня!

• Sergii Krasowski

Panasonic не відрізняється від Sony особливо цей якість басів на висоті

Переваги:
    Баси потужні
    Недоліки:
    Незамітив недоліків
    • Neo

По опису Панасонік портативна, я Соні стаціонарна віж мережі.

• Борис Опришко

Портативність заключається в можливості роботи колонки від POWER BANK
      Але в такому випадку рівень гучності дуже сильно палає((

• Соколюк Іван

Що краще Panasonic чи Soni?

• Станислав

Одна Халва

• Александр Васьковский

Этот вопрос был-бы актуален в 90"-х! Сейчас всё однотипно! И да, и SONY, и Panаsonic, навсегда остались там-же, как впрочем, и всё остальное японское!...