У салонах краси для злагодженої роботи майстра використовуються спеціальні візки. Вони дають змогу перукареві зберігати весь необхідний робочий інвентар в одному місці, який завжди розташовується під рукою.

Різновиди візків для перукарень

Візки використовуються в різних напрямах роботи та підходять для різних фахівців індустрії краси. Залежно від призначення, візок може бути для перукаря, косметологічний, для барбершопу, для педикюру та манікюру. Але за своєю суттю — це один і той самий пристрій.

Для їхнього виробництва використовуються стійкі до вологи матеріали:

  • ДСП
  • метал
  • скло
  • пластик

На стаціонарні тумбочки для перукарень також можуть встановлюватися коліщатка для більшої мобільності пересування.

Основні переваги:

  • можливість зберігати все робоче спорядження в одному місці;
  • зручні та прості у використанні, легко можна пересувати по всьому салоні;
  • наявність поличок і висувних скриньок забезпечує швидкий доступ до інструментів.

Такі візки є свого роду робочими столиками, які можна налаштовувати під запити кожного майстра індивідуально.

Як вибрати візок для салону краси

У каталозі інтернет-магазину ROZETKA™ представлені моделі на будь-який смак і колір: різного розміру, з полицями і без, з замками на ящиках.  Останні ідеально підходять для невеликих перукарень, де один візок використовується більш, ніж одним майстром.

  • Перукарський органайзер має спеціальну підставку під засоби для стайлінгу. Також є додаткові контейнери для фарбування волосся, у яких майстер може змішувати фарби. Візки бувають відкритого типу, напівзакриті та закриті. Також є відсіки для фенів і плойок. А у містких висувних шухлядках майстер зможе зберігати весь робочий інвентар та інші аксесуари: плойки, бігуді, гумки, шпильки, затискачі, пеньюари, рушники, перукарську фольгу тощо.
  • Для нейл-майстрів підійдуть відкриті органайзери, де доступ є з кожного боку. Така конструкція забезпечує швидкий доступ до всіх інструментів, необхідних під час процедури.
  • Для косметологічних маніпуляцій також вибирайте відкриті моделі. На верхній полиці можна встановлювати спеціальні обмежувачі з країв поверхні, які дають змогу фіксувати ємності з різними косметичними засобами. Також до них можна кріпити лампи з лупою.

Рекомендації! Вага всього робочого інвентарю, який використовується майстрами в салонах краси, достатньо велика. Тому найкраще вибирати моделі з міцним каркасом і надійною конструкцією. Найкращий варіант — каркас із металу. А для індивідуального використання й у разі невеликих навантажень підійдуть моделі з пластику.

Купити візки для перукарні можна в інтернет-магазині ROZETKA™.

 

Показати ще 60 товарів