Упаковка пива Paulaner Weissbier світле нефільтроване 5.5% 0.5 л x 20 шт (4066600060925)

27 відгуків

Код:  7921000

 • Тільки оригінальна продукція
 • Німеччина
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.

Опис Упаковка пива Paulaner Weissbier світле нефільтроване 5.5% 0.5 л x 20 шт (4066600060925)

Зверніть увагу! Максимальна кількість в одному замовленні — 30 пакунків.

Заснована в 1634 році монахами ордена Мінім (німецька назва ордена — Paulaner (Пауланер)). Німецька назва ордену походить від імені його засновника, Франциска з Паоли. Його зображення є на логотипі Пауланера. Спочатку монахи варили пиво лише для власних потреб, однак у святкові дні вони продавали Бок-бір, яке незабаром здобуло досить широку локальну популярність. У 1806 році пивовар Франц Ксав'ер Захерль придбав колишню монастирську пивоварню і продовжив варення темного міцного пива під назвою Salvator. У 1861 році було відкрито пивний підвал під назвою Salvator Keller на горі Нокхерберг.

У 1928 році пивоварня злилася з Gebrüder Thomas Bierbrauerei та стала називатися Paulaner Salvator Thomas Bräu. У 1994 році форму власності було змінено, та пивоварня стала називатися Paulaner Brauerei AG, проте вже в 1999 році знову змінилася форма власності та стала називатися Paulaner GmbH und Co. KG.

Популярність пива Paulaner вже давно покинула межі міста. Особливий смак пива, найвищий професіоналізм наших пивоварів і знаменитий баварський спосіб життя — ось лише деякі з чинників, що визначають успіх пивоварні Paulaner у всьому світі. Понад два мільйони гектолітрів доставляють щорічно з території іменитого пивоварного заводу біля мюнхенської гори Нокхерберг у понад 70 країн різних частин світу. Пиво Paulaner Hefe-Weißbier Naturtrüb стало лідером пивного ринку Німеччини та є уособленням ні з чим незрівнянного смаку пшеничного пива в усьому світі. Незмінною залишається і вірність Paulaner своїй малій батьківщині. Знамените мюнхенське пивне свято Oktoberfest і щорічний фестиваль міцного пива Salvatorprobe з традиційними шоу, яке викриває політиків, так званими Politiker Derblecken — ось лише два приклади прихильності багатої традиціями мюнхенської пивоварні своєму корінню.

Paulaner Weissbier — саме нефільтроване пиво найближче стоїть до джерел пивоваріння, і саме в ньому зберігається найбільше корисних речовин. Пшеничне пиво — пиво верхового бродіння. На відміну від дріжджів низового бродіння, дріжджі Paulaner Weissbier не осідають на дні бочки, а, навпаки, спливають наверх.
Крім того, дріжджі верхового бродіння люблять тепло, а саме — кімнатну температуру від 18 до 22 градусів (дріжджі для лагерів і пілсів бродять за температури від 6 до 100). Саме тому за старих часів лагери й пілсів зазвичай готувалися взимку (їх навіть називали «зимовим пивом»), а пшеничні сорти — влітку.

Незвичайно багатий і не цілком навіть «пивний» смак Paulaner Weissbier не випадковий. Пиво не проходить процедуру фільтрування. У цьому пиві зберігається невелика частка дріжджів, смаковий спектр яких дуже багатий.

Характеристики Упаковка пива Paulaner Weissbier світле нефільтроване 5.5% 0.5 л x 20 шт (4066600060925)

Об'єм 1 шт, л
Кількість штук в упаковці
Країна походження
Міцність
Розміри
 • 6.5 х 25.3 см
Вага
 • 800 г
Ознаки легальності алкоголю
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 27

 • Андрей Динец
  • Продавець: Rozetka

  Идеальное

  Недоліки:
  Нету
 • Алипов Виталий
  • Продавець: Rozetka

  Отличное пиво, срок годности пришёл до Мая 2021.

 • Леонид Тришин
  • Продавець: Rozetka

  Употреблять только хорошо охлажденным

  Переваги:
  Отличное пиво
Дивитися всі відгуки →

* Продаж цього товару Здійснює ТОВ «ТД «Медіатрейдінг»