Відгуки покупців про Телевізор Philips 32PHS6605/12 15

• Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 9
  • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 10
  • Телевізор Philips 32PHS6605/12

• Дудченко Дмитрий

Ви не думайте, що я спамер. Сьогодні я його завіз вдруге цей недотелевізор у сервісний центр за адресою Йорданська 1(м.Київ) і моїм здивуванням було те, що у цьому сервісі лежить ще дві такі моделі на ремонт (додав фото, там один за одним стоять ідентичні моделі). Можливо @Philips вже визнає проблему цієї моделі і поверне кошти? Мені соромно перед пенсіонерами, яким я подарував цей телевізор. 18.01.2021 я його придбав 30.01.2021 уже відвіз у сервіс - полетіла материнська плата. Забрав десь у кінці лютого
    Пропрацював два з половною місяці і я знову сьогодні здаю його в сервісний центр, так як він не вмикається.

• Вячеслав Ліщук

#моєрозпакування Брав телевізор для родичів-пенсіонерів. Одним з критеріїїв вибора була гучність динамиків - тут 16 ватт на відміну від інших моделей з 10 ваттами. Наявність української локалізації. З недоліkів - застарілий WiFi 2,4 ГГц Купляв в магазині ROZETKA - перевірка екрана на цілістність була безкоштовною, але за перевірку на биті пікселі чи WiFi сигнала вже просили додаткову оплату.

Переваги:
    Звук на 16 ватт
    Недоліки:
    Застарілий бездротовий інтерфейс 2,4 ГГц
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 1
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 2
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 3
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 4
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 5
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 6
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 7
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 8
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 9
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12 фото від покупців 10
    • Телевізор Philips 32PHS6605/12
  • Дудченко Дмитрий

Вже вдруге телевізор не подає ознак життя. Буду звертатися знову у сервісний центр

• Марина Савченко

Телевізор після двох місяців роботи не включається. Що робить?

• Дмитрий Дудченко

Го у сервісний центр. Я сьогодні забрав з ремонту цю коросту

• Алла

Печаль.
    Полетіла материнська плата за 3-и дні роботи. Лежить у сервісному центрі

• Игорь

Все чудово!

Переваги:
    Гарні кольори
  • Дмитрий Дудченко

Телевизор неплохой за свои деньги.
    Рекомендую не устанавливать приложение DivanTV, оно не адаптировано к платформе Saphi. Пару минут работает и дико зависает. Помогает либо ожидание минут пять, либо выдернуть вилку из розетки. Вынес мозг тех.поддержке Philips, установил новое ПО на ТВ. Не помогло. Потом меня попросили поставить триал версии Megogo и SweetTV и посмотреть как с ними ведёт себя ТВ. Оооо чудо, с этими онлайн сервисами Philips дружит и работает исправно. «Низько вклонився» менеджеру техподдержки Philips и пошёл на штурм DivanTV, так как была полугодовая подписка и подписал ещё одно устройство - этот ТВ
    Позвонил в техподдержку DivanTV, они были удивлены что существует платформа Saphi, ковырялись два часа и признали что ничего сделать не могут. Сообщили что будут допиливать приложение и обращаться в Philips.
    Вот такая история

Переваги:
    Не работает DivanTV Но это не трабл девайса
    Недоліки:
    Пока не обнаружено.
    • Павел Торопов

что значит "триал версии Megogo и SweetTV "?

• Дмитрий Дудченко

Жирный минус все-таки появился. Везу телевизор в сервисный центр так как поработав недельку перестал включаться - совсем мертвый индикатор сети. В СЦ предположили что это скорее всего встроенный блок питания, есть за ними такой грех на этой модели. Так что вот так.

• Василина Дембовська

Не рекомендую даний товар! Пропрацював два тижні, згоріла якась плата - в сервісному центрі від виробника ремонтували три тижні і в підсумку "не підлягає ремонту"! Будемо пробувати міняти(((
    До розетки претензій наразі жодних, надавали консультації і допомагали у вирішенні проблеми. Бо спочатку ще три дні виробник не міг вирішити ремонт по гарантії чи ні(((

• Дмитрий Дудченко

У мене так само, у сервісному центрі замінили материнську плату. Але тєлік глючний страшно

• Алла Бабий

Всегда заказывала в Розетке, Проблем ни каких. Но вот купила телевизор. Месяц проработал и на этом всё. Капец нет слов

Переваги:
    Качество картинки
    Недоліки:
    Проработал 1 месяц перестал включаться. Не горит красный индикатор.
    • Антон Крайтор

Помоему Вам прямая дорога в сервис Филипса, и Розетка тут не при чём.

• Микола Ніщенко

Довго і нудно вибирав, розглянув різні відгуки про ТВ, які є в продажі інтернет-магазинах. Зупинився на двох марках Самсунг і Філіпс. Велику роль відіграв у виборі телевізора тестування цих марок на ютубі. У Самсунга був колір, відносно Філіпса, не природний під час відтворення передач, а якщо тінь падала на область очей, то очей не було видно. ТВ Філіпс установив на відстані 11 метрів від роутера. Смарт ТВ по WiFi ловить впевнено без розривів, але, щоб розширити можливості ТВ додатково придбав Смарт ТВ бокс Х3 pro. Ми з дружиною покупкою задоволені на даний час, а далі побачимо. Чотири зірочки поставив, тільки тому, що телевізор з Smart TV не на андроїді.

Переваги:
    Ціна і якість. Смарт ТВ.