Опис Радіогодинник Philips AJ3400/12

Цей зручний радіогодинник Philips AJ3400/12 з найчистішим звучанням і цифровим налаштуванням FM принесе до вашого будинку найкращі мелодії й радіостанції. Час зображається на великому екрані, а вбудоване додаткове джерело живлення не дасть вам проспати навіть після вимкнення електрики.

Цифрове налаштування FM з попередньо встановленими параметрами
Аудіосистема Philips оснащена цифровим FM-тюнером, що пропонує додаткові можливості для прослуховування музики. Просто налаштуйте улюблену станцію, а потім натисніть і утримуйте кнопку попереднього встановлення для запам'ятовування частоти. Завдяки функції збереження встановлених радіостанцій можна швидко отримати доступ до улюбленої радіостанції, не налаштовуючи її вручну щоразу.

Прокидайтеся під вашу улюблену радіостанцію або під зумер
Прокидайтеся під свою улюблену радіостанцію або ностальгійний дзвінок будильника. Просто встановіть будильник на радіогодинник Philips у режим увімкнення останньої прослуханої станції або в режим дзвінка. У встановлений час радіогодинник Philips автоматично увімкне цю радіостанцію або сигнал.

Подвійний будильник розбудить вас у певний час, а вашу близьку людину — в інший.
Аудіосистема Philips оснащена подвійним будильником. Встановіть певний час будильника для себе, а інший — для своїх близьких.

Повторний звуковий сигнал для можливості трохи подрімати
Радіогодинник Philips оснащений функцією повтору сигналу, яка не дасть проспати. Якщо на момент спрацьовування сигналу будильника ви не готові встати, просто натисніть кнопку повторення сигналу та продовжуйте спати. Сигнал будильника пролунає знову через дев'ять хвилин. Кнопку повторення сигналу можна натискати кожні дев'ять хвилин доти, доки ви не вимкнете будильник.

Таймер вимикання дає змогу засипати під улюблену музику
Таймер вимкнення дає змогу встановити, як довго ви хочете слухати музику або обрану радіостанцію перед сном. Просто встановіть час та оберіть станцію для прослуховування перед сном. Пристрій буде транслювати радіопрограму упродовж встановленого часу, а потім автоматично вимкнеться, перейшовши в економічний режим очікування. Таймер вимкнення дає змогу засипати під голос радіодіджея, а не рахувати до ста або турбуватися про витрату електроенергії.

Великий дисплей для зручності перегляду
Великий дисплей дає змогу зі зручністю переглядати інформацію. Тепер дуже легко побачити час або налаштування будильника навіть на відстані. Ідеально підходить для людей у похилому віці та людей зі слабким зором.

Зручне встановлення годинника й будильника без зайвих інструкцій
Встановлення часу й будильника настільки просте, що не вимагає жодних інструкцій та настанов. Для встановлення просто натискайте кнопки на екрані радіогодинника.

Характеристики Радіогодинник Philips AJ3400/12

Входи
Потужність, Вт
Вбудований еквалайзер
 • Немає
Кількість попередньо встановлених станцій
 • 10
Екран
 • LED
Підключення
 • Дротове
Колір
 • Black
Країна-виробник товару
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 83

 • Орися
  • Продавець: Rozetka

  #Мояраспаковка

 • Михаил Вергун
  • Продавець: Rozetka

  Отличные часы, качество на высоте, яркости и громкости хватает.

  Переваги:
  Качество
  Недоліки:
  Нет
 • Олег Сиренко
  • Продавець: Rozetka

  Получил часы, начал проверять, радиостанции в память не сохраняет, выставил время вставил в часы батарейки и выключил из сети включил время не сохранилось пришлось выставлять снова, попробовал другую пару батареек все тоже самое время сбилось.

  Переваги:
  Все плохо
  Недоліки:
  И снова плохо
Дивитися всі відгуки →

Відео з Радіогодинник Philips AJ3400/12

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення