Опис Philips AJT5300W/12

Насолоджуйтеся музикою в бездротовому режимі та заряджайте смартфон
Радіогодинник AJT5300W забезпечує заряд на цілий день. Він виступає як бездротова АС, передаючи музику в потоковому режимі з будь-якого Bluetooth-пристрою. Поки ви спите, за допомогою вбудованих тримачів можна заряджати будь-які смартфони — iPhone або смартфони з ОС Android.

Бездротове передавання звуку через Bluetooth
Bluetooth — це надійна й енергоефективна технологія бездротового зв'язку малого радіуса дії. Вона дає змогу встановлювати бездротове зʼєднання між різними Bluetooth-пристроями та відтворювати на АС із підтриманням Bluetooth музику зі смартфонів, планшетних ПК і ноутбуків, а також із пристроїв iPod або iPhone.

Порт USB для зарядження будь-якого мобільного пристрою
Ця портативна АС обладнана портом USB, за допомогою якого можна передавати енергію акумулятора АС на мобільний пристрій, наприклад смартфон, з низьким зарядом вдома або в дорозі.

Цифрове налаштування FM з попередньо встановленими параметрами
Аудіосистема Philips обладнана цифровим FM-тюнером, що відкриває додаткові можливості для прослуховування музики. Просто налаштуйте улюблену станцію, а потім натисніть і утримуйте кнопку попереднього встановлення для запам'ятовування частоти. Завдяки функції збереження встановлених радіостанцій можна швидко отримати доступ до улюбленої радіостанції, не налаштовуючи її вручну щоразу.

Аудіовхід для прослуховування музики з портативних пристроїв
Аудіовхід дає змогу відтворювати файли через аудіороз'єм безпосередньо з портативних медіаплеєрів. Крім можливості насолоджуватися улюбленою музикою прекрасної якості за допомогою аудіосистеми, під'єднання через аудіовхід ще й неймовірно зручне — портативний MP3-плеєр можна легко під'єднати через аудіороз'єм.

Таймер вимикання дає змогу засипати під улюблену музику
Таймер вимкнення дає змогу встановити час, упродовж якого ви хочете слухати музику або обрану радіостанцію перед сном. Просто встановіть тимчасове обмеження (до 1 години) і виберіть станцію для прослуховування. Радіприймач Philips буде продовжувати відтворення упродовж установленого часу, а потім автоматично вимкнеться і перейде в економічний режим очікування. Завдяки таймеру вимкнення можна засинати під голос улюбленого діджея і не рахувати до ста або турбуватися про витрату електроенергії.

Прокидайтеся під вашу улюблену радіостанцію або під зумер
Прокидайтеся під свою улюблену радіостанцію або ностальгійний дзвінок будильника. Просто встановіть будильник на радіогодиннику Philips у режим увімкнення останньої прослуховуваної станції або в режим дзвінка. У встановлений час радіогодинник Philips автоматично увімкне цю радіостанцію або сигнал.

Подвійний будильник розбудить вас у певний час, а вашу близьку людину — в інший.
Аудіосистема Philips обладнана подвійним будильником. Встановіть певний час будильника для себе, а інший — для своїх близьких.

"М'який" будильник для приємного пробудження
Розпочніть ваш день із легкого пробудження під поступове наростання гучності будильника. Звичайні сигнали будильника з попередньо встановленою гучністю або занадто тихі, щоб розбудити вас, або настільки гучні, що змушують вас різко підхоплюватися. Прокидайтеся під вашу улюблену музику, радіостанцію або звуковий сигнал. Гучність сигналу Спокійного будильника поступово зростає з досить низької до досить високої, щоб м'яко розбудити вас.

Повторний звуковий сигнал для можливості трохи подрімати
Радіогодинник Philips обладнаний функцією повтору сигналу, який не дасть змоги проспати. Якщо на момент спрацьовування сигналу будильника ви не готові встати, просто натисніть кнопку повторення сигналу та продовжуйте спати. Сигнал будильника пролунає знову через дев'ять хвилин. Кнопку повторення сигналу можна натискати кожні дев'ять хвилин доти, доки ви не вимкнете будильник.

Вбудований мікрофон для викликів через гучний зв'язок
Завдяки вбудованому мікрофону цю АС можна використовувати як спікерфон. Під час надходження виклику відтворення музики тимчасово зупиняється, і ви можете спілкуватися через колонку. Прекрасний варіант для будь-якого випадку: і для ділових бесід, і для розмов із друзями.

Характеристики Philips AJT5300W/12

Сумісність з iOS та Android-пристроями
Входи
Інтерфейси
 • USB
Бездротові можливості
Комплектація
 • Радіогодинник
  Короткий посібник користувача
Кількість попередньо встановлених станцій
 • 20
Екран
 • Є
Підключення
 • Бездротове
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Карпенко Игорь
  • Продавець: Rozetka

  Морально устаревший, пластиковый звук динамиков, полная ерунда.Такие девайсы давно должны быть на зарядных батареях - тут настройки только на батарейках.Про колонку звука вообще молчу.

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Всё
 • Александр
  • Продавець: Rozetka

  Звучит хорошо, выглядит тоже

  Переваги:
  Звук, дизайн, цена.
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення