Професійний фотоапарат — незамінна техніка для досвідчених фотографів і майстрів свого діла. Це обладнання славиться якісними характеристиками та високою ціною, тому у виборі пристрою — дуже важливо не помилитися. Як вибрати такий ґаджет і на які чинники звертати увагу під час купівлі — розглянемо нижче. 

Профессійні фотоапарати: популярні питання покупців

Які найпопулярніші профессійні фотоапарати в 2021 році?

Найпопулярніші профессійні фотоапарати 2021 року:

Які самі бюджетні профессійні фотоапарати?

Бюджетні профессійні фотоапарати:

Класифікація й переваги професійних фотоапаратів

На ринку професійні фотоапарати представлені як велика кількість різних оптичних приладів, за допомогою яких створюються якісні та дивовижні знімки. Вони призначені для використання досвідченими фотографами, оскільки настроювання в них, здебільшого, ручні. 

Переваги професійних і напівпрофесійних камер:

 • Творчий контроль над знімком. Девайси мають широкий спектр ручних настроювань, що дають змогу фотографам скомпонувати кадр так, як вони хочуть і бачать. 
 • Швидкість знімання та фокусування. Момент між натисканням на кнопку спуска й отриманням картинки — мінімальний. Крім цього, вони вміють передбачати положення об'єкта, з огляду на його швидкість та рух. 
 • Міцна та захищена конструкція. Моделі обладнуються товстим корпусом із магнієвого сплаву й укомплектовуються захистом від попадання всередину пилу, і вологи. 
 • Час автономної роботи. Виготовляються з літій-іонними батареями великої місткості та знімають до 500 знімків без підзаряджання. 

В каталозі ROZETKA представлені такі типи професійних фотокамер:

 • Дзеркальні . Дзеркалки обладнуються просунутим оптичним видошукачем, матрицею з високою роздільною здатністю і знімною оптикою. Вони виготовляються зі спеціальним дзеркалом, яке розташовується під кутом 45 градусів. У ньому відбивається картинка, після чого вона скеровується до видошукача. 
 • Бездзеркальні. За способом фотографування вони схожі на дзеркалки. Відмінність полягає у тому, що немає дзеркала та пентапризми. За розмірами вони набагато менші від дзеркальних апаратів, завдяки чому їх зручніше використовувати й нескладно переносити. Керувати такими моделями простіше, але вони також укомплектовуються набором вбудованих опцій і декількома режимами знімання. Умовно поділяються на такі категорії:
 • Середньобюджетні. Поширені та популярні модифікації. Вони знімають 4K-відео та використовуються для знімання у різних умовах.
 • Суперзуми. Особливістю цих апаратів вважається збільшена кратність зуму. Вони знімають у ручному режимі та мають невеликі об'єктиви. 
 • Топові. Девайси з унікальним дизайнерським рішенням і великою кількістю різних опцій. Обладнуються великими матрицями й роблять знімки в автоматичному, і ручному режимі з точним настроюванням параметрів. 
 • Компактні . Підходять для фотографів аматорів і людей, які вирушають в поїздку та хочуть зафіксувати всі яскраві місця і важливі події. Перевага таких ґаджетів полягає в простому керуванні та використанні. Є кілька підвидів таких пристроїв:

Як вибрати професійний фотоапарат?

Щоб робити гарні, чіткі знімки з якісною деталізацією й кольоропередачею, багато користувачів приймають рішення купити професійний фотоапарат. Вигідно зробити купівлю вам допоможе інтернет-магазин ROZETKA. У каталозі магазину представлені модифікації виробників з офіційною гарантією та швидкою доставкою, а на сторінці товару розміщена інформація про технічні характеристики, світлини продукції, відгуки покупців і огляди.

Оплатити купівлю ви зможете будь-яким зручним способом і придбати товар у кредит, або на виплат. Щоб ви захотіли повернутися знову, в інтернет-магазині ROZETKA проходять акції, знижки та розпродажі, які допомагають заощадити. Перед купівлею рекомендується визначити для себе основні параметри.

Роздільна здатність і розмір матриці. Від цих параметрів залежить світлочутливість, деталізація й кольоропередача на зображенні. Професійні фотоапарати використовують повнокадрові — Full Frame матриці та середньоформатні — Medium-format. Вони гарантують гарну якість картинки без світлових шумів. 

Спектральна чутливість: Цей чинник означає кількість світла, необхідного для отримання якісного зображення. Чим вищий цей показник, тим у темніших умовах фотограф може знімати об'єкти.

Стабілізація зображення. Робить чіткі знімки у разі тремтіння рук і в нічну пору доби. Розрізняють оптичну й електронну стабілізацію. Оптична вважається ефективнішою й позбавляє картинку змазування.

Кількість мегапікселів. Девайси випускаються з роздільною здатністю 16-36 мегапікселів і роблять чіткі, і деталізовані знімки.

Формат відео:

 • 4K. Роздільна здатність 4000 пікселів по горизонталі. Вона вважається найкращою і найоптимальнішою роздільною здатністю.
 • FULL HD Формат із роздільною здатністю 1920х1080. Відео, зняте в цьому форматі, виходить насичене та контрастне, але за якістю поступається 4K.
 • Ultra HD. Формат дуже схожий на 4K, але більше підходить для телебачення й має меншу роздільну здатність — 3840х2160 пікселів.

Формат фото:

 • RAW . Забезпечує вищу деталізацію зображення й дає змогу швидко усунути похибки з фото. Це зумовлено використанням грубших алгоритмів обробки.
 • JPEG . Економно витрачає пам'ять і точно передає якість. Роблячи фото в такому форматі, користувач відразу отримує готове зображення.

Комплект оптики:

 • Без об'єктива. Такі пристрої купують у тому разі, коли в користувача вже є оптика або він бажає придбати її окремо.
 • З об'єктивом. Повноцінні ґаджети з фокусною відстанню від 18 до 55 мм. 

Режими знімання:

 • Спортивний Режим для знімкування об'єктів у русі на спортивних змаганнях, дитячих іграх і репортажів. 
 • Нічна Використовується для фотосесій вночі в приміщеннях з поганим освітленням. 
 • Пейзажна. Забезпечує отримання гарних кадрів під час знімкування віддалених об'єктів.
 • Книжкова Знімає людей і тварин із розмитим заднім фоном.

Виробник:

 • Canon . Компанія зі світовою популярністю. Вона випускає девайси з високою якістю збирання і міцним металевим корпусом. 
 • Nikon . Корпорація вже понад 100 років виготовляє надійні камери з тривалим терміном експлуатації.
 • Sony . Фотокамери виробника обладнуються електронним видошукачем і характеризуються якісною візуалізацією. 

Професійний фотоапарат — надійний, захищений девайс, з яким ви зможете зробити гарні знімки в будь-яких умовах.

Обран 351 товар

Показати ще