• Сертифікат на встановлення великогабаритної побут. техніки - зображення 1
Топ продажів
Сертифікат на встановлення великогабаритної побут. техніки - зображення 1

Перечень городов, где предоставляется услуга: Киев, Кривой Рог, Одесса, Полтава, Сумы, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Белая Церковь, Черкассы, Николаев, Золотоноша, Чернигов, Винница, Запорожье Каменец-Подольск - платный выезд с Хмельницкого 14 грн/км, Канев - платный выезд с Черкасс 14 грн/км, Смела - платный выезд с Черкасс 14 грн/км. Возможен выезд на расстояние до 50 км от городов из списка по тарифу 14 грн./км

Характеристики Сертифікат на встановлення великогабаритної побут. техніки

Тип послуги
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 104

 • Наталія Філіма
  • Продавець: Rozetka

  Так, швидко. ДУЖЕ.

  Переваги:
  Купила холодильник Samsung. Привезли в суботу. По телефону автовідповідач сказав, що субота і неділя вихідні. Домовлялась в понеділок. Приїхав майстер у вівторок. Встановив швидко на місце старого холодильника.
  Недоліки:
  Мені здається, що по горизонт/вертик. техніка встановлена невірно. Відчувається наклон назад. Двері після відкривання одразу зачиняються. одразу
 • Екатерина
  • Продавець: Rozetka

  Сервисом очень довольна. Сделала заявку, мастер перезвонил и договорился по времени на следующий день. Пришли два мастера вовремя, старую машинку демонтировали, новую установили. Всё сделали быстро и аккуратно. Ребята вежливые.

  Переваги:
  Быстро, аккуратно, в срок.
  Недоліки:
  Нет
 • Юрій Ніколаєнко
  • Продавець: Rozetka

  Доброго вечора. Замовили цю машинку для батьків-пенсіонерів з сертифікатом підключення. Оплачуємо частинами. Машинку доставили. Для підключення треба телефонувати окремо і домовлятися на інший день. Після розмови з майстром, який сказав, що "він з цього сертифікату отримує копейки" з'ясовується, що батьки мають оплатити дорогу майстру 14 грн за 1 км 40 км. Вибачте, таке підключення не потрібне. Тому що для українських пенсіонерів такі умови підключення задорогі. І ці умови повинні бути прописані чи обговорені з менеджером при обробленні заявки. Прошу повернути кошти за сертифікат та зв'язатися для з' ясування ситуації, що склалась.

  Переваги: Демократична ціна

  Недоліки: Ще не підключили

  Переваги:
  Відсутні
  Недоліки:
  Гіршого сервісу ще не бачили
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →