Для прибирання будинку є безліч пристосувань, які роблять процес швидким і простим. Під час використання таких пристроїв не потрібно докладати багато зусиль і можна заощадити багато вільного часу. Купити продукцію можна в будь-якому спеціалізованому магазині, де є консультанти, які допоможуть вибрати потрібний пристрій.

Поради щодо вибору пилососів без мішка

Є моделі, що комплектуються спеціальним мішечком для пилу, а є пилососи без мішка. Замість цього елемента використовуються відра-пилозбірники, доволі великі за об'ємом. Застосування таких моделей вважається набагато практичнішим. Під час вибору треба приділити увагу потужнісним особливостям, різновиду фільтрації, шумності, матеріалу виробництва трубки, насадок.

Коліщатка, які розташовані на основі мають бути надійними та добре повертатися. Можна добрати будь-яке забарвлення й оформлення приладу, з огляду на особисті переваги. Треба ознайомитися з відгуками інших користувачів, а також самостійно прочитати опис і добрати необхідні. Пристрої можуть вирізнятися додатковими функціями:

  • З турбощіткою.
  • З паркетною щіткою.
  • З екодвигуном.
  • З прогумованими колесами.

Велику роль відіграє сила всмоктування пилу. Чудовим варіантом стане показник потужності від тисячі триста до двохсот Вт, а сила всмоктування — від двохсот п'ятдесяти до чотириста вісімсот Вт. Є моделі з регульованою потужністю, що дає змогу самостійно вибрати певний режим для певної кімнати та за потрібним типом чищення. Що вище цифра розряджання й повітряного потоку, то продуктивніше робота виробу.

Також варто враховувати систему фільтрації. Може бути різна кількість фільтрів. Принцип роботи: увесь бруд проходить фільтрацію, після чого як чисте повітря виходить назовні. Головним вважається елемент, який розташований у моторному відділенні. Бувають постійними та змінними. Краще вибирати конструкцію з дрібними порами, яка прослужить довгий час і порадує якістю.

Деякі агрегати мають додаткові можливості. Бактерицидні вбивають безліч бактерій, а вугільні здатні усувати неприємні запахи. Вирізняють наступні фільтри пилососів без мішка:

  • З аквафільтром. Через одне відділення входять брудні частки, а через інше виходять чисті повітряні потоки. Підходить для кухонь і коридорів. Водяний контейнер наповнюється рідиною й добре тримає брудні частки. Важлива перевага — стабільна сила всмоктування. Ціна доволі висока. Під час добирання треба враховувати прилад змішування води та забруднень. Після використання потрібно промити агрегат. Характеризується важкою вагою і великими розмірами.
  • З мікрофільтром. Належить до групи тонкого чищення. Потребують особливого догляду та правильного використання. Бувають електростатичні.
  • З НЕРА-фільтром. Має особливу систему очищення. Застосовуються типи S-класу. Виробляються зі скловолокна. Застосовуються для видалення пилку — алергенів.

Основні різновиди та характеристики

Вирізняють циклонні пилососи та контейнерні пилососи. Перший тип обладнаний циклонним контейнером. Різновиди для вологого прибирання призначені для ламінату, паркету, лінолеуму та килимів. Також використовуються для чищення шкіряних і м'яких меблів і вікон. Можна очистити пролиту на будь-яку поверхню рідину. Резервуари застосовуються різних розмірів — від трьох до п'яти літрів, і місткості — від п'яти до п'ятнадцяти літрів.

Від габаритів залежить місткість і вагова категорія. Для мийних різновидів використовуються особливі мийні засоби. Для сухого прибирання використовуються електричні різновиди. Принцип роботи доволі простий: завдяки двигуну та дії повітря розкручується вентилятор і пил через щітку та трубку проходить у відділ для накопичення бруду. Після фільтрації чисте повітря виходить назовні. Під час експлуатації кришка має бути добре закрита. Належить до циклонних типів, які підходять для невеликих приміщень, де немає підлогового покриття.

Такі прилади відрізняються від конструкцій із водяним фільтром, з текстильними та паперовими елементами. Брудні частки, які потрапляють всередину, закручуються за спіраллю. Забруднення йдуть у бік, а назовні виходить чисте повітря. Головна перевага — не потребують змінних збірників. Чистити такі елементи варто вручну, що доволі просто.

Але присутні й вади: невеликі потужністні характеристики всмоктування, що неможливо відрегулювати й змінити. Багато пилососів без мішка мають додаткові особливості: автоматичне вимикання в разі перегрівання, індикатор рівня наповнення відділення для пилу, автоматичне скручування шнурка, захисний бампер для меблів.

Обрано 180 товарів

Показати ще 60 товарів