Подушки для новонароджених — це запорука комфортного сну вашого немовляти. Саме від них залежить те, як малюк буде відчувати себе під час сну. Дітям до одного року необхідно купувати спеціальні подушки, які зможуть підтримувати тіло у правильному положенні, з чим не впорається звичайне спальне приладдя.

Особливості подушок для малюків

Подушки для новонароджених виготовляються двох різновидів

  • подушка-метелик. За своєю формою вона дійсно схожа на метелика. У центрі такої подушки є спеціальне поглиблення для голови дитини. Також внизу виробу розташована невелика опуклість, яка допомагає підтримувати у нормальному стані шию немовляти.
  • подушка-позиціонер є більш функціональним виробом. Такі ортопедичні подушки виготовляються різних видів, але будь-який із них візуально схожий на два валики, які з'єднані між собою шматком тканини. Дитячі подушки для сну цього формату можна розміщувати не тільки біля голови, а й уздовж тіла дитини. Виріб буде підтримувати оптимальну позу дитини під час сну.

На що потрібно звертати увагу під час вибору подушки для новонародженого

Перш, ніж купити подушку для новонародженого, потрібно звернути увагу на кілька важливих критеріїв. Насамперед, варто визначитися з планованим початком використання системи. Якщо ви збираєтеся використовувати її виключно за призначенням — підтримувати голову немовляти, цілком можна обійтися подушкою-метеликом. Якщо батьки планують придбати більш функціональний виріб, щоб підтримувати правильну позицію тіла під час сну — раціональніше вибирати подушку-позиціонер.

Важливо, щоб такі подушки були виготовлені з якісних матеріалів. Навіть якщо вони є досить яскравими, фарба не має відбиватися на шкірі дитини. До того ж, для немовляти бажано використовувати подушки з гіпоалергенних матеріалів. Діти віком до одного року занадто сильно схильні до впливу алергенів, тому потрібно уважно вивчити опис товару та усунути наявність таких чинників.

Розміри подушки також мають значення. У каталозі ROZETKA представлені дві категорії: ті, розміри яких регулювати не можна, і ті, які можна за потреби стягнути або розтягнути. Більш функціональними моделями є другі. Вони виготовлені з еластичних матеріалів і можуть змінювати свої розміри відповідно до зросту дитини. Варіанти, які розтягуються, можна використовувати до певного віку дитини.

Під час купівлі можна довіряти досвідченим виробникам, які добре зарекомендували себе на світовому ринку. Зокрема, раціональне співвідношення ціни та якості демонструють подушки для немовлят від Chicco. Вони виготовляються з гіпоалергенних матеріалів під контролем лікарів-ортопедів, які контролюють відповідність продукції фізіологічним особливостям розвитку дитини.

Крім того, під час вибору подушки для новонародженого можна орієнтуватися на відгуки інших покупців. Вони розкажуть, чи залишилися вони задоволені придбанням, як проявляє себе обраний товар після закінчення певного часу після купівлі, чи є в нього вади або вагомі переваги. Знайти відгуки батьків можна на сторінках інтернет-магазину ROZETKA. Якщо виникають питання щодо конкретної моделі, задайте їх менеджерам онлайн або за телефоном. Консультанти допоможуть зорієнтуватися у виборі та розкажуть докладно про конкретний варіант.

Подушки для новонароджених

Обрано 722 товари

Показати ще 60 товарів