Одним із найпопулярніших слабоалкогольних напоїв у всьому світі є світле пиво. Цей пінний алкогольний напій, приготовлений на основі ячмінного солоду та хмелю, з невеликим вмістом спирту, бажаний гість на багатьох фестивалях, риболовлі, пікніках і, звичайно ж, на футболі.

Світле пиво: особливості пінного напою

Класичне світле пиво отримують за допомогою бродіння солодового сусла. Найчастіше для виготовлення пінного напою використовується ячмінь, дріжджі та хміль. Щоб приготувати смачне світле пиво, перед варінням ячмінь пророщують упродовж 7 днів, а після висушують упродовж доби. Якісний світлий хмільний напій має бути золотисто-жовтого відтінку й не мати мутного осаду.

За способом очищення світле буває двох видів:

  • фільтроване — отримують за допомогою неодноразової фільтрації;
  • нефільтроване — проганяють через спеціальні кізельгурові фільтри тільки один раз.

На відміну від фільтрованого, для нефільтрованого характерний насиченіший смак. Однак, завдяки 3-ступеневій фільтрації фільтроване пиво очищається від усіх дріжджових домішок, завдяки чому не псується й може зберігатися до одного року, у той час як нефільтроване зберігатися не більш ніж 14 днів.

Корисні властивості пива

Багато хто помилково вважає, що пиво калорійне та завдає шкоди організму. Однак, це лише припущення. Калорійність світлого становить усього 29 ккал на 100 г продукту. Звичайно, у великих дозах алкогольний напій може завдати шкоди організму. Однак, у невеликій кількості пиво позитивно впливає на організм загалом. Пінний напій містить вітаміни групи B і РР, які позитивно впливають на обмін речовин. Також у пиві містяться потрібні організму ферменти й амінокислоти, потрібні для побудови білкових з'єднань і засвоєння їжі. Завдяки своїм сечогінним властивостям хмільний напій допомагає виводити зайву рідину з організму, що допомагає, коли є дрібний пісок в нирках.

Найвідоміші сорти світлого пива

Передовими країнами з виготовлення пінного є Німеччина й Чехія. Однак, в інтернет-магазині ROZETKA ви можете купити світле пиво й інших відомих країн-виробників: Бельгія, Великобританія, Ірландія, Нідерланди, Україна та ін.

Якщо ви ще не знайомі зі світлим пивом, рекомендуємо почати знайомство з таких легендарних сортів:

  • Лагер — напій, що дозріває під час зберігання, є найбільш споживаним у всьому світі. Відмітна особливість — ніжний аромат хмелю й солоду, міцність напою варіюється від 4,1% до 6,0%. Серед найпопулярніших брендів треба виділити: Corona Extra, Paulaner Münchner Hell, Lowenbrau, Heineken.
  • PILSNER (Пільзнер) — найпоширеніший вид табірного пива. Особливість напою — характерний пивний аромат і м'який смак хмелю.
  • Пшеничне — під час виготовлення пивного сусла до ячмінного солоду додається ще й пшеничний. Напій має чітко окреслений пряний смак. Найвідоміші бренди: Hoegaarden, Blanche de Namur, Erdinger, Weihenstephaner.
  • IPA (ІПА) — India Pale Ale — вид світлого елю з сильнішим захмелінням. Хміль надає напою багатого аромату й приємної гіркоти.

Купити світле пиво в Києві з адресною доставкою можна онлайн на сайті ROZETKA. У каталозі представлена тара різної місткості від 250 мл до 20 літрів. В інтернет-магазині ROZETKA можна замовити товар поштучно або цілу упаковку пива.

Обрано 1159 товарів

Показати ще 60 товарів