Пиво — пінний алкогольний напій, приготовлений на основі ячмінного солоду та хмелю, з невеликим вмістом спирту. У світі є безліч різноманітних сортів, проте спосіб очищення пінного напою залишається незмінним.

Завдяки 3-ступеневій фільтрації пастеризоване фільтроване пиво очищається від дріжджових домішок, завдяки чому не псується й може зберігатися до одного року.

Фільтроване пиво: особливості пінного напою

Головною перевагою фільтрованого пива є збереження первинних смакових якостей напою впродовж тривалого часу. Справжній фільтрований пінний напій кришталево чистий, без жодних домішок та осадів. Природним способом прозорості пива не досягти, оскільки наприкінці бродіння напій наповнюється дрібними частинками. Тому, щоб на виході вийшов ідеально чистий напій, виробники пиво фільтрують.

Пиво, яке буде розливатися для продажу в бляшані банки, скляні та пластикові пляшки або сталеві кеги, двічі фільтруються, що дає змогу збільшити термін зберігання напою до 20 днів. Перші кілька годин після очищення для фільтрованого пива характерний незбалансований смак із наявністю невеликої гіркоти. Однак, через добу хмільний напій знову набуває гармонійності.

IPA — популярний сорт серед пивоманів

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете придбати фільтроване пиво різних сортів від відомих українських і закордонних виробників:

  • Bud,
  • Corona,
  • Grimbergen,
  • Leffe,
  • Stella Artois,
  • Budweiser,
  • Львівське,
  • Чернігівське та ін. 

Найбільш відомим є світле нефільтроване пиво, а ось найбільш зажаданим сортом серед пивоманів у всьому світі є IPA (India Pale Ale, що в перекладі з англійської означає "індійський світлий ель"). Легенда свідчить, що цей сорт з'явився в XIX столітті, коли ель, що постачався з Англії в індійські колонії, почав псуватися на кораблях. Щоб врятувати напій і зберегти його смакові якості, пивовари почали використовувати додаткове захмеління. Зараз ця технологія відома під назвою "подвійне сухе захмеління", і відрізняється сучасний IPA від старого великою різноманітністю смаків, серед яких треба виділити цитрусовий, фруктовий і хвойний аромати.

Корисні властивості фільтрованого пінного напою

Звичайно, зловживання алкогольним напоєм може призвести до згубних наслідків. Однак, у невеликій кількості пиво позитивно впливає на організм загалом. Пінний напій містить вітаміни групи B і РР, які позитивно впливають на обмін речовин. Також у пиві містяться потрібні організму ферменти й амінокислоти, потрібні для побудови білкових з'єднань і засвоєння їжі. Завдяки своїм сечогінним властивостям пінний напій допомагає виводити зайву рідину з організму, що допомагає, коли є дрібний пісок в нирках.

У каталозі ROZETKA можна купити фільтроване пиво з адресною доставкою. На сайті представлене світле, темне, червоне, а також безалкогольне пиво в різних місткостях від 250 мл до 20 літрів.

Обрано 1066 товарів

Показати ще 60 товарів