Умілим помічником в обслуговуванні є сервірувальні столики на колесах. Вони допомагають швидко розвести їжу та напої, прибрати або розставити посуд. Такий елемент особливо популярний у закладах громадського харчування. У домашніх умовах функціонал також чудово виконується. Такі столики використовують не лише для сервірування, а і як журнальні або кавові.

Різновиди сервірувальних столиків

За конструктивними особливостями вирізняються три основні різновиди продукції — розкладні, стаціонарні та трансформери. До першого варіанту належать товари будь-якого різновиду, форми та розміру. Вони підходять під будь-який інтер'єр і мають кілька полиць. У стаціонарних варіантах більше класики. Вони також різноманітні за формами та матеріалами. А ось трансформери мають кілька призначень. Складаний варіант легко перетворюється в різні інші типи столів. Комплектуються власниками для пляшок і келихів.

Виготовляються допоміжні меблі з різних матеріалів — скло, дерево, камінь, пластик і метал. Кожен із них призначений для певних цілей. Нерідко вони комбінуються між собою, створюючи нові формати, стилі, дизайни та форми.

Для прикрашання вітальні або спальні чудово підійдуть варіанти з дерева й скла. Часто помітні колаборації цих матеріалів. Столики для сніданку виготовляються на чотирьох ніжках із коліщатками для зручного переміщення. Є також тримач із заліза або дерева, щоб не зіпсувати кришталеву чистоту скла.

Пластикові сервірувальні столики найбільш гігієнічні та практичні. Їх легко дезінфікувати, протирати та навіть мити. Виробляються в різних відтінках і розмірах, щоб кожен споживач знайшов відповідний товар. З такого матеріалу ще робляться дитячі моделі столиків, використовувані для гри або привчання малюка до столу.

Обрано 847 товарів

Показати ще 60 товарів