• Отримайте 5% знижки
Відео

Сухий корм для дорослих стерилізованих котів Purina Pro Plan Sterilised Adult 1+ Renal Plus з лососем 14 кг (7613287887597)

1 відгук Код:  412730328

Сухий корм для дорослих стерилізованих котів Purina Pro Plan Sterilised Adult 1+ Renal Plus з лососем 14 кг (7613287887597)

1 відгук Код:  412730328

Продавець:

5 319

3 999

Є в наявності

9

Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. 

picture
*Згідно з дослідженням Споживчої панелі домогосподарств ГФК Юкрейн, проведеного за період жовтень 2022 - вересень 2023 торговельна марка кормів для котів Пуріна Про План (Purina Pro Plan) є брендом №1 в сегменті корм для стерилізованих котів в каналі «Спеціалізовані зоомагазини»: майже кожний 3-й покупець (чи 29% від всіх покупців сегменту) при покупці корму для стерилізованих котів в каналі «Спеціалізовані зоомагазини» обирав саме Purina Pro Plan. Результати базуються на дослідженні, проведеному на всій території України за винятком територій, на яких ведуться бойові дії та територій, тимчасово окупованих Російською Федерацією та/або збройними формуваннями Російської Федерації.
Особливе харчування стерилізованих котів
Після cтерилізaції Ваш кіт потребує меншу кількість калорій для підтримки здорової ваги, при цьому може збільшитись апетит, та кіт може стати менш активним. Це призводить до підвищеного ризику переїдання та збільшення ваги кота, що в свою чергу може призвести до проблем зі здоров’ям, включаючи підвищений ризик захворювань нирок та інфекцій сечовивідної системи.
picture
Харчування з використанням наукових знань
Деякими з побічних ефектів стерилізації можна керувати за допомогою спеціально підібраного раціону, завдяки чому Ваш кіт залишатиметься здоровим. PURINA PRO PLAN пропонує повнораціонне та збалансоване харчування з урахуванням потреб стерилізованих котів. Кожен раціон розроблений з використанням наукових знань для підтримки здоров’я сечовивідної системи та оптимальної ваги тіла.
picture
Лосось - інгредієнт №1
Склад: високоякісний лосось (20%) (в тому числі голова, кістки, м'ясо), зневоднений пташиний протеїн, рис, порошок кукурудзяного протеїну, пшеничний глютен, кукурудза, крупка пшенична, сушена рослинна клітковина, яєчний порошок, мінеральні речовини, жири тваринні, гідролізат протеїнів тваринного походження, дріжджі, жир риб’ячий.
Поживні кормові добавки: МО/кг(IU/kg): вітамін А: 32 000; вітамін D3: 1 000; вітамін Е: 670; мг/кг(mg/kg): вітамін С: 140; сульфат заліза: (Fe: 120); йодат кальцію: (I: 1.9); сульфат міді: (Cu: 13); сульфат марганцю: (Mn: 45); сульфат цинку: (Zn: 110); селеніт натрію: (Se: 0.13). Антиоксиданти, консервант.
Поживні речовини: сирий протеїн: 41.0%, сирий жир: 12.0%, сира зола: 7.5%, сира клітковина: 4.0%.
picture
Властивості та переваги
Які особливості має сухий повнораціонний корм PRO PLAN Renal Plus (РЕНАЛ ПЛЮС) для дорослих стерилізованих котів?
picture
Додавайте вологі консервовані корми для стерилізованих котів
Змішане харчування сухим кормом та консервованим може мати багато переваг, і багато котів віддають йому перевагу. Наш асортимент консервованого корму представлений великим вибором смаків та ідеально підходить для змішаного годування.
picture
Гідратація нового покоління
Гідратація нового покоління Рекомендуємо ознайомитись також з PRO PLAN HydraCare (ХК Хайдра Кер) – додатковим кормом для котів, що сприяє збільшенню споживання води та розведенню сечі.
picture
Для підтримки здоров’я у кризові часи
Пробіотична добавка для котів PRO PLAN FortiFlora (ФортіФлора) - це додатковий корм, що сприяє підтриманню мікрофлори шлунково-кишкового тракту дорослих кішок та кошенят. Містить живі молочнокислі бактерії, що допомагають підтримувати здоров'я кишечника і баланс мікрофлори.
picture
Синбіотична дія пробіотика і пребіотика
Pro Plan FortiFlora Plus (Плюс) - додатковий корм для дорослих котів та кошенят (після відлучення від матері) із синбіотичною дією пребіотика та пробіотика. Cприяє підтриманню здорового мікробіому, його балансу та зміцненню імунного захисту. Кожне саше містить гарантований рівень пробіотичних бактерій (мікрокапсульованих для підвищення стабільності в середовищі та ефективності) в поєднанні з пребіотиком рослинного походження.
picture
Різноманіття смаків для Вашого улюбленця!
Для більшого задоволення Вашого кота PURINA PRO PLAN пропонує широкий асортимент кормів, в яких ІНГРЕДІЄНТ №1 - це завжди:
picture
Ознайомтесь з іншими лінійками PRO PLAN для котів
Пропонуємо Вам ознайомитись також з іншими лінійками сухих та вологих консервованих кормів PRO PLAN для дорослих котів та кошенят.
picture
picture

Відгуки покупців 1

 • Артюхова Дарья
  Продавець: Rozetka

  Гранули овальні, котику зручно ними хрумтіти.

  Переваги:
  Ціна, різний об'єм і смаки, що дає змогу спробувати різні смаки, доступність
  Недоліки:
  Є алергени у вигляді пшениці, тому не всім котикам підійде