Відгуки покупців про Упаковка вологого корму для дорослих стерилізованих кішок Purina Cat Chow Sterilised з куркою і баклажанами 85 г х 26 шт. (7613039854235)

52 відгуки

• Юлія Осипенко
    • Количество предметов, шт: 26

Загалом корм непоганий. Має зручне пакування, запах приємний, шматочки в соусі типові для ТМ Purina. Але коти їдять його не завжди охоче. Тому купую просто для різноманітності. Харчових розладів чи якихось інших скарг, пов'язаних із вживанням саме цього корму у тварин не помічено.

Переваги:
    Ціна та якість
    Недоліки:
    Коти їдять, але є більш улюблені рецепти та виробники

Добрий день, Юліє!
      Нам шкода, що Вашим котикам не надто до вподоби даний корм. Ми розуміємо, що в кожного домашнього улюбленця є свої особливі вподобання, тому завжди стараємось приготувати корм смачно, аби цей продукт вподобали якомога більше котиків. Та причини, чому корм може не подобатись, бувають різними. Якість продукції є одним з пріоритетів нашої компанії, тому ми використовуємо лише високоякісну сировину та дотримуємось усіх необхідних стандартів та вимог при виготовленні цього продукту. Сподіваємось Вашим домашнім улюбленцям будуть більше до вподоби інші смаки нашого корму. Бажаємо гарного дня!

• Татьяна Д.
    • Количество предметов, шт: 26

Мой привередливый кот с удовольствием ест этот корм.

Переваги:
    Качество и цена
  • Алексей
    • Количество предметов, шт: 26

Покупал коту, ему очень понравилось, решил сам попробовать, отличный вкус, жаль пачки маленькие, коту ничего не достается.

Переваги:
    Хороший корм
    Недоліки:
    Маленькие пачки
  • Юлия Деткова

Цена и качество

• Ирина Вергунова
    • Количество предметов, шт: 26

Коты с удовольствием едят, им понравился

Переваги:
    Нет неприятного запаха
    Недоліки:
    не заметилт
  • євген ключніков
    • Количество предметов, шт: 26

Доброго дня , забрав сьогодні своє замовлення , прийшовши додому рішив порахувати кількість пачок в упаковці , на моє здивування їх було 25 , а не 26 …в чому річ ???? І це не перший рас я читаю такі відгуки від ваших покупців !

• Татьяна
    • Количество предметов, шт: 26

Котику подобається) Однак іноді випиває лише соус

Переваги:
    Ціна-якість
    Недоліки:
    Їсть під настрій)
  • Оксана Никульникова

Моему Котэ корм очень понравился. Ест с удовольствием

• Шураева Елена
    • Количество предметов, шт: 26

Коты едят, но не от того, что полезно... вряд-ли это может быть полезно. Такое чувство, что туда что-то мешают, коты дуреют от запаха.

Переваги:
    Коты едят. Не высокая цена.
    Недоліки:
    Непонятный состав, курица 4%, субпродукты и понеслось...состава полного в описании не указывают, ищите информацию в интернете. Я только при покупке уже обратила внимание на состав, указанный на этикетке. С горшка стал более резкий запах.

Добрий день, Олено! Дякуємо за Ваш відгук.

Компанія Nestle піклується про те, щоб продукція, яку ми виготовляємо, була високої якості та повністю відповідала вимогам та інтересам наших споживачів. Ми також хотіли б додати, що в Україні продукція компанії Nestle Purina проходить сертифікацію Державним Науково-дослідницьким інститутом ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Якщо у Вас виникають будь-які зауваження щодо нашої продукції, Ви завжди можете зателефонувати за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0 800 50-09-50.

Бажаємо гарного дня!

• Ирина
    • Количество предметов, шт: 26

котику подобається і гарна ціна на Розетці. Часто його купую.

Переваги:
    чудовий корм, котику подобається
    Недоліки:
    немає
  • Виталий Палийчук

Кошка ест с аппетитом!)

• Таїсія
    • Количество предметов, шт: 26

Замовили Hairboll i Sterilized. В упаковці Sterilized корму замість 26 паучів виявилось 23. Хтось або не докладає, або витягає Раніше також замовляли і не вистачало 1-2 штук!

Переваги:
    Корм хороший, багато соусу і шматочки не круглі як у віскас
    Недоліки:
    Не вистачає паучів в коробці

Добрий день, Таїсіє!
      Нам шкода чути про дану ситуацію. Компанія Nestle - світовий лідер у виробництві продуктів харчування і нам важливо, щоб продукти, які ми виробляємо, мали високу якість і чудовий смак, повністю відповідали вимогам та інтересам наших споживачів.
      Просимо Вас звернутися на Гарячу лінію компанії, за номером - 0 800 50-09-50, аби ми змогли Вам надіслати продукцію, якої бракувало у Вашому замовленні.
      Дякуємо!

• Ирина Смыковская
    • Количество предметов, шт: 26

Корм мои красавцы с удовольствием едят.

• Ирина Смыковская
    • Количество предметов, шт: 26

Хороший корм и цена приемлемая

• Микола Лучик
    • Количество предметов, шт: 26

Кіт їсть із задоволенням, більше тут говорити нічого)

• Игорь Павленко
    • Количество предметов, шт: 26

Після Фелікса набагато краще...

Переваги:
    Кіт їсть із задоволенням.
  • Светлана Гайдай
    • Количество предметов, шт: 26

Отличный и качественный корм, спасибо!

• Наталья Сорока
    • Количество предметов, шт: 26

Этот товар просто Не Привезли !!!!! А ведь он оплачен !!! Горячая линия не отвечает - Новый год , жду рабочего дня для связи и выяснения - где паучи или где деньги оплаченные за них.

Переваги:
    Товар не пришёл
    Недоліки:
    Без всяких объяснений

• Мария Ребрик
    • Количество предметов, шт: 26

Кот ест, одной упаковки даже много на один раз

• Максим Шмыгановский
    • Количество предметов, шт: 26

Брал кошке этот корм,курицу ест но из-за баклажанов не хочет есть корм,увы приходиться что-то придумать чтобы она слопала этот корм :(

Добрий день, Максиме! Нам шкода, що Ваша кішка не вподобала даний корм. Ми розуміємо, що в кожного домашнього улюбленця є свої особливі вподобання, тому завжди стараємось приготувати корм смачно, аби цей продукт вподобали якомога більше котиків. Та причини, чому корм може не подобатись, бувають різними. Якість продукції є одним з пріоритетів нашої компанії, тому ми використовуємо лише високоякісну сировину та дотримуємось усіх необхідних стандартів та вимог при виготовленні цього продукту. Сподіваємось Вашому домашньому улюбленцю будуть більше до вподоби інші смаки наших кормів. Бажаємо гарного дня!

• Сергей Демченко
    • Количество предметов, шт: 26

Дуже чудовий і смачний корм для котика ще й за приємну ціну)

Переваги:
    Якість,ціна
    Недоліки:
    немає
  • Лилия Береза
    • Количество предметов, шт: 26

Мои кошки кушают с удовольствием!!!

Переваги:
    Брала по акции
  • Лилия Чернецкая
    • Количество предметов, шт: 26

СПАСИБО БОЛЬШОЕ ЗА БЫСТРУЮ ДОСТАВКУ, КОРМ СУПЕР !!!!

• Виктория Ардимасова
    • Количество предметов, шт: 26

До самого товару претензій немає.
    А от до Розетки є. У відділенні не було часу та й гадки не мала, що треба перерахувати кількість. Вже вдома виявилось, що замість 26шт є тільки 22шт. Втрата не велика, але не приємно.

• Виктория Н.
    • Количество предметов, шт: 26

Коты в восторге, ходят за мной, просят добавки.

Переваги:
    Качество и цена. Коты едят с удовольствием.
  • Татьяна Ещенко
    • Количество предметов, шт: 26

По консистенции корм похож на жаркое с подливкой, и отлично подошел нашему коту Тому, он такое очень любит. Стоит просто показать упаковку, кот сразу начинает мявкать и требовать насыпать новую порцию.

Переваги:
    Кот ест с удовольствием, аж причмокивает
    Недоліки:
    Не нашла
  • Катерина Орлова
    • Количество предметов, шт: 26

Хороший корм, который коты с удовольствием едят

Переваги:
    Котам очень нравится
    Недоліки:
    Не определила
  • Володимир Нікітенко
    • Количество предметов, шт: 26

Дуже апетитний корм, соковитий, ароматний. Котик із задоволенням смакує, з'їдає до останнього шматочка і дякує :) Дуже рекомендуємо усім котикам!

Переваги:
    Ціна і якість
    Недоліки:
    Не виявили
  • Радослава Кабачій
    • Количество предметов, шт: 26

Беремо цей корм вже не перший раз. Нашій кішці дуже подобається. Мішаємо його із вареною кашею.

Переваги:
    Шматочки м'яса, а не суцільна "водичка", як у інших виробників.
    Недоліки:
    Швидко закінчується. ))
  • Ольга Самород
    • Количество предметов, шт: 26

Корм свежий. Кошка ела с удовольствием.

Переваги:
    Свежий.
  • Валентин Плотніков
    • Количество предметов, шт: 1
    Переваги:
    Хороший
    Недоліки:
    Мало
  • Алексей
    • Количество предметов, шт: 1

всё супер, порадовало что не в коробке из под бытовой химии как в прошлый раз))) хотя мой кот непривередлив, он и сырой картофель ест да и вообще всё что сьедобно и не очень)

Переваги:
    коту понравилось
    Недоліки:
    вроде как нет, кот мог бы сказать точнее
  • Борис Костенко

Котики їдять із задоволенням

• Борис Костенко
    • Количество предметов, шт: 1

Мої коти їдять із задоволенням

• Олег Рибалка
  • Юлія Б.
    • Количество предметов, шт: 1

Коту подобається. Мені на запах також)))
    Купила за 250 грн - пощастило!

Переваги:
    Гарний склад. Коту подобається.
    Недоліки:
    85гр