44 відгуки

Відгуки покупців про Упаковка вологого корму для дорослих кішок Purina Cat Chow Hairball для контролю утворення грудок вовни з куркою і зеленою квасолею 85 г x 26 шт (7613039854990) 44

4,8

• Вікторія
    • Кількість предметів, шт: 26

Моєму котику дуже подобається!) Швидка доставка у такий складний час

Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    немає
  • Светлана Гайдай
    • Кількість предметів, шт: 26

Корм очень качественный, котам нравится, рекомендую!

Переваги:
    Удобная упаковка
  • Віка

кішка їсть з задоволенням

Недоліки:
    немає
  • Анастасия Романенко
    • Кількість предметів, шт: 26

Постоянно берём этот корм, коту нравится.
    P.S. Он не был голодный,он просто очень любит жидкий корм, а мы неудачно спрятали его.

Переваги:
    Коту нравится
  • Наталия Гламаздина
    • Кількість предметів, шт: 26

Мой котик ест,но больше всего в этом корме любит подливку,вылизывает всё,а кусочки оставляет но тоже их ест

• Олена Ахмедова
    • Кількість предметів, шт: 26

Кошке не нравится. За день еле-еле одну пачечку съедает.

Переваги:
    Нет.
    Недоліки:
    Кошке не повкусу(

Добрий день, Олено! Нам шкода, що Ваша кішка не вподобала даний корм. Ми розуміємо, що в кожного домашнього улюбленця є свої особливі вподобання, тому завжди стараємось приготувати корм смачно, аби цей продукт вподобали якомога більше котиків. Та причини, чому корм може не подобатись, бувають різними. Якість продукції є одним з пріоритетів нашої компанії, тому ми використовуємо лише високоякісну сировину та дотримуємось усіх необхідних стандартів та вимог при виготовленні цього продукту. Сподіваємось Вашому домашньому улюбленцю будуть більше до вподоби інші смаки наших кормів. Бажаємо гарного дня!

• Светлана Гайдай

Качественный корм, спасибо!

• Ольга Стукаленко
    • Кількість предметів, шт: 26

Ніколи не думала, щоб мої коти вміють доїдати корм до краплі :) Але це сталось :) Дякую "Розетка". Буду брати ще.

Переваги:
    Їдять до останньої краплі.
    Недоліки:
    Швидко з'їдається котами :)
  • Оксана Ковальчук
  • Татьяна Збаращенко
    • Кількість предметів, шт: 26

З'їли весь. Все чудово. Доставка вчасно. Котики не закопували корм. Зїдаємість 100%

Переваги:
    З'їли весь. Все чудово.
    Недоліки:
    не має
  • Ліана Волошина
    • Кількість предметів, шт: 26

коту дуже сподобався, їсть із задоволенням, і ще просить

• Наталья Вергелес
  • Володимир Нікітенко
    • Кількість предметів, шт: 26

Дуже апетитний корм, соковитий, ароматний. Котик із задоволенням смакує, з'їдає до останнього шматочка і дякує :)

Переваги:
    Ціна і якість
    Недоліки:
    Не виявили
  • Ольга Дроботун
    • Кількість предметів, шт: 26

Качество товара и доставки радуют, ещё и брала по акции

Переваги:
    Кошке нравится,значит,и мне тоже
  • Дана
    • Кількість предметів, шт: 24

Кормила кошкой "шебой" года 2-3 , ей всё нравилось, но последние месяца 3-4 на отрез отказывалась её кушать, решила попробовать этот корм, чисто на доверии отзывам. Не пожалела! Очень довольна. Кошка тоже, кушает с максимальным удовольствием)

Переваги:
    качество, цена
    Недоліки:
    их нет
  • Наталія Мазурик
    • Кількість предметів, шт: 26

Замовляля корм 26шт,а прислали 24шт.Дуже прикро,що неуважно збирають замовлення.Корм хороший.

Переваги:
    Коти їдять з задоволенням
    Недоліки:
    Халатність чи неуважність працівників

• Юрий Галич
    • Кількість предметів, шт: 26

Заказывал в подливке ( 26 шт) , прислали в желе (24 шт) . Уважаемая Розетка, если Вы размещаете фото и описание товара, то после заказа он должен соответствовать тому что было заказано. Не надо отправлять абы что.

• Юрий Галич

У Вас на все стандартный ответ. Кто свяжется , кто то разберётся. Я при получении увидел что прислали не то что заказывал и отказался брать. Хотя мне нужно было срочно приобрести этот корм. Судя по отзывам такое не только у меня. Ваша цена на этот корм не самая дешёвая и если Ваши сотрудники и дальше будут заниматься обманом то его просто перестанут у Вас покупать.

• Александр Сапронов
  • Лилия Ибрагимова
    • Кількість предметів, шт: 26

Спасибо всё понравилось, покупала по акции

Переваги:
    Хороший корм
  • Константин Деменков
    • Кількість предметів, шт: 26

К товару вопросов нет. Есть вопрос к розетке и цене за товар. Купив товар сегодня 02.07.2021 и заплатив за коробку (26 шт.) 338 грн. Довольно большим было удивлением увидеть наклейки с ценой на коробке и на каждой упаковке сумму 9,99 грн за штуку. Путем не сложных вычислений, выясняем, что упаковка в 26 пачек должна стоить ну максимум 260 грн. Вопрос, куда пошли переплаченные мною 78 грн.? Это у вас все акции такие или только избранные?

Переваги:
    Корм хороший, кот доволен
    Недоліки:
    К корму вопросов нет, к цене есть вопрос.

• Волошина Татьяна
    • Кількість предметів, шт: 26

Попробовали купить первый раз ,доставка быстрая корм едят

Переваги:
    Акционная цена) сама марка не из худших
  • Ольга Бонд
    • Кількість предметів, шт: 26

Беру блоками целыми..в этот раз вместо 26 шт. внутри было 24....

Недоліки:
    Нет 2шт.

• Александр Сапронов
  • Вікторія Добровольська
    • Кількість предметів, шт: 24

Корм приїхав. Смачний корм від Purina. Киця щаслива.

Переваги:
    Смачний корм від Purina. Для киці був дуже смачний.
  • Оксана Ковальчук
  • Лілія

Нашому коту подобається.

Переваги:
    Якість, видно м'ясо...
  • Валентина Завиніченко
    • Кількість предметів, шт: 24

купила на пробу, раніше не купувала вологий корм цієї марки, котик їсть із задоволенням. вигідно брати упаковкою, вистачає майже на місяць)

Переваги:
    пахне дуже приємно
    Недоліки:
    немає
  • Лариса Внукова
    • Кількість предметів, шт: 24

Хороший корм. Берём уже третью такую упаковку. Пока оба кота едят с удовольствием, с желудком проблем нет

Переваги:
    Качество, цена по скидке. Рыжикам пока не приелся))
  • Ольга Бонд
    • Кількість предметів, шт: 24

Моя кошка перестала есть роял...гурме...а именно этот с фасолью ест

• Марина Браславець
    • Кількість предметів, шт: 24

Кошка ест его с удовольствием, НО от этого корма у нее понос. Обследовала ее у ветеринара. Начала постепенно перебирать разные корма. Так и вычислила «слабительное»

Недоліки:
    У кошки диарея

Добрий день, Марино! Нам дуже шкода чути, що Ви зіштовхнулися з такою ситуацією. Хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що розлад травлення у кота може бути викликаний різними чинниками. Причину виникнення цієї проблеми може визначити тільки ветеринар, тому рекомендуємо Вам звернутися до нього і проконсультуватися щодо здоров'я Вашого улюбленця. Сподіваємося, що серед нашого асортименту Ви підберете раціон, який найкраще підходитиме Вашому улюбленцеві. Дякуємо за те, що знайшли час і можливість поділитися з нами своїм відгуком!

• Ольга Мусійчук
    • Кількість предметів, шт: 24

Нормальный корм, периодически беру своим котам, едят хорошо.

• Циганок Наталья
    • Кількість предметів, шт: 24

Беру часто. Корм нравится всем пятерым кошкам . Спасибо Розетке за быструю доставку.

• Татьяна Костерина
    • Кількість предметів, шт: 24

Отличный корм. Привередливая кошка ест с удовольствием!

• Роман Лабунский
    • Кількість предметів, шт: 24

Кошкам нравится. Едят охотно.

• Альона
    • Кількість предметів, шт: 24

Питання  з  кур'єрською службою   врегульовано. Дякую.

• Альона
    • Кількість предметів, шт: 24

Так і не довелось отримати. Прийшли всі позиції крім цієї, хоча вона оплачена. На скаргу не відреагували.

Доброго дня, Альона! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.