Відгуки покупців про Мильниця QTAP Liberty ANT 1156 2

5,0

• Дмитро Ганжа
    • Колір: Хром

Шановна Розетка! Я придбав цей товар - № 464 221 346 від 14.10.20. Оформлено з мого аккаунту та оплачено з одноіменної картки. Під час отримання у фірмовому відділенні м. Житомир, виявилось, що документи оформлені на інше ім"я, невідомої мені особи але з моїм номером телефону. У зв"язку з дефектом товару, було складено Акт №РОЗ0233864 від 18.10.2020 і товар повернено продавцю. Неодноразово акцентував спеціалістам Розетка, необхідність виправлень щодо невідповідного імені отримувача, та все ж, заміна товару, що прибула від сервісного відділу у відділення Нової пошти, була оформлена знову не на моє ім"я, що унеможливило її отримання. До того ж, заміна приїхала з аналогічними пошкодженнями і була повторно повернена продавцю. З того часу, підтримка Розетки, з якою вів спілкування у пошті, перестала відповідати на мої звернення! Пробую звернутися до Вас, ще й таким чином! У висновку: я придбав і оплатив товар ще 14.10.2020. Сьогодні - 27.11.2020. Товар досі не доставлено, проблемні питання не вирішено.

Переваги:
    невідомі
    Недоліки:
    двічі отримував товар із пошкодженим покриттям у видимих зонах

Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.

• Дмитро Ганжа

10.12.2020 - минув ще тиждень часу.. Жодної реакції від Розетки(((

• Резниченко Елена
    • Колір: Бронза

Товар відмінної якості, та гарного дизайну.

Переваги:
    Ціна, якість