Визначити розташування найближчого поста ДАІ допоможуть радар-детектори, за допомогою сигналу вони повідомлять про це. Ну, а якщо розібратися, цей прилад виявляє датчики вимірювання швидкості. Такий пристрій буде чудовим помічником, адже завдяки йому неабияк зменшиться кількість штрафів. Зараз їх виписують навіть за найменше порушення швидкості. Приймач досить компактний і зможе розміститися в будь-якому зручному для водія місці. Сам він є абсолютно нешкідливим, попри випромінювання електромагнітних сигналів. Звичайно, сьогодні радар-детектори нечасто побачиш, але їхня популярність зростає.

Принцип дії радар-детекторів

Насправді цей прилад можна назвати просто — радіоприймач. Часто такий пристрій плутають з антирадаром.  Він теж налаштований на певні частоти. А працює він за таким принципом. Радар, розташований поруч із працівниками поліції, випромінює певний сигнал. Потім він отримує спотворене випромінювання від рухомого автомобіля, вже з іншою частотою. Після аналізу отриманої інформації поліцейський девайс визначає швидкість. А радар-детектор завчасно відчуває хвилі, випромінювані цим приладом, уловлює їх та повідомляє власнику про наближення поста.

Розрізняють такі різновиди діапазону радарів:

  1. К-діапазон
  2. Ка-діапазон
  3. Ки-діапазон
  4. Х-діапазон
  5. Ultra-K-діапазон
  6. VG-2-діапазон

Від цієї функції приладу безпосередньо залежить те, наскільки швидко він буде визначати майбутні засідки поліцаїв. Чим він вищий, тим дальність виявлення стає більшою. Це допоможе задовго до перешкоди виявити її.

Особливості конструкції

За конструкцією радар-детектори бувають трьох різновидів. Найпоширенішим різновидом серед автолюбів є моноблокові моделі. Вони прості в експлуатації та добре вписуються у транспортний засіб. Їхній розмір становить не більш ніж десять сантиметрів. Зазвичай водії вішають його на лобове скло або на панель керування. Дуже зручно, коли виріб із навігатором. У такий спосіб він автоматично виконує декілька функцій.

Наступним різновидом є предмет, який вбудовується у скло. Він далеко не найпопулярніший, його встановлення — справа клопітка, небагато людей заморочуються з цим. Радар розміщений у задньому склі, або в самому відеореєстраторі. Такий альтернативний варіант неабияк погіршує роботу одного з приладів, впливає на чіткість зображення, передаваного реєстратором.

Третій різновид радар-детекторів призначений для відокремленого встановлення. Під час установлення агрегату в машину не обійтися без допомоги кваліфікованих експертів. Це пов'язано з тим, що встановлюється апарат один раз, згодом не буде змоги його зняти. З одного боку, зручно, якщо він завжди буде в машині, але раптом виникнуть негаразди. Здебільшого такий товар сигнатурний, з наявністю різних додаткових функцій.

Поради щодо вибору

Перш ніж обрати радар-детектор, потрібно взяти до уваги чималу кількість характеристик. Велику вагу має дальність виявлення предметів. Це прямий обов'язок приладу, треба обирати товар із гарним діапазоном розпізнавання. Деякі моделі фіксують відразу кілька різновидів діапазону, наприклад, К та Х. Наступним критерієм є випромінювання, його тип. Найпростіші товари не вловлюють сигнали сучасних радарів поліції. Важливо обирати багатофункціональні агрегати, здатні обробляти всі типи хвиль.

Важливо обирати радари з додатковими можливостями, наприклад, з gps. Заплативши гроші за одну покупку, можна отримати два в одному, кого це не потішить. Тип живлення краще обирати акумуляторний, щоб потім не довелося витягувати детектор із машини й нести заряджати. Не потрібно розглядати моделі, які отримують заряд від прикурювача. Вони дуже вразливі, можуть ламатися. Для міських доріг важлива чутливість, захист від перешкод. Якщо цих функції не буде, хибні сигнали будуть надходити щосекунди.

Краще обирати радар-детектори з великим кутом огляду, вони здатні вловлювати хвилі зустрічних предметів, або під час гонитви. Дуже важлива така функція для тих, хто любить поганяти. Не один рік випускає такі товари фірма Sho-me, можна розглянути їхній асортимент. Не завадить почитати відгуки в інтернеті, дізнатися в людей про всі тонкощі роботи певної моделі.

Показати ще 60 товарів