Гребінь для волосся — незамінний аксесуар, яким користується кожна жінка. Адже, прокинувшись вранці, ми спершу розчісуємося і тільки після цього йдемо чистити зуби. До того ж, гребінь часто використовують і у косметичних цілях, але про це трохи пізніше.

Як еволюціонували гребені для волосся

У давні часи східні жінки розчісували довгі та густі локони обточеною риб'ячою кісткою невеликого розміру. Слов'яни для догляду за волоссям використовували дерев'яні гребені, які виготовлялися і прикрашалися майстрами. Розмір гребеня прямо залежав від призначення. Чоловіки використовували дерев'яний аксесуар для догляду за бородою, а дівчата — для розчісування довгих кіс. У Японії ж, згідно з давніми східними традиціями, гребінь для своєї майбутньої обраниці робив молодий чоловік своїми руками. Якщо дівчині подобався аксесуар, вона використовувала його як прикрасу для волосся, у такий спосіб демонструючи свою ствердну відповідь, в іншому разі — гребінь ховали в ящик туалетного столика.

Ну а наприкінці XIX століття, коли з'явилися перші вироби з пластмаси, форма і розміри гребенів для волосся істотно змінилися, а асортимент розширився, як і можливості самого гребінця.

Особливості та різновиди сучасного гребеня для волосся

Як і будь-який гребінець для волосся, гребені відрізняються між собою за формою, розмірами та матеріалом. Головне правило у виборі гребінця — частота зубців:

  • для густої шевелюри підійде гребінь з рідкими і широкими зубчиками, які з легкістю розчісують сплутані пасма без болісного висмикування;
  • для тонкого і негусто волосся підійде гребінець з частими та тонкими зубчиками;
  • для кучерявих локонів, а також після хімічного завивання знадобиться гребінь з більш рідкими і широкими зубцями.

Також, вибираючи гребінець, потрібно враховувати і його призначення. Наприклад, гребінь з рідкими і широкими зубцями підійде для розчісування пасом відразу після миття. Оскільки широкі та рідкі зубчики гребінця не заплутують і не заламують волоски, гребінь підходить для будь-якого типу локонів. Однак, вибирати аксесуар для волосся треба без гострих граней і швів. Якщо ж ви плануєте використовувати гребінець для створення проділу, то з цим впорається гребінь з більш частими та тонкими зубчиками.

Для начосу підійде гребінець з різною довжиною зубців. Також для створення додаткового об’єму можна використовувати гребінь, в якого зубчики розташовані під різними кутами. До речі, невеликі щербини на зубцях допомагають витягати з пасма поодинокі волоски, у такий спосіб роблячи начіс більш об'ємним.

Крім класичного розчісування й начісування, гребінь підходить і для укладання волосся. З цим впорається гребінець, оснащений декількома рядами зубчиків різної довжини та ширини. Для стриження ж найкраще використовувати гребінь з плоскими та частими зубцями. Перевагою буде модель з широкою ручкою, яка забезпечує надійну фіксацію у руці. Ну а для фарбування волосся краще використовувати спеціальний подвійний гребінець з довгим хвостиком, з одного боку якого розташований гребінь, з іншого — пензель для фарбування. А довгий хвостик гребінця допомагає відокремлювати пофарбовані пасма від необроблених.

Який матеріал найкраще вибрати

Купити гребінь для волосся за доступною ціною можна онлайн на сайті ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент якісних гребінців, виготовлених з різних матеріалів:

  • Пластмасові. Недорогі моделі, які найкраще використовувати для роботи з мокрим волоссям. Вада — швидко ламаються.
  • Дерев'яні. Ідеальний варіант для проведення косметичних процедур: нанесення лікарських засобів або масок на волосся. Вада дерев'яних гребінців — згодом дерево розбухає від вологи і деформується.
  • Металеві. Стійкі до впливу температури, мають антистатичний ефект. Перевага — міцні й довговічні.
  • Карбонові. Гарна альтернатива пластмасових виробів. Карбонові гребені акуратно й дбайливо розчісують навіть найбільш неслухняні пасма. Перевага — підходять для фарбування й завивання волосся.

Вибираючи гребінець на сайті ROZETKA, ви отримаєте європейську якість за українською ціною. У каталозі представлені аксесуари для волосся високої якості відомих українських і закордонних брендів: Eurostil, SPL, Janeke, T&G, Titania та інші. З більш детальною інформацією, а також відгуками покупців можна ознайомитися у картці товару.

Обрано 1389 товарів

Показати ще