Відгуки покупців про Генератор бензиновий Rato R6000-L2 5.5/6 кВт AVR електричний пуск

6 відгуків Код:  369504081
  • Галина Шкурко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купили в приватний будинок.
    Зібрали , пробували запустити ,не запускається . Перевірили рівень масла , а його зовсім немає . Будьте до цього готові . Залили масло бензин запустили, все працює ( станція для подачі води, духовка , мікрохвильова піч, бойлер. )

Переваги:
    Потужний та простий в користуванні
    Недоліки:
    Ще не побачила
  • Антон Штикер
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Генератор прийшов неповною комплектацією. Не вистачає одного колеса.

Недоліки:
    Генератор прийшов неповною комплектацією. Не вистачає одного колеса.

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

• Роман Кравець

У мене одне колесо було над двигуном інше під двигуном.

• Дмитро Товстецький

Все чудово

• Мирослав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Добрий генератор, досить потужний, забезпечує стабільне живлення електричними пристроями, що працюють на однофазному струмі, і дає можливість користуватися електрикою без перебоїв. Електричний пуск дуже зручний, оскільки потребує лише натискання кнопки або перемикача для запуску генератора. Ручний стартер, у свою чергу, може бути використаний як резервний варіант, коли немає доступу до електричної енергії. Обидва способи запуску працюють надійно і ефективно.Я використовував його як резервне джерело живлення вдома під час перебоїв у мережі.

• Олег Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Цілком вистачає для базових потреб невеликого офісу (кілька компʼютерів, кавоварка, холодильник, принтери та ще кілька приладів). Дуже корисна річ під час вимкнення світла, достатньо економічна витрата палива

Переваги:
    Довго працює, вистачає майже на весь робочий день
  • Данило Теліга
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Цей генератор для мене виявився надійним та потужним джерелом електроенергії, яке задовольнило всі мої потреби. Потужність генератора дозволила мені забезпечити електроенергією велику кількість пристроїв та інструментів. Генератор оснащений колесами та ручкою для перенесення, що дозволяє легко переміщувати його з одного місця в інше. Крім того, його запускання було досить простим та надійним, що дозволяє швидко отримати доступ до електроенергії.