Відгуки покупців про Миша Razer Orochi V2 Bluetooth/Wireless White (RZ01-03730400-R3G1)

• Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

По времени отработала как мышка за 300грн - пол года, потом начались двойные проклививания ЛКМ, хотя мышка использовалась только для работы

• Никита Сиренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Комфортна миша для ігор та просто роботи з можливістю налаштування додаткових кнопок, та швидкої зміни чутливості, комфортна для моєї руки, підключення як з блютуз (дає змогу на ноутбуці отримати додатковий USB) так і через 2.4, підтримує як ААА так і АА живлення. Залишок заряду можна відстежувани в додатку, де і налаштовуються кнопки та чутливість за замовчуванням.

Переваги:
    Приємна на дотик, комфортний вібір швидкості, можливість підключити блютуз і 2.4 на двох пристроях і швидко їх змінювати.
    Недоліки:
    Поки не виявив.
  • Олексієвець Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Швидко доставили. Використовую ПК(свисток) ноутбук(блютус).

Переваги:
    Можливість використовувати двох типів батарейок АА і ААА, легка, приємний на дотик пластик
    Недоліки:
    Не помітив
  • Виталий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Подключается легко, батарейки хватает надолго, недели за 3 села на 8 процентов. Кто-то писал, что долго просыпается, тоже столкнулся с этим, секунд 4-5 по блютузу, не знаю почему, может это норма, не думаю, что дело в модуле, клавиатура просыпается моментально, мышка нет. Но она не стоит всех денег мира

Переваги:
    Недоліки:
    Долго просыпается, но это субъективно, либо в компе дело, либо 5 секунд для меня много)
    • Данил

какие батарейки используешь

• Май ЛОРД
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Мишка класна. Дуже зручна в руці. Легка. Мені підійшла б, якби не одно але. Коли підключаю її в режимі 2.4 - саме на ньому на ній можно комфортно грати - швидкість інета, який в мене по Wi-Fi, падає з 40 до 1МБіт/сек. Ігра через це лагає. Погуглив. Так, є такий нюанс. Вирішується перемиканням роутера нам іншу частоту (мій - не підтримує), або юзати кабель (немає можливості). Тож буду повертати. Дуже прикро.

Переваги:
    Легка, зручна, компактна
    Недоліки:
    Є нюанс з wifi
  • Козюк Виталий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Хорошая мышь за свои деньги, работает без задержек, может работать и с мизинчиковыми и с пальчиковыми батарейками. Но ест она их быстрее ,чем мне бы хотелось. Есть мыши, где одной дюраселки хватает на пол года работы, в этой же раз в пару месяцев меняю.

Переваги:
    Удобная, отзывчивая, без задержки.
    Недоліки:
    Автономность.
  • Роман Кремезний
  • Богдан Гончаренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Пів року, політ нормальний. Перше, що хочу зауважити, що ціна встигла випрости в половину з моменту покупки, тому співвідношення ціна-якість на сьогодні може трішки відрізнятись.
    З переваг для мене виділились текстурність покриття, матово-шершаве, дуже приємне до шкіри. Вдале розташування бокових кнопок, не заважають, натискати зручно. Нарікань до коліщатка немає. Сенсор також сподобався, за необхідності можна використовувати в фпс іграх. Були сумніви стосовно того, що верхня частина миші тримається на магнітах, але з часом спіймав себе на думці, що це саме зручне рішення серед всіх бездротових мишей, що я мав до цього.

Підключення швидке, ніколи не тормозить, не фрізить. В сліпому тесті я б не відрізнив затримку між цією мишею і дротовою.

Тепер з недоліків. Ну опціональний недолік - треба розуміти розміри, вони не дуже великі. Для ноутбука в самий раз, для компа я брав би щось побільше для себе.

Жаль, що немає вбудованого акумулятора і доводиться користуватись батарейками, але справедливості заради при дуже активному використанні батарейки вистачає місяці на півтори, за умови, що я ніколи не вимикаю мишку.

Кнопка для переключення DPI має дуже дивні опції, або занадто малі значення, або занадто високі. Скоріше за все це можна налаштовувати в софті, але в мене досвід з софтом від Razer не дуже вдалий, тому не перевіряв.

Переваги:
    Покриття, сенсор, кнопки, швидкість відгуку, розмір
    Недоліки:
    Розмір, кнопка DPI, батарейки замість акумулятора
  • Горецкий Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Рожевий

Мышь хорошая, девушка в восторге. Работает как положено, единственное но - нет подсветки, хотя за эти деньги хотелось бы

Переваги:
    Эргономика, длительность работы от батарейки
  • Сергій Кирилян
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Моя перша безпровідна та дорога миша.
    До цього років 10 користувався A4Tech X710BK, але нею вже неможливо було нормально користуватися.
    Вирішив перейти на безпровідну, щоб було менше кабелів.
    Обирав між Logitech G305 Wireless Black та Razer Orochi V2 Bluetooth/Wireless Black, яка раніше буде доступна по акції. На Razer Orochi V2 Bluetooth/Wireless Black ціна знизилася раніше, тому взяв її.
    Для моєї руки добре підходить маленька миша, тому користуватися зручно.
    Подобається, що працює від батарейок, тому не буде проблем з акумулятором. Використовую з акумуляторними батарейками.
    Тільки не подобається, що відносно довго прокидається. Миша підключена через адаптер 2.4, який через подовжувач виведений на стіл (пробував підключати на передні та задні порти без подовжувача). Інколи дратує, коли хочеш щось швидко зробити.

Переваги:
    Зручна для моєї руки, працює від батарейок
    Недоліки:
    Відносно довго прокидається
    • Андрій Кондратьєв

Про довге просинання не розумію вас, я теж користуюсь 2.4 ггц. Але в мене після сну прокидається моментально, можливо якісь невеликі дефекти з заводу?

• Юрій

Користуюсь майже рік, у мене теж нема проблем із пробудженням, реагує моментально. Використовую з ноутбуком, передавач максимум 50 см до миші, іноді маніпулюю і через усю кімнату з відстані 4 м. - теж без проблем. Можливо справа дійсно у заводському дефекті або криво встановленими драйверами, спробуй перевстановити.

• Юрій

А ще спробуй використовувати не акумулятор 1.2В (здається в інструкції про це є вказано), а батарейку 1.5В. Я ставлю звичайний Duracell без наворотів, вистачає на декілька місяців гри. Пробував дорожчу літієву батарейку - грав майже півроку.

• Остап Павлюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Чудова мишка. До того користувався g305 (поламалась). Вибрав саме orochi v2 через її форму. Її форма є специфічна, варто спробувати в якомусь магазині електроніки перед тим як купувати. Мені форма ідеально підійшла. Була лиш проблема з встановлення драйверів на мишку, їх можна обновити лиш через bluetooth, сам позичав ноут у друга щоб оновити драва. Попри цю проблему, ця мишка варта своїх грошей.

Переваги:
    Чудова форма
    Недоліки:
    Не зручне оновлення драйверів
  • Дмитрий гейченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Мишка справді дуже зручна в використанні. По блютуз швидко підʼєдналась до макбука.
    Але програма по налаштуванню від raizer - це просто плювок в обличча для користувачів. Наскільки якісна мишка, настільки ж поплюжна raizer synaps. Взагалі не зміг поєднати одне з другим. Сторонні програми теж не дуже добра працюють, є нюанси. Як висновок - не можливо переназначити додаткові кнопки на мишці. Краще б купив мишку від SteelSeries

Переваги:
    якісна мишка, дуже зручна
    Недоліки:
    дуже, дуже погана підтримка для мак-ос

Вітаємо, Дмитро!
      Програмне забезпечення Razer Synapse 3 не підтримує операційну систему Mac, а лише Windows 10 та 11, що вказано на офіційному сайті компанії під кнопкою "DOWNLOAD NOW".

• Евгений

Рекомендую назначить нужные макросы в мышь на устройстве с windows и сохранить в мышку. Должно нормально работать.
      По крайней мере можно пробовать, а там по потребностям. Если нужно часто менять, то конечно не удобно, но хотя бы как-то можно пользоваться.

• Дмитро Стратович
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Шукав безпровідну мишку, та зупинився на цій мишці. Хоч маленька(перші рази незвично тримати в руці) але шустра. Вона виправдовує свою ціну.

Переваги:
    Маленька, шустренька, за свою ціну топ!
    Недоліки:
    Поки що не виявив
  • Віталій Пасюта
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Доброго дня, в мене мишка весь час постійно відключалась на пару секунд а зараз і взагалі вийшла з ладу, як мені повернути за неї кошти?

Переваги:
    Не виявлено
    Недоліки:
    Працювала не коректно а потім і взагалі зламалась

Вітаємо!
      Причин появи перешкод у роботі бездротових приладів може бути маса, від налаштувань системи до наявності поруч приладів що працюють на тій же частоті. Рекомендуємо спробувати замінити елементи живлення, перевірити працездатність на іншому пристрої, також, якщо використовується ноутбук, радимо перевіряти налаштування енергозбереження USB-портів, які за замовчуванням можуть йти до сну.
      У будь-якому випадку на продукцію діє гарантійний термін 24 місяці у Вас є можливість звернутись до сервісного центру для діагностики та гарантійного обслуговування, також, нагадуємо, що у вас є 14 днів для оформлення процедури повернення товару, який Вам не підійшов за будь-яких причин: httpshelp.rozetka.com.uap111-harantiya-i-povernennya-tovaru

• Терещенко Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

По первому впечатлению мышка огонь! Лёгкая, маленькая, красивая, шустрая!
    Моя прошлая razer basili v2 просто курит в сторонке) Мне кажется те 20к dpi были враньём, потому что на это 18к и она намного шустрее, прям намного! И самое главное почему я поменял мышку это колёсико которое на прошлой мышке глючило и не прокручивало как надо. На этой же мышке все шикарно! 5/5

Переваги:
    Всё, хорошая скидка
    Недоліки:
    Не купил раньше
    • Андрей Соловски

крутой коврик, а где такой можно взять?

• Терещенко Дмитрий

Магазин в розетке есть CrazyArtShop
      Там очень много разных ковров и очень качественных

• Виталий Давиденко

Хорошая мышь

Переваги:
    Два типа аккумулятора
    Размер и вес
    Есть доп кнопки
    Недоліки:
    Дороговата
    Иногда застывает курсор, пока неясно в чем проблема и бывает крайне редко
  • Віталій Пасюта
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Мишка жахлива, не рекомендую роздивлятися її для покупки, кожні 5 хвилин вона виключається секунд на 5-10 із-за чого просто не можливо нею користуватися.

Переваги:
    Не помітив
    Недоліки:
    Не можливо користуватися

Вітаємо!
      У будь-якому випадку на продукцію діє гарантійний термін 24 місяці у Вас є можливість звернутись до сервісного центру для діагностики httpshelp.rozetka.com.uap111-harantiya-i-povernennya-tovaru

• Самира Каграманова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Рожевий

Не могу настроить 2 боковые кнопки. А так отличные товар.

Переваги:
    Быстрая, компактная, приятно лежит в руке
  • Павел Георгиев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Мышка действительно классная за такие деньги.
    В руке сидит отлично, чувствительность и отзыв на высоте.
    Никаких лагов в работе за 4 месяца не замечено.

Единственное, что раздражает, так это её прожорливость.
    Батарейки типа ААА хватает на пару дней. И это при условии того, что после завершения работы я отключаю её, чтобы не расходовался заряд.
    Батарейки типа АА хватает на 2-3 недели, что тоже не особо впечатляет. Но если забыл пару дней выключить или оставил включенной на пару ночей, то заряда хватает на неделю максимум. И это при том условии, что я пользуюсь не самыми дешёвыми батарейками Duracell и GP

Переваги:
    Хорошая мышь по всем аспектам.
    Недоліки:
    Жрёт батарейки как проклятая
    • Максим Заїка

Тут справа в іншому. В комплекті з мишкою йде літієва батарейка з підвищеною напругою (1.8V). Якщо вкласти в неї НОВУ звичайну батарейку Alkaline (без різниці то GP чи Duracell) з номінальною напругою 1.5v (в зарядженому до 1.6V) вона одразу показує рівень заряду не більше 50%
      Щоб вона працювала заявлених 425 годин по 2.4G є 2 варіанти:
      1. Купувати літієву батарейку, накшталт тієї що була в комплекті (Energizer Ultimate Lithium)
      2. Купити Ni-ZN акумулятори з номінальною напругою 1.6v (максимально заряджені видають 1.9v) (я взяв PKCELL Ni-Zn AAA 900mWh, бо кайфую від того що мишка легка, можна купити такі ж AA). По автономності за 2 тижні на мізинчику показує ще 100% (не забудьте про зарядку до них, треба саме до Ni-ZN)

Я спочатку взагалі розчарувався, коли поклав в мишку Ni-MH акумулятор Panasonic Eneloop Pro і отримав автономність 5-8 днів, після чого вона почала казати що акум розряджений. Методом проб виявилося, що вона відключається не при 0.85-0.9v (як мишки від Logitech) а при напрузі на батареї 1.2v.

• Мурат Гусейнов

Что лучше: 1,5 v 600 mWh заряжается через type c или PKCELL которую Вы рекомендуете?

• Микола Фризюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Миша супер: легка, чудові глайди, преміум матеріали корпусу, низька затримка через адаптер.
    Але є серйозний мінус, особливо для тих хто купує її для ноутбука - робота мишки перешкоджає роботі будь-яких девайсів які використовують 2.4 гц мережу. А це вайфай, блютуз та пристрої зі своїми бездротовими адаптерами... Особисто в мене при підключенні адаптера цієї миші до ноутбука зразу відпадає вайфай, і це досить не приємно. А якщо я підключаю цю мишку по блютуз, то при ввімкненому вайфай курсор починає глючити, і зразу перестає якщо вимкнути вайфай. Це все при оновленому ПЗ мишки.
    Я вважаю що для ноутбука ця мишка категорично не придатна. Вона підійде лише тим у кого всі девайси провідні, а вайфай працює на 5 ггц.

Переваги:
    Легка, якісні глайди, швидкий відгук, міцний корпус.
    Недоліки:
    Перешкоджає роботі інших девайсів, жахлива робота по блютуз.
    • Михаил Султанов

Брал орочи для Легиона 5
      Никаких проблем с сигналом радио или блютуз нету
      В блютузе она может долго выходить (тупить в режиме сна)

• Май ЛОРД

Ох, не дочитав до вашого коменту, коли замовляв. Тепер буду повертати з тієї самої причини: глушит 2.4 wifi:(

• Домбіл Бомбас

Прекрасна мишка!
    Досі не можу зрозуміти чому вона така дешева. Потрібно звикати до неї , якщо раніше не мали мишки такого розміру , але вона того варта.
    Єдиний мінус - це її софт. Інших мінусів просто немає.

Переваги:
    Вага , форма , сенсор , тактильні відчуття
    Недоліки:
    Софт
    • Олександр

Можете розказати що кокретно з софтом не так?

• Домбіл Бомбас

Його потрібно багато разів перезавантажити , щоб він почав працювати. Дуже часто від показує не ті налаштування і статистику девайсу , які є насправді правдиві (найбільше це стосується саме заряду миші). Іноді він може навантажувати процесор на 30-40% просто тому що хоче і неважливо, що у вас дороге залізо( і через це ти вимушений закривати усі процеси цього додатку власноруч ,а це зробити не дуже легко , тому що він має скриті процеси). Про постійну рекламу інших його додатків я промовчу. Якщо ви користувач G HUBу і зараз перейдете на Razer , то одразу зрозумієте ,про що саме я говорю.
      А до самого девайсу питань у мене досі немає, просто прекрасна мишка. Тільки батарейки жире дуже швидко.

• Дмитрий гейченко

я такого низкоякісного софту для мак-ос давно не бачив. Взагалі не зміг підключити мишку до нього. І так - оці постійні "перезавантажте сисетму" досить дратівливі.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Сразу, как забрал товар, был не уверен от слова совсем. Так, как это мой первый опыт эксплуатации мыши от razer, были сомнение, что она мне не подойдёт.
    С начало было всё не так гладко, очень мне не нравилось колёсико. Как по мне, было тяжело привыкнуть, даже было не довольство, и желания вернуть ее. После 3-2 дней всё стало в норму. Оказалось, нужно просто подождать, привыкнуть.
    Прошла неделя. Как я начал замечать что клик левой кнопки мыши был заметно тише, чем правый. После, я начал замечать что левая кнопка мыши немного люфтит в разные стороны, не так сильно, но если сравнить ее с правой, которая в свою очередь вообще не издавала звука, когда ты просто ставишь на неё палец, для меня это не приятно. Обзоров по-данному девайсу я никаких не смотрел, да и идеальную мышь за эти деньги, знал что не найду. Но ладно, этот люфт - пустяки, наверное... НО, разные звуки. Лкм тише, чем пкм - странно, лично для меня. Может это фишка данного девайса, я не знаю.
    Осталось только пользоваться. Время покажет.

Переваги:
    Удобная мышь, хороший сенсор(не срывает), покрытие отличное (ножки, и сам корпус), качественый корпус.
    Недоліки:
    ЛКМ, чёт не то с ним.

Доброго дня. Шкода, що Вам довелося зіткнутись з негативним досвідом використання.
      На мишку діє гарантійний термін 24 місяці, рекомендуємо звернутись в сервісний центр для безкоштовного обслуговування: посилання

• Станіслав Пєсковой
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Після придбання з коробки поставились дрова, але не коректні. Видалив, встановив Razer Synaple, на сайті райзер скачав програму, для привязання мишки до адаптера (типу як ключа) і після того ніяких проблем з мишкою не було. Ривки, та перепідключення зникли.
    Відразу скажу, якщо в когось такі проблеми, то щоб повністю налаштувати дрова та функціонал мишки потрібно мати блютуз на пк/ноуті. Так як в мене є адаптер блютуз до компа в мене проблем з цим не було.
    Зараз працюю виключено на HyperSpeed режимі - все як по маслу
    Можливо це в мене так, але для прикладу в програмі Paint фактичне переміщення курсора не встигає за намальованим. І відповідно мишка рухається ривками, але малюється все. Можливо баг вінди чи т.п)
    Але в інших програмах та іграх поки що все гуд)
    Дуже задоволений), я би сказав що мишка не середня, а більш приближена до маленької і дуже дуже легка) але батарейка все рятує.
    Головне що зручна, та компактна.
    Давно мріяв про безпровідну мишку яка працює без затримок передачі

Переваги:
    Компактна, зручна, безпровідна
    Недоліки:
    Потрібно погратись з драйверами та програмами щоб стабільно працювати на адаптері по 2.4Гц
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

В характеристиках заявлено как средний размер, на деле она маленькая. Для большой ладони не очень удобно, моя вторая мышь Basilisk X удобней. Дисконектов по блютус нету. Красивая. Четкие клики и скролл

Переваги:
    Дизайн, сенсор, качество исполнения
    Недоліки:
    Маловат размер
  • Владислав Джос
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Гарна миша, краще ніж G603 що було до цього.

Переваги:
    Легка
    Недоліки:
    Razer софт
  • Петро Гунько
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Чудова миша, до неї була дротова, але через плетений дріт було не зручно користуватись. З даною мишкою ця проблема відпала. Дуже легка та приємна на дотик. Має чудовий геймерський сенсор який не зриває та легко контролюється. Не помітив жодного імпут лага чи пролага у роботі.

Переваги:
    Легкий, приємний на дотик, чудово лежить в руці, сенсор бомба.
    Недоліки:
    Подобається все.
  • Петро Гунько
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Переваги:
    Легкий, приємний на дотик, чудово лежить в руці, сенсор бомба.
    Недоліки:
    Подобається все.
  • Женя Ганжа
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Мышь отличная! Из всего того, что у меня было - лучшая. Сравниваю с Logitech и HyperX в том же ценовом сегменте.
    Во-первых, форма и размеры, идеально лежит в руке.
    Во-вторых, правильный вес, и не тяжелая и не легкая - в самый раз.
    В-третьих, скорость отклика, она не отличается от проводной мыши, а в играх это очень решает.
    В общем, покупкой доволен.

• Никита Решетник
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Мышь мне очень зашла. Как для моей маленько-средней ладони, лежит просто идеально. Материал приятный, чувствуется что не дешёвая подделка из Китая. Проблем нет, подключился моментально, винда сама нашла мышь. Белый цвет в жизни огонь, мне как для белого сетапа 10/10

• Максим Зыгарь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Мышь - отличная, по скидке так вообще. Соотношение цена - качество 10/10. Подключение моментальное - подсоединил адаптер в порт USB, я ещё не успел полностью загрузить ноутбук с SSD, мышь уже работала, буквально с коробки. Выполнена качественно, в комплекте идёт батарейка. Кто ищет качественно выполненную мышь, без люфтов скрипов и т.д могу однозначно порекомендовать. Не светится как новогодняя ёлка, что лично для меня - бонус, поддерживает как АА так и ААА батарейки. В руке лежит комфортно, как обладатель довольно таки не маленькой ладони могу сказать что подходит под различные хваты: когтем, кончиками пальцев, всей ладонью.

Переваги:
    1)Добротно выполнена из приятного не матового материала.
    2)Работает "из коробки
    3) Батарейка в комплекте
    4) Тефлоновое покрытие скользящих элементов, что как бы намекает на долговечность.
    Недоліки:
    Не выявлено.
  • Дмитрий Дышлюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Первую неделю после покупки работала идеально, после чего начал замечать даблклики на левой кнопке, количество которых со временем начало возрастать и, в итоге, из 100 нажатий было 20-30 даблкликов.
    Уже думал отзыв писать и оформлять брак. Зашел на сайт для того, чтобы заскринить результаты, и среди других увидел тест на скорость нажатий - дай, думаю, с этими даблкликами рекорд поставлю.
    И что вы думаете? Сильно и быстро нажимал на кнопку, после чего мышь "раздуплилась" и теперь не даблкликает вообще )))
    Если оценивать мышку без учета этой истории и постоянного ожидания её повторения, то она оооочень крутая, особенно по нынешней цене.
    Офигенски точная, удобная, приятно держать и рука не потеет, покрытие грязь не собирает. Кнопки нажимаются четко и приятно.
    Синапс, кстати, вполне сносное приложение, хотя читал в обзорах что никудышнее и глючное.
    Более месяца на родной батарейке и в Синапсе пишет ещё полный заряд (возможно врёт, хз).

Переваги:
    Тактильно приятная, симпатичная, легкая и удобная
    Недоліки:
    Даблклики
  • Дмитро Курдельчук

Задоволений товаром.
    На знижці доволі непоганий девайс.

Працює чудово, я користувався через додатковий юсб носій. Bluetooth не пробував. Тестував у the whitcher 3, супер.

Цікаво що буде по автономності.

Переваги:
    Матеріли, якість, зручність.
    Недоліки:
    Трішки гучний клік якщо придератися.
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Безпосередньо відгук про перші враження:

Мишка була упакована в оригінальній коробці без пом'ятостей, подряпин та будь-яких інших пошкоджень, всі стікери та наліпки цілі, отже миша абсолютно нова та незаймана. На місці в магазині аккуратно розпакували, перевірили комплектацію, пересвідчились у відсутності візуальних дефектів, перевірили на працездатність. Тут все чітко. Миша сама по собі дуже легенька, майже невагома. В руці тримати зручно, дискомфорту не відчувається. Підключив до свого ноутбука і через Bluetooth, і через Wireless USB Dongle - все працює без проблем. Усі кліки чіткі, позиціонування курсору точне. За замовчуванням у миші закладено 5 варіантів перемикання DPI - 400 (занадто повільно), 800, 1600, 3200 та 6400 (занадто швидко). Після підключення миші одразу автоматично запустилась програма установки ПЗ для керування налаштуваннями. Там я під себе переналаштував перемикання DPI на тих же 5 варіантів від 800 до 4000 з кроком =800. Варіантів перемикання можна встановити від 2 до 5, за потребами користувача. Від різких розмашистих рухів сенсор не зриває, відпрацьовує на будь-яких поверхнях, ковзає дуже легко, бо ніжки із справжнього чистого тефлону білого кольору. Мікрофризів, затримок чи втрати сигналу поки що не помічено, тут все чітко та стабільно. Коліщатко тактильно приємне, відчуваються чіткі рельєфні зачепи і прокручується з чітко відчутними насічками. Перші враження від гризуна виключно позитивні, то ж починаю активно користуватися. Далі у коментарях розповім захоплюючу історію придбання миші. Наступний коментар щодо користування планую написати десь через рік або, якщо буде необхідність чи помічу якісь негаразди, то раніше. Надіюсь негараздів не трапиться.

Переваги:
    На перший погляд і відчуття миша дуже якісна, приємна та зручна. Точно варта своїх коштів, особливо за акційною ціною!
    Недоліки:
    Час покаже, але поки що їх нема!
    • Юрій

Щоденник мисливця за мишкою

19.09.2022(понеділок)
      З початку вересня задався метою замінити стару ігрову мишу на нову. Дивився огляди, вичитував відгуки... Зупинився на декількох моделях до 3000 грн. Дорожчі варіанти не розглядав, бо маю гіркий досвід, що "дорожче" не означає "якісніше" чи "надійніше". І ось у ніч з 18 на 19 вересня сталося таке собі маленьке диво - з'явиласа у продажу найбільш "бажана" із мого списку бажань миша, та ще й із досить суттєвою акційною знижкою. То ж не довго вагаючись роблю замовлення з безкоштовною доставкою у відділення "Розетки", що поруч, на 21.09.2022 з 12:00 до 20:00.

21.09.2022(середа)
      Закінчується день, повідомлення про прибуття миші у відділення немає.

22.09.2022(четвер)
      В додатку і повідомленнях від "Розетки" ніякої інформації.

23.09.2022(п'ятниця)
      Іду у відділення, щоб поцікавитись реальним станом мого замовлення. Вибачились за незручності, пояснили, що миші не було в наявності на найближчому складі, але зараз вона уже є і, можливо, сьогодні після 15:00 її доставлять у відділення. Якщо ж ні, то завтра точно можна буде забрати. Записали номер мого замовлення і уточнили мій контактний номер телефону. Пообіцяли прослідкувати і попередити про доставку заздалегідь.

24.09.2022(субота)
      Домовився з друзями на вечір про ігровий турнір, я ж маю сьогодні отримати довгоочікувану мишку, яку треба одразу ж і випробувати боєм. Кінець дня і я в обломі...

25.09.2022(неділя)
      О 13:47 дзвінок з невідомого номера. Представились працівником "Розетки" і повідомили, що єдина в наявності миша має пошкоджену упаковку. Якщо мене така миша влаштовує, то завтра її доставлять, якщо ні - потрібно почекати ще день-два, поки на склад прибуде нова партія цих мишей. Погодився почекати, бо мені потрібна стовідсотково нова миша з повною гарантією та без натяків на вживаність чи, не доведи Господи, після ремонту...

26.09.2022(понеділок)
      О 15:44 дзвінок з невідомого номера. Представились працівником "Розетки" і повідомили, що товар прибув на склад, завтра очікуйте повідомлення про доставку у відділення.

27.09.2022(вівторок)
      Ні повідомлень, ні дзвінків, ні миші...

• Никита Голубков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Было несколько раз такое, что она садилась в очень не подходящий момент, и меня это сильно подставляло, поэтому теперь меняю на новую спустя 2 месяца пользования. Если у вас есть деньги, лучше купите, что-то получше, не экономьте.

Переваги:
    Компактная, удобно лежит в руке
    Недоліки:
    Проблемы с коннектом, если расстояние больше 1.5 м, быстро садиться.
    • саша

вы имеете ввиду батарейки?

• Михаил

Топ форма.
    Яйцо и для любого хвата
    2 режима, а не просто радио

Переваги:
    Форма, дизайн, колесико
  • Eugen T
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

1. На оригінальній батерейці (energizer ultimate lithium aa) на 500 Hz пропрацювала 1.5 місяці. Це десь 10+ годин в середньому на день. Зараз поставив GP Super AA. Цікаво скільки вона протягне.
    2. Я би не назвав цю мишку маленькою, вона явно більше від звичайних офісних беспроводних мишей. Тому для людей з великми клешнями (як у мене) вона теж підійде, хоча можливо не для всіх типів хвату.
    3. Вага супер. Дуже легенька. Інші миші після неї як цеглина.
    4. Дуже погана індикація заряду. Можна сказати її взагалі немає. Тому тримайте запасну батарейку неподалік.
    5. За рахунок конструкції корпусу, клавіші мають невеличкий post/pre travel
    6. По Bluetooth дійсно є проблеми з засипанням.

Переваги:
    Форма, вага, автономність
    Недоліки:
    індикація заряду, робота по bluetooth
    • Eugen T

GP Super AA пропрацювала 2 тижні