Відгуки покупців про Миша Razer Viper V2 Pro Wireless White (RZ01-04390200-R3G1)

23 відгуки

• Тимур Данилин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Через 4 месяца перестал работать беспроводной режим, уже 14 дней в сервисе ответа нет

• Анатолий Хомяков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Сначала стало прокручиваться колесо, теперь ещё сенсор не всегда реагирует на движение. Год проработала нормально. Надеюсь со мной свяжутся для решения проблемы

Переваги:
    Проработала год без нареканий
    Недоліки:
    Дорого, начала напрягать

Вітаємо!
      Шкодуємо, що Вам довелося зіштовхнутись з негативним досвідом використання. На дану модель діє гарантія 24 місяці. Рекомендуємо звернутись в сервісний центр для перевірки на працездатність та гарантійного обслуговування: посилання

• Владислав Малиновский
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Покупал мышь где то год назад по скидке за 5к, в целом мышь хорошая все нравиться, особенно сенсор, но убогое колесо ее просто испортило. Даже вначале попупки чувствовалось как будто ты сел в ламборжини , а коробка передач у тебя от жигули (метафора про колесо если кто не понял). Чуйка не подвела, через месяцев 7-8 колесо начало делать реверс , понес его в сервис, ждал около месяца , месяца карл....В итоге реверс исправили, но колесо было мусором так и осталось, к тому же оно стало легче прокручиваться, как будто какую то делать просто оттуда убрали и все)
    В общем если вы не крутите колесо как киберспортмен то проблема не значительная, но все таки мышь игровая и стоит дорого , по сему таких проблемы должны быть исключены!
    Пару слов про софт, он нормальный, только слишком часто обновляется как по мне, лучше уберите из автозагрузки.
    Итор, мышьке 5 баллов, колесу -2.

Переваги:
    топовая форма, топовый сенсор, качетвенный пластик
    Недоліки:
    ужасное колесо
  • Расім Аскеров

Користуюсь декілька тижнів.

Не знаю це проблема миші або мого ПК або софту, але протягом дня регулярно відвалюється миша. Це може бути менше секунди, а може бути і 3-4 секунди, коли вона не реагує ні на кліки, ні на рухи.

Мені не до кінця зрозуміло, що з цим робити: нести в сервіс чи це не проблема самої миші? Пробував донгл підключати в інші USB порти, але це не допомогло

Переваги:
    форма, матеріал, кнопки
    Недоліки:
    періодично втрачає зв'язок, не реагує
    • Микола

Якщо просто так відвалюється (а не входить в режим сну) – сервіс

Вітаємо!
      Причин появи перешкод у роботі бездротових приладів може бути маса, від налаштувань системи до наявності поруч приладів що працюють на тій же частоті. Рекомендуємо перевірити працездатність на іншому пристрої, також, якщо використовується ноутбук, радимо перевіряти налаштування енергозбереження USB-портів, які за замовчуванням можуть йти до сну.
      У будь-якому випадку на продукцію діє гарантійний термін 24 місяці у Вас є можливість звернутись до сервісного центру для діагностики httpshelp.rozetka.com.uap111-harantiya-i-povernennya-tovaru

• Володимир Рудь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Через пів року колесо миші як і в дуже багатьох людей із коментарів зламалася, це знущання що така дорога миша має такі масові хвороби.
    Здав у сервісу, чекаю вже третій тиждень. Скоріш за все (судячи із відгуків) зроблять заміну на таку ж паршиву. Більше ніколи не візьму техніку Razer (у цьому ж році був інший брак у іншого товару), сподіваюся що хоча б зможу цією мишею ще покористуватися (бо гроші м'яко кажучи не маленькі).

Переваги:
    Теоретично характеристики чудові.
    Недоліки:
    Де факто вона має певні технічні нюанси яки роблять мишу неймовірно ненадійним.
  • Александр Онищенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Месяц ходит нормально, не скрипит, за такую цену и не должно

Переваги:
    Дизайн, качество
  • Илья Хавич
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Я очікував побачити в такій миші колесо яке не буде скрипіти з самого початку користування нею, і яке не вийде з ладу через декілька місяців експлуатації. Як на мене це повний треш коли ти купуєш таку дорогу мишу і в неї є така велика і очевидна проблема, тому що судячи з коментарів 50% людей мають таку проблему або зараз, або будуть мати її в майбутньому. І по класиці наших сервісних центрів, мишу з нього тобі прийдеться чекати місяці два, тому що місцеві спеціалісти не можуть установити за 5 хвилин що сторінки при прокрутці починає стрибати вверх і вниз як божевільна.

Переваги:
    Майже все супер
    Недоліки:
    Колесо миші
    • Микола

Нажаль це розповсюджена проблема в vv2pro та da v3pro першої ревізії через встановлений в них kailh grey енкодер. Але головна проблема полягає у тому, що імпортер закупив більше 200-300 шт цих мишей і оскільки їх не розкупили за півсекунди, вони не закупають новіші ревізії. Я дійшов такого висновку, оскільки "сервіс центр" замінив мій екземпляр (відлетів комплектний донгл через півроку) на "новий", а точніше розпакований з гіршою збіркою, ніж у попередній миші, а саме з дуже суттєвим люфтом колеса та шумом при прокручуванні вгору (обидві миші з однієї ревізії)

• Илья Хавич

Так, не спорю що прикро. Сервісні центри круто, але суть залишається такою ж, вони просто замінять мишу на таку ж саму і проблема повториться через деякий час. Сам факт того що миші є дефект і їх не можуть одразу замінити на інші в яких цей дефект виправили трішки поражає. Тому що я не розумію як можна продавати людям товар який буде ламатись з майже 100% гарантією і після цього казати що діє гранатія 24 місяці і мишу можна замінити. Який з цього всього толк якщо після заміни по гарантії проблема все рівно повториться. Дуже сильно псується враження про сам бренд і постачальника коли ти витрачаєш 6499 на мишу і не можеш користуватись нею нормально, тобі приходиться звертатись в сервісні центри, очікувати велику кількість часу для того щоб через певну кількість часу проблема все рівно повторилась.

• Андрій Ткач

Виробник попрацював над всіма недоліками Razer Viper Ultimate:

1. Прибрали резину з боків. В старій моделі з правої сторони вона в мене стерлася, в новій моделі замість резини і клею - якісний шаршавий пластик який не вислизає з руки (рекомендую вибирати мишку білого кольору, там кращий ніж в чорній).

2. Новий акумулятор і через відсутність підсвітки - мишка тримає заряд довше. Мені вистачає на 1-2 тижня, минулу доводилось заряджати кожні кілька днів.

3. Адаптер займає менше місця, минула підставка з зярядкою ніколи не використовувалась, тому що коли розряджався акумулятор, використовував шнур, для того, щоб продовжувати роботу.

4. Мишка стала легшою.

5. Допрацювали ергономіку і баланс.

5. Ще кращий сенсор.

6. Кращий ролик.

7. Забрали 2 кнопки з права, якими було не зручно користуватись.

8. Хороший практичний дизайн, нічого зайвого.

DeathAdder V3 PRO технологічно така сама, але її форма підійде тільки під велику руку. Якщо у вас +- середня по розміру рука - Viper буде значно краще.

Отримав екземпляр без недоліків, Клік хороший, якісні слайдери - чудово ковзає по килимку speed, ергономіка практично ідеальна як і сенсор, з роликом теж все супер - краще ніж було в Ultimate. Користуюсь понад три місяці, щодня - жодних нарікань.

Не знаю чи можна ще щось в ній покращити, в разі чого - взяв би таку саму.

Переваги:
    Найкраща мишка на даний момент, зручна форма
    Недоліки:
    Хотілося б щоб ціна була меншою, але за найкраще доводиться платити
    • Марченко Игорь

Думаю ви стали жертвою маркетингу.

1. Резинки міняються
      2. Підсвітка на v1 відключається
      3. Адаптер можна взяти с любого usb пристрою іншої миші, якщо та маленька дрібничка 5x2 см так заважає, як на мене вона гарно дивиться і виступає як сигнал заряду батареї якщо включити такий режим в synapse.
      4. Вага чисто на поціновувача. Легче не означає краще, просто легше.
      5. Майже нічого в ергономіці і балансі не змінили. Трошкі більше ліві кнопкі хіба що.
      6. Ролик майже такий самий, а дивлячісь скільки тут скарг на ньгого, то навіть гірше в плані якості.
      7. Кнопки з права по суті взагалі не заважають. В мене за весь час використання було 1-2 помилкових натискання.
      8. Дизайн не змінився.

По факту - забрали підсвітку, зробили трошки легше (що діло звички). Це все, і плати ще більше як за v1. Ну це в дусі iPhone котрі кожен рік вижимають бабло з користувачів за "мегапікселі" камери. Можна зробити висновок що ціллю було не покращення а просто збаначення компанії, що сумно. Але миша топова по формі

• Артем
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Не я один с проблемой неработающего колёсика прокрутки.
    Получается эта партия-модель имеет этот брак.
    И года не прошло, а моя уже 3-я мышка Razer с браком уедет в сервисный центр.(2 мышки зимой менял через сервисный центр)

Переваги:
    Хорошая легкая мышка, держит заряд неделю
    Недоліки:
    Перестало работать корректно колёсико прокрутки, на каждое 3-6 прокручивание в одном направлении, срабатывает прокрутка в обратную сторону
  • Микола
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Стосовно форми миші, вона підійде людям з доланями менше 18 см – під клоу і можливо палм гріп та більше 18 см – під клоу гріп і фінгертіп, чому сприяє плоский горб по центру миші.
    Проте, якщо ви не знайомі з формою вайпера (FK1) і підбираєте мишу під клоу гріп, раджу дивитися в сторону гризунів з формою xm1r (ninjutso sora, lamzu atlantis, xm2we, hator quasar).
    Також у порівнянні з viper ultimate бокові кнопки стали краще, оскільки тепер вони більше виступають на зовні.

Цією мишею я користувався більше півроку, після чого перестав працювати комплектний донгл.
    Раніше він подавав ознаки неправильної роботи, але мені допомогло перепідключення у інший порт USB.
    Проте цього вистачило максимум на місяць, після чого донгл остаточно вийшов з ладу, тобто він не визначається системою при підключенні, внаслідок чого миша працювала лише по кабелю.
    Відніс на сервісне обслуговування у магазин. Сподівався, що результати експертизи будуть менше ніж за 2 тижні (щоб я міг забрати мишу власноруч), проте знадобилося близько 3 тижнів.

Після чого зі мною зв'язався представник компанії Rozetka, щоб погодити обмін товару. З-поміж запропонованих варіантів я обрав заміну на нову аналогічну мишу.
    Трохи очікування і ось нарешті я її отримав. І тут знову відбувся Rozetka moment. Товар, який коштує всеж таки немалих грошей,
    був запакований у звичайний пакет Нової Пошти, внаслідок чого коробка була зім'ята та верхня грань коробки трохи вдавлена всередину.
    Минулого разу була схожа ситуація, проте був зім'ятий лише один кут.
    Добре, що виробник зробив міцну коробку (тільки для VV2Pro та DA V3Pro, всі інші миші мають меншу коробку с тонкими стінками).
    В чому проблема огорнути товар у декілька шарів пухирчастої плівки для захисту?!
    Особливо врахувуючи кількість пакувальних матеріалів, що витрачаються на доставку до франчайзингових магазинів.
    Тим паче там зазвичай нормально сортують посилки по контейнерах, щоб умовно на коробці з вашим телефоном не лежали будівельні матеріали,
    на відміну від Нової Пошти (не в укір, просто вони доставляють ширший перелік товарів).
    Але найголовніше, що я розраховував на дійсно нову мишу, але приїхала уже розпакована кимось раніше.
    Скоріше за все розпакована (та для чогось знята захисна наліпка з дна миші) у магазині та не задовольнивши очікування клієнта, повурнута назад на склад (наскільки я можу можу припускати через проблеми з колесом прокрутки)
    В цілому цей товар можна вважати "новим" за визначенням магазину, проте я очікував отримати мишу "прямо з заводу".
    Звісно добре, що доставку оплатив магазин, проте я б краще обрав гарантовано нову мишу + доставка за умовних 200 грн, ніж розпакований товар з безкоштовною доставкою.
    Подібні товари ви могли б продавати по знижкам (які як раз розпочалися) і тоді претензій до вас не було.

Переваги:
    кращий (на даний момент) сенсор на ринку; стабільний зв'язок по комплектному донглу; наявність софту (в той же час і мінус) та гнучкі налаштування; гарні комплектні глайди, проте у білої версії вони сірі, а не білі (як у чорної); наявнісь гріпсів (нарешті у миші за $150), проте я б не рекомендував їх клеїти на панелі основних кнопок; досить м'який та гнучкий зарядний кабель.
    Недоліки:
    зарядний кабель може бути закручений як завгодно, тобто якщо порт на материнці знаходиться під непідходящим кутом, кабель доведеться згинати у потрібному напрямку. Також поширеною проблемою є шум при прокручуванні колеса вгору (але може бути навпаки); користуюся уже другою мишею з таким дефектом, причому шум досить гучний і звісно трохи відчувається пальцями.
    • Микола

Порада для нових покупців: після покупки одразу зарядіть гризун та завантажте оновлену прошивку, оскільки вона потрібна для роботи з 4к донглом,
      щоб у разі поломки комплектного ви просто замовили 4к донгл з офіційного магазину,
      собівартість якого буде трохи більше, ніж звичайного hyperspeed донгла з Китаю.
      Звісно ви можете віднести товар на обслуговування в магазин Rozetka, але варто бути готовим до мінімум 2 тижнів очікування.
      Проте не факт, що вам не відмовлять в обслуговуванні, хоча проблема поломки комплектного донгла у VV2Pro та DA V3Pro є типовою.

• Андрій Дзюба

Дякую за ґрунтовний відгук . Ви для мене багато чого важливого повідомили як щодо мишки так і стосовно цілком ймовірних проблем та їх вирішення, буду мати на увазі.

• Маркіян Рим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

особисто я повністю задоволений покупкою. користуюсь вже пів року, миша служить відмінно. багів не помічено. коротше, якщо не шкода зайву копійчину віддати за бренд, то беріть)

Переваги:
    зручна, швидка, легка, швидко заряджається
    Недоліки:
    ціна (
    • Белоусов Михаил

Есть ли в комплекте беспроводной адаптер Razer hyperpolling?

• Ростислав Богомаз
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Минуло всього 4 місяці користування даним девайсом і це просто жах.
    Мишка в цілому чудова, але коліщатко стало прокручувати та "стрибати".
    Наприклад, ви безперестанку скролите вниз, а з 3-5 обертів вікно браузера чи текстового документа "смикається" уверх.
    І так постійно.
    Не допомогло продування отвору (раптом там щось на сенсор потрапило, але ні).
    Мишка ні разу не падала, не вдарялась та ніяк механічно не пошкоджувалась.
    Мало того що коліща скрипіло як 5 колесо від воза, так з часом воно ще й перестано нормально функціонувати.
    "Чудова" якість за 6,5к.
    Коли з'явиться вільний час - буду відсилати на заміну та подивимось яку мені нададуть відповідь.

Переваги:
    Легка, мобільна, довго тримає заряд.
    Недоліки:
    Колесо перестано нормально функціонувати всього через 4 місяці користування, на початку користування скрипіло як кістки в 25-річного айтішніка.

• Олександр Сальніков

Привіт, в мене також появилась та сама проблема, придбав мишку в 11 січня цього року і вже встиг розчаруватись в колесі з прокрутами постійними в протилежну сторону від того що крутиш, записав вже відео і тд, щоб ці слова були чимсь закріплені, також в мене крім колеса почала "заліпати" 4та клавіша мишки, та що бокова, в грі я її налаштував як "зум" і коли я зажимаю клавішу, а там є характерний звук коли зажимаєш і відпускаєш, так ось при зажатій клавіші як будто втрачається коннект з кнопкою і воно дьоргає мені екран в плані відзумлює і зазумліє...
      Шановні Razer чи можливо якось пришвидшувати сервісне обслуговування за рахунок пред'явлених відео пруфів, що будуть пізніше в окремому відгуку? (наприклад одразу обмін браковану на нову без подібних нюансів?) Просто по срокам то все виходить приблизно в місяць, що робити без мишки і часом? Шкода, що ми отпримуємо саме таку "якість" матеріалів за 6500 грн... Мишка сама то чудова, але ось це, що з нею трапляється після пари місяців (6) обережного ставлення, це жах!

• Олександр Сальніков

посиланняТільки що записав актуальні відео пруфи, з тою самою проблемою, підскажіть будь ласка чи можливо обійтись одразу обміном, щоб не залишитись без мишки приблизно місяць в очікуванні рішення сервісного центру? Явна проблема одразу в двух моментах, 4 клавіша і прокручуює колесо як у Ростислава. Часто користуюсь мишкою, зовсім не розраховував, що вона може вийти з ладу таким чином при бережному ставлені протягом 6ти місяців...Цей прокрут раніше так не виявлявся, а тепер прям на око діє коли настільки часто це відбувається, коли потрібно щось знайти в проекті і ти крутиш, а воно в іншу сторону дьоргається)) Розраховую на вашу позитивну відповідь...Дякую.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Користуюсь вже більше двох місяців і вже можу скласти враження про неї. Це моя перша ігрова бездротова миша. Якщо Ви раніше користувались звичайними мишами, як я, то Вас дуже здивує на скільки вона легка. У порівняння з моєї старою мишею Razer Viper V2 Pro не важить нічого. До цього я звикав не один день.

Без підзарядки у мене вона тримається у середньому дев'ять днів підряд при використанні приблизно по 4 години у робочі дні і 6 годин - у вихідні.

Зручна у використанні, має софт, який допомагає відстежувати її стан.

До недоліків хотів би віднести стабільність підключення. Іноді вона може на рівному місці почати підключатись і відключатись від комп'ютера.

Переваги:
    Легка, бездротова, Razer
    Недоліки:
    Є питання по стабільності підключення
    • Денис Давидов

А її можно використовувати під час зарядки?

Так. Без проблем.

• Игорь Малютин

Как вам сейчас мышка, по сборке никаких вопросов?

• Данило
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Це перша моя миша за такий прайс. До цього були дешевші, хоч і не дешеві. Я не часто змінюю таке обладнання, але сьогодні, через тиждень використання, серйозно задумався про те, щоб її продати. Причина, можливо, саме в мені. Але попри всі плюси - у неї дуже легко натискаються кнопки. Занадто. Рука може просто лежати на миші, і періодично буде натискатись то ліва, то, частіше, права кнопка миші. Це просто неймовірно бісить. До цього у жодної не було таких проблем. В мене не маленька рука, хоча пальці не "сосиски". Спробую ще звикнути, але, можливо, дошка оголошень її чекає.

Ще з персональних мінусів - я трошки криво поклеїв гумову частину на ліву кнопку )) не критично, хоч і іноді згадую.

А також довелось перевстановлювати разеровські програми, бо Synapse не хотів стартувати, не проходив UAC (хоч "Yes" хоч "No" натискай - нічого не траплялось, обнова не накатувалась).

Попри все - миша класна. Але все ж треба було шукати місце, де її можна потримати в руках та спробувати хоча б посерфити в інтернеті 3-5 хв.

Переваги:
    Зручна, легка, добре зібрана
    Недоліки:
    Майже немає, деталі в коментарі
    • Микола

Дуже схоже на те, що ти її тримаєш всією долонею, але вона розрахована на кіготь або хват пальцями (тим паче якщо рука 18 см). Також як варіант зняти гріпси з панелей кнопок.

• Антон Султанов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Пожалуй лучшая мышь которая у меня была, а их было много. До нее юзал deathadder v2 pro, сравнивал габариты читал комментарии по поводу того что может безымянный палец касаться правого клика и даже немного тильтанул, но когда она приехала и лично все проверил ничего подобного не выявил(в руке лежит очень удобно). Батарея держит просто шикарно, как получил зарядил до 100%, и активно пользовался неделю(9 часов в день) на 7 день уровень заряда стал 8%. В общем мышь хорошо сбалансированная. Покупкой очень доволен.

Переваги:
    Батарея, вес, отклик, габариты
    Недоліки:
    Не обнаружил
    • Костя Алтудін

Подскажи сколько *см* у тебя рука ? и каким хватом ее держишь ?

• Игорь Малютин

как вам мышка сейчас?

• Антон Султанов

Мнение не поменялось, все ок )

• Кирилл Долгий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Мышь хорошая, если вы точно знаете что с формой viper'а у вас проблем не будет.
    Я впервые купил viper, и все вроде бы ок, но один момент стал для меня фатальным. Из-за него я вернул мышь - когда держишь мышь как показано на моем фото, то из-за того что кнопки мыши никак не "ограждены" безымянный палец постоянно касается правой кнопки мыши, и из-за особенностей пластика кнопка неприятно "подцарапывает" палец, и я даже один раз был лишен возможности нажать эту кнопку, т.к. она въелась в палец. Конечно, наверняка это дело привычки, но я за один день так и не смог переучиться, и принял решение вернуть. А жаль, покупать g pro x вообще не хочу. Буду ждать скидок на deathadder v3 :)

Переваги:
    Хорошая мышь, отличная сборка
    Недоліки:
    Колесико немного похрустывало при прокрутке вперед. Так же заметил что правая кнопка мыши цепляется за безымянный палец при моем хвате
    • Віталій Пашкевич

Нічого не царапає, не знаю що треба з нею робити щоб царапало. Хоч знизу до гори пальцем води - все ок.

• Кирилл Долгий

Насчет царапает - подобрал неудачное слово, более правильное будет "цепляет", т.к. я действительно ощущаю эту кнопку когда держу мышь. У всех руки разные, и хваты разные, просто делюсь тем с чем столкнулся

• Євген Мостовик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Мишечка дивовижна, дуже легка, крута форма. Це далеко не перша моя мишка, але в цю дійсно закохався з першого дотику.) Чудова форма, я думаю підійде абсолютно кожному і під різні хвати. Виглядає сексуально, дуже легка(рука взагалі не втомлюється), дуже легко двигається по килимку завдяки тефлоновим ніжкам. Клік чудовий звук має, нічого не люфтить, посторонніх шумів не має

Переваги:
    Та все що вже перерахував
    Недоліки:
    Не зна., я не виявив. Повністю задоволений
    • Игорь Малютин

Как вам сейчас мышка?

• Віталій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Самим товаром дуже задоволений бо товар якісний (наскільки я можу судити після тижня постійного користання ним). Що було дуже фігово - те, що розетка не може витратитися на звичайну коробку для замовлення за 5 тисяч гривень. Просто упаковка миші була завернута в поліетилен. В іншому питань немає, дякую.

Переваги:
    Зібраний як танк, чудово виглядає, зручна для великих рук, пластик приємний на дотик, гарні кліки, оптичні перемикачі, добрезний акумулятор, зарядка через Type-C паракордовий якісний кабель, гарні глайди знизу, класні гріпи які можна наклеїти по бокам та на кнопки миші
    Недоліки:
    Ціна, габарити, відсутність бездротової зарядки, жахливе пакування
    • Игорь Малютин

как вам мышка сейчас?

• Сергій
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Та ж сама проблема зі скролом через декілька місяців.

• Александр Царенко
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Дешёвые боковые свичи и скрол

• epiSlep
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий

никто не ремонтирует замену купить негде, то есть если вышла гарантия мышка будет работать только через провод!

Переваги:
    Мышка топ
    Недоліки:
    Сломался блютуз адаптер. купить негде
  • Дмитрий Шевяков
    Продавець: Rozetka. Колір: Білий

Мышка лучшая на данный момент. Форма после Logitech G PRO понравилась, ни какого дискомфорта и пустоты между спинкой и ладонью. Если когтевой хват, то мне кажется будет любому идеально. Вес ещё легче чем Logitech G PRO X SUPERLIGHT! А если докупить опционный Razer HyperPolling Wireless Dongle на 4000 Hz, то импут лаг ещё становится меньше, при измерении на приборах, хотя и с передатчиком тем, что в комплекте, у этой мышки считай лучший импут лаг. Почему при измерении на приборах, да потому, что всё идеально и заметит при использовании невозможно. Сенсор ТОП, свичи ТОП! Думал привезти из США по акции, но когда увидел такую цену у нас, купил сразу две штуки. Так как с учётом ТАХ, бесплатной доставки по США и платной доставки в Украину, с такой ценой какая сейчас по акции у нас, смысл теряется. Плюс с гарантией значительно проще. Поэтому прости Logitech G PRO X SUPERLIGHT, но сейчас Razer Viper V2 PRO лучше!)))

Переваги:
    Всё
    • Филипп Друзь

А где его купить можно HyperPolling Wireless Dongle на 4000 Hz?

• Тимур

У нас их не продают

• Станіслав
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

Через деякий час перестав працювати адаптер, ОС його не бачить, на іншому ПК теж не працює

Переваги:
    - непогана мишка
    Недоліки:
    - перестав працювати 2.4Гц адаптер

Доброго дня. Шкода, що Вам довелося зіткнутись з негативним досвідом використання.
      На мишку діє гарантійний термін 24 місяці, рекомендуємо звернутись в сервісний центр для безкоштовного обслуговування: посилання