Тип клавіатури
Під'єднання

Опис Клавіатура дротова Razer Huntsman TE Red Switch RU USB (RZ03-03081000-R3R1)

Абсолютна швидкість
Коли частка секунди може означати різницю між перемогою чи поразкою, абсолютна швидкість Razer Huntsman Tournament Edition — це те, що відрізняє чемпіонів від усіх інших. Спроєктована та протестована спортсменами Team Razer, ця ігрова клавіатура обладнана найшвидшими перемикачами, які коли-небудь проєктував Razer, щоб дати вам необхідні переваги для перемоги в найзапекліших боях.

Razer лінійний оптичний перемикач
Завдяки оптичному перемикачу 1.00 мм, який передає сигнал зі швидкістю світла, не варто очікувати нічого іншого, крім миттєвого відгуку від кожного натискання клавіш. Перемикачі миттєво реагують на натискання пальця, даючи змогу блискавично виконувати будь-які дії.

Перевірені на найкращу в галузі довговічність до 100 мільйонів натискань клавіш, лінійні оптичні перемикачі Razer також добре пристосовані до труднощів тренувань і змагальної гри.

Ковпачки Doubleshot PBT
Більш твердий і міцний, ніж ABS або PVC, PBT являє собою термопластик, що надає клавішам чудове відчуття і якість — міцне текстуроване покриття добре витримує інтенсивне використання.

Ковпачки, зроблені методом подвійного лиття, гарантують, що гравіювання ніколи не зітреться, навіть якщо це найтонший шрифт, будь-коли використовуваний на клавіатурі з двошаровим полімерним покриттям, щоб забезпечити чисту, мінімалістичну естетику.

Вбудована пам'ять
Візьміть із собою свої настроювання куди завгодно й будьте готові до бою незалежно від часу. Активуйте до 5 профілів параметрів за допомогою вбудованої пам'яті або хмарного сховища.

Компактний форм-фактор
Компактний дизайн клавіатури дає змогу полегшити позиціювання й під'єднання сетапа, а також зручний у разі транспортування під час поїздок.

Знімний кабель Type-C
Виймайте, під'єднуйте і грайте з мінімальними зусиллями, коли ви переміщуєтеся від турніру до турніру. Захисна засувка гарантує, що кабель залишиться під'єднаним упродовж усього ігрового процесу

Стандартизована розкладка нижнього ряду
Razer Huntsman Tournament Edition має стандартизовану розкладку нижнього ряду клавіш, відкриваючи більше можливостей для модингу та персоналізації ваших кейкапів.

Характеристики Клавіатура дротова Razer Huntsman TE Red Switch RU USB (RZ03-03081000-R3R1)

Тип клавіатури
Країна-виробник
Інтерфейс
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Підсвічування клавіш
Колір
Розкладка
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • Василь Онущак
  • Продавець: Rozetka
 • Василь Онущак
  • Продавець: Rozetka

  Дуже класна клавіатура

  Недоліки:
  Немає
 • Микаэль Порхун
  • Продавець: Rozetka

  Очень хорошая клавиатура, купил в том году, все бомба, красивая подстветка, минусов нету, удобно печатать и играть

  Переваги:
  Все
  Недоліки:
  Нету
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.