Опис Клавіатура Razer BlackWidow V3 TKL Yellow Mechanical Switch ENG (RZ03-03491800-R3M1)

Відчуйте різницю
Продовжуючи культову спадщину, ця компактна ігрова клавіатура обладнана всесвітньо відомими механічними перемикачами Razer і працює на базі Razer Chroma RGB, що забезпечує рівень точності та персоналізації, такий улюблений геймерами в усьому світі.

Механічні перемикачі Razer Yellow
Найшвидший і найтихіший перемикач. Найкраще рішення для швидких натиснень і динамічної гри. Механічний перемикач Razer Yellow має надкороткий хід спрацьовування, що становить лише 1.2 мм, що дає змогу набагато швидше робити повторні натискання.

Захоплива підсвітка RAZER CHROMA RGB
Razer BlackWidow дає вам змогу повністю зануритися в гру з Razer Chroma. Вона відтворює до 16.8 мільйонів кольорів з різними ефектами, як-от «Спектр», «Хвиля», «Дихання» й «Пульсація», і синхронізується з подіями в грі. Іншими словами, клавіатура буде відчувати й реагувати на все, що відбувається з вашим персонажем у грі.

Характеристики Клавіатура Razer BlackWidow V3 TKL Yellow Mechanical Switch ENG (RZ03-03491800-R3M1)

Тип клавіатури
Країна-виробник
Інтерфейс
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Підсвічування клавіш
Колір
Розкладка
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Іван
  • Продавець: Rozetka

  Кращої клавіатури я точно ще ніде не використовував. Хоча коштує вона досить дорого, але зате виготовлена надзвичайно якісно, міцно зібрана та працює стабільно. Я надзвичайно задоволений, що придбав саме цю клавіатуру, тому і для Вас також однозначно рекомендую!

  Переваги:
  Якість, дизайн, зручна, підсвітка
  Недоліки:
  Дорога
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.