Опис Геймпад Razer Raiju Ultimate PS4/PC Black (RZ06-02600100-R3G1/RZ06-02600300-R3G1)

Raiju Ultimate — це бездротовий геймпад для PS4, який дає змогу здійснювати розширене настроювання через мобільний застосунок. Чи то перепризначення функційних клавіш, чи настроювання параметрів чутливості, у вас завжди будуть усі настроювання із собою. Ви можете змінювати нахил кнопки D-Pad під ваші долоні, Razer завжди приділяє увагу індивідуальності настроювань. Змінюйте режими тригера одним дотиком для швидкого перемикання режимів. Ви можете під'єднати Raiju Ultimate до ПК і PlayStation 4, а також є додаткове дротове під'єднання через USB.

Панель D-Pad
Налаштуйте комфортний нахил панелі D-Pad для оптимального комфорту під час ігрового процесу. Швидка панель на ній додасть вам миттєвий доступ до важливих функцій і настроювань геймпада, а безпечне блокування допоможе вам уникнути небажаних натискань клавіш.

Мобільний застосунок
За допомогою мобільного застосунку ви зможете змінювати призначення клавіш навіть не беручи до рук геймпад. Змінюєте інтенсивність вібрацій від ігрових дій. Все це можна зробити на льоту і на це буде потрібно мінімум часу. Завантажте його в App Store або Google

Bluetooth і Wired Connection
Це перший геймпад, який підтримує як Bluetooth, так і дротове з'єднання. Насолоджуйтеся повною свободою від проводів, чи то вдома, чи то в друзів. Якщо закортить більше надійності — під'єднайте девайс через USB.

Razer Chroma
Налаштуйте підсвітку вашого геймпада через Razer Synapse. Ваші друзі будуть приголомшені від краси вашого девайса!

Механічні кнопки від Razer
Будьте першим, хто випробує кнопки Razer Mecha-Tactile, які забезпечують унікальну комбінацію м'якого ходу та швидкого, чіткого натискання.

Характеристики Геймпад Razer Raiju Ultimate PS4/PC Black (RZ06-02600100-R3G1/RZ06-02600300-R3G1)

Сумісність
Країна-виробник
Управління
 • Сенсорна панель + 18 кнопок
Додаткові функції
 • Від'єднуваний кабель, в захисній оболонці (3 м Micro USB до USB)
  Роз'єм 3.5 мм для аудіо та мікрофона (тільки у разі дротового під'єднання)
  Налаштування конфігурації через мобільну програму
  Підсвітка Razer Chroma
  Налаштовувана панель D-Pad
  До 11 годин роботи від акумулятора
Тип упаковки
 • BOX
Підключення
Живлення
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 24

 • Денис
  • Продавець: Rozetka

  Владею обеими моделями Raiju, обе получены от изготовителя для обзоров. Tournament Edition работает отлично, Ultimate - лучше в целом, но с ним возникла неприятность в виде сломавшегося механизма правого триггера. Учитывая наличие аж 4-х программируемых М-ок, проблему поломки триггера легко безболезненно обойти, но проблему как таковую это не решает. Сломался триггер от сильного нажатия при включённой блокировке амплитуды (крутая функция, к слову).

  Переваги:
  Эргономика, вес, функционал, сборка
  Недоліки:
  Хлипкость курков
 • Святослав
  • Продавець: Rozetka

  Уважаемый представитель компании, тут крестовина имеет убогий, мягкий ход как на дулшоке, или тактильную отдачу при нажатии как на xbox контроллере?

 • Святослав
  • Продавець: Rozetka

  Как проверить версию П.О?
  Что бы была 1.4

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Геймпад Razer Raiju Ultimate PS4/PC Black (RZ06-02600100-R3G1/RZ06-02600300-R3G1)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПЗ можна завантажити на офіційному сайті виробника.