Тип клавіатури
Під'єднання
Форма

Опис Клавіатура дротова Razer Tartarus Pro Black (RZ07-03110100-R3M1)

Нескінченна кількість команд
Проходьте ігри разом з Razer Tartarus Pro — ігровою клавіатурою, яка ніколи не дозволить перемозі вислизнути від вас. До 32 програмованих клавіш — рівень контролю й настроювання, зроблений для найвимогливіших гравців MMO.

Оптичний перемикач Razer
У той час як більшість ігрових клавіатур реєструють одиничне введення під час натискання клавіші, Razer Tartarus Pro обладнаний аналоговими оптичними перемикачами, які можуть реєструвати рівні входу в одному й тому ж русі залежно від того, як глибоко ви натискаєте на клавішу. Завдяки цьому у вас буде ще більше контролю над ситуацією.
Наприклад, натискання наполовину змусить вашого персонажа ходити, а повне натискання змусить його тікати.

Регульоване керування
Незалежно від того, віддаєте перевагу ви легким або повним натисканням клавіш, налаштуйте ігрову клавіатуру так, щоб вона розуміла кожен ваш рух рук під час гри.

Дві команди на одній клавіші
Перевагою аналогових оптичних перемикачів Razer є можливість прив'язати дві функції до кожної клавіші: одна запускається за часткового натиснення, а інша — за повного натискання.

32 програмовані клавіші
Безліч клавішних комбінацій. Додайте всі необхідні команди до свого ігрового комп'ютера за допомогою 8-позиційної спрямованої клавіатури.

8 профілів швидкого перемикання
Зробіть ротацію навичок, й ігровий процес стане цікавішим завдяки свободі розроблення складних макросів. Тепер ви можете зберігати свої настроювання для будь-якого боса з вбудованим набором профілів, 8 з яких можна перемикати на льоту за допомогою кнопки на бічній панелі клавіатури.

Характеристики Клавіатура дротова Razer Tartarus Pro Black (RZ07-03110100-R3M1)

Тип клавіатури
Країна-виробник
Інтерфейс
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Підсвічування клавіш
Форма
Колір
Розкладка
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • Дима Божко
  • Продавець: Rozetka

  цена немного большая а так все топ

  Переваги:
  топ для геймеров
 • Александр Герасименко
  • Продавець: Rozetka

  Эта клавиатура - мечта каждого геймера. Наконец-то я себе смог ее позволить. Очень эргономичная клавиатура, кисть не устает. Функция с двумя командами на одной клавише работает шикарно. Сам материал и качество клавиатуры на высшем уровне, хотя чего было ожидать, это же Razer. Также немаловажным фактором есть программируемые клавиши. Мы можем настроить клавиатуру практически под свой вкус. Наконец-то моя мечта сбылась.

  Кто любит посидеть вечерами и поиграть в игрушки разных жанров, то берите эту клавиатуру. Не пожалеете.

  Переваги:
  Качество, бренд
  Недоліки:
  Нет
 • Максим
  • Продавець: Rozetka

  Отличный девайс для игрока, покупать в подарок ребенку, он в восторге. Удобное программирование клавиш, можно использовать бинды на 2 действия: полунажатие шаг, полное бег, и.т.д

  Переваги:
  Необычно, удобно, качество материала. Красивая упаковка для подарка.
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.