Відгуки покупців про Акустична система Real-El M-380 Black (EL121300008) 5

• Сергій Лябін

Що закономірно у відгуках то те, що хвалебні від тих у кого не стоїть позначка, що купив товар, а єдиний негативний від того, хто купив. Що свідчить про те, що нас фірма Реал Ел вирішила нас намахати

• Александр Васьковский

Цікаво інше, є аналогічна аудіосистема від Gemix SB-120ВТ, так от питання, хто в кого "спіонерив"?! Я наприклад, більш впевнений що перший був Gemix, і мені він більш до вподоби!...

• Леонид Чернышев

Поработали 15 минут.Пропал 1 канал.Вернул колонки обратно.Думал что с возвратом денег будет проще чем кажется на первый взгляд,но это не так.Возврат ждал больше 2ух недель.Я уже молчу за то что я платил за доставку туда/обратно.

Переваги:
    Не успел попользоваться
    Недоліки:
    Не успел попользоваться
  • Кирилл

Звук чистый на любых частотах, басс просто непревзойденный, дизайн радует глаза, рекомендую к покупке.

Переваги:
    Звук, подсветка
    Недоліки:
  • Микола Халєєв

Хороша та якісна аудіосистема. Гучність та баси просто супер. Радує наявність блютуз. Як для невибагливого меломана -то варіант просто чудовий. Рекомендую!

• Вероничка

Цена и дизайн, захотелось именно эти. Колоночки небольшие, но звук от них чистый и громкий.

Переваги:
    дизайн, удобна в управлении, легко подключается ко всем гаджетам, есть блютуз и пульт.