Відгуки покупців про Мобільний телефон Realme 11 4G 8/256GB Black

23 відгуки

• Наталія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

Телефон дійсно непоганий, вартий своїх грошей.
    Камера теж непогана.

Недоліки:
    Трошки слабий ліхтарик ( в порівнянні, наприклад,з Xiaomi).
    І, можливо, хотілося б трошки гучніший динамік.
  • Володимир Корнієнко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Golden

Дуже хороший смартфон за таку ціну.Користуюсь цим брендом вже декілька років.За цей час не було жодних збоїв в роботі.Дуже тішить комплектація:зарядка на 67ватт,чохол,захисна плівка вже наклеєна.Батарея довго тримає заряд,дуже хороша камера,як для такої ціни.Також радує швидкість роботи,добре тримає сигнал.Динамік гучний,погано тілька ,що моно звучання.Даним апаратом повністю задоволений,рекомендую до покупки.

Переваги:
    Батарея,швидка зарядка камера,швидкість роботи.
    Недоліки:
    Немає стерео звуку

Доброго Дня! Дякуємо за позитивний відгук!

• Михайло

не поділитесь враженнями як у нього працює Always-on display? Чи не гасне він вночі? Чи коректно працює у AOD автоматична яскравість?

• Александр Пономарев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Golden

Курував дружини їй сподобався після сяомі незвичайний працює добре

Переваги:
    Багато
    Недоліки:
    Випираюча камера
  • Вікторія Жураківська
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

Дуже класний телефон, коли думала який саме купувати ставила максимальну суму 10000. так як не планувала купляти щось дороге, бо я трохи не акуратна і можу загубити або побити. дивилась кучу обзорів і зупинилась саме на цьому. не очікувала що буду купувати саме реалмі бо я раніше думала що це галімий китайський бренд, но все вийшло краще чим було. вибирала щоб була норм камера і тд. акумулятор взагалі бомба, зарчжається за 20 хвилин. камера топ 108мп дуже класно. дуже щаслива що купила саме цей телефон. розетка обіцяє що якщо залишити коментар до телефону то дає 400 бонусів, я вже залишила один але чомусь нічого не начислили. можна будь ласка начислити обіцяні 400 бонусів?? (фото зроблені на цей телефон)

Переваги:
    камера, акумулятор, процесор, зарядка, гучність 200%, відбиток на кнопці вкл. і ще дуже багато бонусів
    Недоліки:
    поки недоліків не замітила..
    Але розетка не дає обіцяні 400 бонусів!!!
  • Ігор Хохлюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Golden

Дуже задоволені покупкою, сучасний дизайн, камера робить чіткі фото, багато пам'яті, колір Gold з перламутром це взагалі супер, дружина задоволена.

Переваги:
    Зручний у використанні
    Недоліки:

Доброго Дня! Дякуємо за покупку та позитивні відгуки. Бажаємо приємного користування!

• Наталья Гриценчук

Телефон супер. Рекомендую.

Переваги:
    Пам'ять, качество фото.
    Недоліки:
    Немає.
  • Наталія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Golden

Швидкий телефон, пам'яті багато, гарна камера. Другий телефон цієї марки, до цього собі брала реалмі 10, тут же, на Розетці, то дуже задоволена

Переваги:
    Красивий дизайн, ціна, повна комплектація: вкючно силіконовий бампер і захисна плівка. В подарунок стартовий пакет водафон
    Недоліки:
    Поки не виявлено

• Максим Тимошенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

Телефоном користуюсь декілька днів і цілком задоволений

Переваги:
    Amoled екран з хорошою кольоропередачою, швидка зарядка, велика батарея
    Недоліки:
    Тільки моно звучання
  • Анна Койдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Golden

Телефоном я задоволена) швидкий, камера супер, звук в нормі, не тихий
    Дизайн дуже красивий. В комплекті ішов прозорий чохол і швидка зарядка. На екрані вже була плівка

Переваги:
    Все вищеперераховане
    Недоліки:
    Поки не побачила)
  • Данило Чучман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

Сегодня пришла доставка данного телефона,распаковали и тут у Realme как всегда высочайший уровень комплектации - зарядный блок на 67w,чехол,поклеена плёнка , одним словом молодцы!Товар отправил на следующий день после заказа,пришёл быстро и оперативно в заводской плёночке.Спасибо!!

Переваги:
    Соотношение цены и качества
    Недоліки:
    Не нашёл

• Алексей Комарь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

За свої гроші гарний смартфон, у комплекті все є!

Переваги:
    Швидка зарядка, гарна камера.
  • Максим Захарчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Golden

Напевно, найкращий вибір серед смартфонів з діагоналлю екрану менше 6.5 дюймів (шукався саме такий).

Переваги:
    90гц, потужна зарядка (67 ватт), гарний екран, гучність, найкраща начинка серед смартфонів з такою ж діагоналлю.
    Недоліки:
    Фронтальна камера, оболонка realmi ui не дуже сподобалась і потребувала додаткових налаштувань (суб'єктивщина, оцінку не знижую).
  • Ростислав Кернасовский
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

быстрый стильный много памяти удобный зарядку долго держит громкий

Переваги:
    быстрый держит долго зарядку громкий
    Недоліки:
    нема
    • Антон Степанюк

На счёт громкого это вы перегнули
      При 200% громкости телефону а точнее динамику плохо становится
      Как телефон норм
      А нормальный потому что удобный экран
      Но камеры и проц оставляет желать лучшего)))

• Ростислав Кернасовский

Покупався телефон людині яка на одне ухо не чує и він не сильно пользуется камерой и не грає в мощні ігри так що телефон доволі хороший

• Елена Сорока
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Golden

Гарний, зручний, швидкій телефон. Швидка доставка

• Александр Мельников
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

Смартфон за свої кошти крутий
    Дуже зручний розмір екрану 6,4 дюйми, легкий, яркий екран.

Переваги:
    8/256, камера, чохол та зарядка 67w у комплекті
    Недоліки:
    Процесор не для тяжких ігор.
    Для повсякденного використання вистачає.
  • Олена Одноволикова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

Класний, компактний, тоненький, шустрий телефон з яскравим дисплеєм. Для повсякденних завдань - супер. Непогано фотає. Нравіцця)

Переваги:
    Швидко заряджається, в комплекті зарядка, шнурок і прозорий чохол, захисна плівка вже наліплена з коробки.
    Недоліки:
    Хто звик до здоровенних екранів - тому може не зайти.
  • Ілля Довбенко
    Продавець: Rozetka. Колір: Golden

Дуже гарний телефон. Користуюсь місяць.

Переваги:
    Камера, швидка зарядка, процесор гарний (можна і в Genshin Impakt пограти на середніх налаштування), дисплей
    Недоліки:
    мала частота розгортки екрану 90 грц
  • Александр Скарлат
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

Дуже задоволений цією фірмою, гарні продукти випускає та за свої гроші вони чудово працюють, ціна якість влаштовує, наявність комплекта майже повноцінний якщо зрівняти з Samsung то то зовсім багата комплектація, швидко заряджає, це плюс, гарна камера це плюс, ємкість та сболонсованна оболонка це теж плюс, нормальний процесор та наявність кількості памяті і це важливо і це плюс. Виходить що мінусов не має.
    Рекомендую

Переваги:
    Батарея, камера, оболонка, кількість памяті
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Анна
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

Брала телефон для хлопця на день Народження, просто шикарний Камера хороша, звук на висоті, батарею тримає цілий день, якщо не грає в ігри, то навіть довше. Заряджається за хвилин 40 до 100%. Одним словом - рекомендую) Буду брати такий же собі, зараз користуюсь вже четвертий рік Realme 6. Обожнюю цей бренд, збірка у них на висоті.

Переваги:
    Швидко працює, тягне всі ігри, багато пам'яті, на все вистачає. Камера працює добре навіть у темноті. Завдяки хорошому звуку часто дивлюсь фільми на ньому)
    Недоліки:
    Не знайшла, хлопцю теж дуже подобається.
  • Володимир Тюрдьо

Дуже класний все літає

• Діма Кравчук

Очень крутой пользуюсь месяц

Переваги:
    Цена качество
    Недоліки:
    В тяжёлых играх иногда подлагивает
  • Максим Корольов

Добрий телефон

Переваги:
    Надійність
  • Микола

Телефон чудовий і шустрий

Переваги:
    Ціна і батарея тримає довго