Відгуки покупців про Інтерактивна іграшка Robo Alive Війна динозаврів — Бойовий Велоцираптор (4894680016286)

• Карина Колесникова

Хорошее качество игрушки ,не дешёвый пластик Ребенок доволен

Переваги:
    Качество товара
  • Ірина Коваль

дякую Розетці за супер швидку доставку ;) щодо іграшки, рухається нормально, проте не видає жодного рику і все ж таки навіть за таку ціну я очікувала, що іграшка буде цікавішою

Переваги:
    Матеріал з якого зроблена іграшка приємний на дотик, рухається швидко і прицьому рухає лапками.
    Недоліки:
    Батарейки не входять в упаковку і якщо ви купляєте іграшку в подарунок, врахуйте це. Не видає рику, хоча на коробці в описі іграшки вказано, що вона ричить :(

Доброго дня, Ірина. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Зверніться, будь ласка, у сервісний центр: +(380) 67-561-22-94. Наші фахівці усунуть проблему у максимально короткий термін. Для нас важлива думка наших споживачів, тому сподіваємося, що після усунення проблеми з іграшкою дитина зможе оцінити її у повному обсязі і наступний Ваш відгук буде позитивним.

• Пилипенко Анна

Вообще не оправданная цена на него. Как писали ниже, как заводная игрушка. Глючат ноги, то быстро едит то медленно, очень громко издаёт звук механизм езды. Новые батарейки разрядились очень быстро и были горячие очень, со вторыми такая же история, очень горячие. Может какой то не исправный попался, но он все равно не стоит своих денег

• Лена Ворох

не возвращали?

Доброго дня, Анна. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Зверніться, будь ласка, у сервісний центр: +(380) 67-561-22-94. Наші фахівці усунуть проблему у максимально короткий термін. Для нас важлива думка наших споживачів, тому сподіваємося, що після усунення проблеми з іграшкою дитина зможе оцінити її у повному обсязі і наступний Ваш відгук буде позитивним.

• Елена Бойко

Полнейшая ерунда! Абсолютно не стоит таких денег! Максимум- 100-120грн. Просто едет на колесиках заводная игрушка.

Доброго дня, Олена. Ми цінуємо кожного нашого споживача та дякуємо за відгук. Якщо у Вас виникають питання щодо якості нашого продукту - Ви завжди можете звернутися у сервісний центр: +(380) 67-561-22-94. Наші фахіці усунуть проблему у максимально короткий термін. Нагадуємо також про те, що повернути іграшку можна протягом 14 днів у магазин Rozetka.

• Марина Кошель

а конкретнее?

• Костянтин Мамонтов

Все ок, за таку ціну довоні непогана якість
    При невеликому спротиві починає прокручуватись трищітка механізму.

Переваги:
    Все ок, за таку ціну довоні непогана якість
    Недоліки:
    При невеликому спротиві починає прокручуватись трищітка механізму.