Організувати вдома точку Wi-Fi за мінімальних витрат допоможе маршрутизатор — спеціальний прилад, обладнаний роз'ємами для під’єднання модема або кабельного інтернету й антенами для роздавання бездротового сигналу, який можуть приймати будь-які ґаджети: ноутбуки, смартфони, планшети, смарт-годинники. Водночас кожен під’єднаний пристрій отримує стабільний сигнал.

Переваги роутерів Asus

Тайванська компанія Asus працює на ринку понад 30 років. Вона починала з випуску материнських плат, а сьогодні бренд виробляє практично повний спектр комп'ютерної техніки та ґаджетів, включно з мережевим обладнанням. Продукція Асус проходить багатоетапне тестування й незмінно отримує позитивні відгуки експертів. Бренд впроваджує в техніку власні розробки й нові функції.

Роутери Asus мають такі особливості:

 • висока швидкість Wi-Fi — вона досягає 6600 Мбіт/с;
 • широкий радіус дії — відстань залежить від кількості антен;
 • проста конфігурація — настроювання не викликає труднощів, з ним впорається будь-який користувач ПК;
 • компактний розмір — прилад не займе багато місця;
 • великий функціонал — обладнання забезпечується низкою корисних опцій;
 • естетичний дизайн — пристрої впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення;
 • варіативність цін — компанія випускає бюджетні моделі для домашнього використання та ігрові варіанти для професійних геймерів.

Ще одна перевага марки — великий вибір пристроїв для створення точки доступу в будь-якому місці. Широкий модельний ряд дає змогу купити в Україні роутер Асус для малогабаритної квартири й великого будинку, офісу та громадського закладу.

Як обрати маршрутизатор Asus

Під час купівлі треба визначитися з типом приладу. Бренд випускає домашні, офісні та геймерські моделі. Обладнання для дому вирізняється обмеженим функціоналом і невеликим діапазоном покриття. Для офісу випускаються потужні прилади, які витримують велике навантаження і здатні надати доступ до інтернету великій кількості користувачів. До таких девайсів через кабель під’єднується до 8 комп'ютерів. Також у мережу можна увійти з мобільних ґаджетів. Швидкість роботи в офісного обладнання вища. Швидкі ігрові маршрутизатори оптимізовані для вимогливих ігор. Такі пристрої забезпечують стабільний зв'язок і підвищують потужність техніки, під’єднаної до мережі.

Обираючи роутер Asus, треба враховувати такі параметри:

 • Антени — від їх кількості залежить радіус покриття. Для квартири й будинку досить роутера Asus з двома модулями. А для великої будівлі варто обрати варіант із чотирма антенами. Антени бувають вбудованими та зовнішніми. Зовнішні модулі також можуть бути знімними. Це зручно під час транспортування та перевстановлення апарата.
 • Наявність потрібних портів і роз'ємів. Роутери Асус обладнуються портами LAN, WAN і USB. Перший роз'єм потрібен для приєднання кабелю провайдера. WAN призначено для дротового під’єднання комп'ютерів. Найчастіше використовується інтерфейс Ethernet. Також трапляються ADSL, VDSL і USB. Останній — підтримує 3G і 4G. Додаткові USB-роз'єми призначено для під’єднання зовнішнього обладнання.
 • Швидкість інтернету залежить від тарифу провайдера, але неправильно добраний маршрутизатор може її обмежувати. Роутери Asus приймають до 1 Гбіт/с.
 • Частота вказує на можливість ґаджетів приймати сигнал маршрутизатора. Тому перед оформленням замовлення доцільно перевірити частоту всіх приладів, які під’єднуватимуться до Wi-Fi. Найпоширеніший варіант — 2,4 ГГц. Це значення трапляється в характеристиках багатьох ґаджетів. Мінус цієї частоти — схильність до перевантажень. Діапазон 5 ГГц позбавлений цієї вади. Але його підтримують не всі девайси. У лінійках бренда Asus є двочастотні моделі роутерів, які можуть працювати у двох діапазонах.
 • Шифрування — це захист мережі та ґаджетів, під’єднаних до неї. Роутери Асус мають стандарти WEP, WPA і WPA2 — останній варіант забезпечує найнадійніший захист. Також під час купівлі роутера зверніть увагу на стандарт зв'язку, підтримувані протоколи й додаткові функції.

Обрано 3010 товарів

Показати ще