Вибираючи дверні ручки, користувачі часто піддаються моментального пориву й беруть із полиці першу-ліпшу, не зважаючи на всі плюси й мінуси. Не можна сказати, що це призведе до вселенської катастрофи, але щоденний дискомфорт в експлуатації придбаного продукту відчувати користувач буде. Найчастіше такої помилки припускаються під час виборі фурнітури для міжкімнатних дверей, вважаючи, якщо захисну функцію тут можна не враховувати, немає різниці, який екземпляр підбирати. Дивитися на красу вироби потрібно, але не в першу чергу. Ідеальним співвідношенням є якість, краса та практичність.

Не помиляйтеся, ставлячи собі питання, як вибрати правильний варіант продукції просто! Варто просто сконцентрувати погляд на деталях, ретельно вивчити характеристику певної моделі, врахувати всі особливості своїх дверей, міжкімнатних або для вхідних дверей, хоча скрізь є свої особливості. Відсутність подряпин та інших пошкоджень не є знаком якості, але це обов'язковий критерій під час вибору, адже це норма якісного продукту. Риса слугує для перевірки міцності поверхні забарвлення. Як свідчать відгуки, важливим пунктом є перевірка тактильних відчуттів. Продукція має бути приємною на дотик, адже контактувати у такий спосіб покупцеві доведеться щодня.

Різновиди дверних ручок

Коли треба буде вибирати, потрібно враховувати особливості всіх загальноприйнятих конструкцій. Різновиди продукції межують і відрізняються один від одного.

  • Дверна ручка-скоба. Мають складне дизайнерське рішення, починаючи формою літери «П», закінчуючи геометричними конструкціями. Під час придбання такого типу ручки максимально звертають увагу на інтер'єр, у якому вони будуть використовуватися. Яскравий вигляд є перевагою лише тоді, коли вона гармонійна в загальному оточенні.
  • На квадраті. Від фонової розетки також залежить простота й комфорт експлуатації девайса. Ця форма є однією зі стандартних і найбільш вживаних серед усіх типів.
  • Дверні ручки на планці. Слугують для використання за повноцінної комплектації замків із будь-яким із типів закриття. Допоможе від небажаного проникнення до кімнати, якщо розглядати варіант для міжкімнатних дверей. У цьому плані, слугує додатковим захистом.
  • З засувкою. Характерна основа на планці. Цей різновид має великий попит, оскільки є захисним компонентом під час входу в кімнату. Надійність і практичність — характерні риси для ручки із засувкою.
  • Роздільні. Під час покупки такого елемента дверної ручки звертають увагу на діаметр накладок. При тому, що міжосьовий діаметр трохи береться до уваги.

Питання стилю

Ручка обов'язково має гармоніювати за кольором і формою з іншими деталями, як-от замок і петлі. Важливо, щоб за кольором вона підходила до дверей, це створює приємний загальний вигляд. Порадою є те, що за різних дизайнерських рішень для близьких одна до одної кімнат варто вибирати ручки, схожі одна на одну. Якщо ж кімнати не перетинаються, можна включити фантазію й придбати різні за стилем елементи, відмінності тут допустимі навіть під час вибору основи — дверей. Простота — це все, що потрібно. Чи то величезний будинок із шикарним ремонтом, чи тим паче маленька квартира зі звичайним інтер'єром, якщо вибір впаде на просту у своєму втіленні фурнітуру, користувач нічого не втратить. Навіть якщо він розраховував на громіздкий і «багатий» дверний аксесуар. Праві й ліві дверні ручки мають збігатися в зовнішньому вигляді, навіть якщо вони слугують окремими екземплярами. Комплект має бути навіть за роздільної комплектації, як пропонує MVM, наприклад.

Перелік для різноманітних дверних рішень

Є не тільки різні типи замків і ручок, а й величезний вибір різних дверей. Комплекти мають відповідати один одному, також важливо створити гармонію між дверима й ручкою. Тому виділяють кілька видів:

  • Для дерев'яних дверей
  • Для металевих дверей

Для перших підходить фурнітур із цього ж матеріалу. Найчастіше виготовляється з міцних і благородних порід дерева. Цим і пояснює свою витривалість до зовнішніх подразників, міцність і зовнішню красу. Але оскільки їм властиве стирання, у кімнати з підвищеною вологістю не підходять. Металеві дверні ручки — один із найбільш якісних і поширених продуктів. Завдяки своєму покриттю, мають дорогий блискучий елемент. З мінусів – дуже холодні на дотик, а бюджетні моделі мають властивість до швидкого стирання верхньої оболонки.

Показати ще 60 товарів