Світлодіодна лампа RZTK LB 4K12 (A60 — Е27) 4 шт

Відгуки покупців про Світлодіодна лампа RZTK LB 4K12 (A60 — Е27) 4 шт 30

4,6

• Артем Пилипчук

Надеюсь в будущем, "Розетка" будет выпускать под своим брендом, за нормальные деньги, и видеокарты.

Переваги:
    Отлично светят
    Недоліки:

Доброго дня, Артеме! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Владимир

Отличные лампы, света дают более чем достаточно,яркие,работают 4 из 4 за 3 часа работы чуть нагрелись. Розетки как всегда спасибо за качественный товар.

Переваги:
    Не дорогие, отлично работают
    Недоліки:

Доброго дня, Володимире! Дякуємо, що обираєте саме нашу продукцію для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Володимир Мартиненко

28.12. 2021 придбав комплект з чотирьох ламп. Одна згоріла через тиждень. У пункті видачі Розетка здав на заміну, очікую на повідомлення від сервіс-менеджера.
    Інші три поки працюють без нарікань.

Переваги:
    Ціна, енергоспоживання, яскравість
    Недоліки:
    Нестабільна якість

Доброго дня, Володимире! Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація. Ми обов'язково вирішимо дану проблему, адже на лампи розповсюджується гарантія у 24 місяці! У разі виникнення додаткових питань, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• олег

сгорят за пару дней

Недоліки:
    поработали 15 минут. дотронутся невозможно температура за 60градусов. через сколько сгорят?

Доброго дня, Олегу! Шкода, що у Вас склалася така думка. Найближчим часом Вам зателефонує представник нашого бренду для уточнення деталей даного випадку.

• Евгений

Что вы хотели от дешевого китая

Доброго дня, Олегу! Представник нашого бренду намагався з Вами зв'язатися для уточнення статусу проблеми та її якнайшвидшого вирішення, але Ви, на жаль, не відповіли на дзвінки. У разі актуальності питання, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• ЮЛІЯ Соловей

Вітаємо Вас, Юліє! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Адам Осадчий

Доброго дня, Адаме! Ми раді, що світлодіодні лампи бренду RZTK прийшлись Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір! Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

• Яков Мовчан

Пришли, работают 4 из 4, как долго - посмотрим, спасибо!❤️

Доброго дня, Якове! Ми раді, що світлодіодні лампи бренду RZTK прийшлись Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір! Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

• Максим Иванов

Надежность проверю со временем.

Переваги:
    Хорошо светит
    Недоліки:
    Очень греется

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• Алексей Диденко

Заказал 8 лампочек (2 комплекта по 4). В течение 2 недель 2 уже вышли из строя, одна из которых взорвалась.
    Возьмите на заметку, если вы купили комплект из 4 лампочек, 2 по гарантии сдать не получится - требуют все 4. Заказал новые лампочки чтобы по гарантии сдать вышедшие из строя! Не рекомендую бренд RZTK! Обходите стороной!

Переваги:
    Недоліки:
    Качество. Гарантийные условия

Доброго дня, Олексію! Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація. Ви можете здати окремі непрацюючі лампи без всього комплекту при зверненні до будь-якої точки видачі ROZETKA. З умовами обміну можна також ознайомитись на головній сторінці товару. Якщо у Вас виникнуть питання стосовно експлуатації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Любовь Бутова

Из четырёх лампочек попалась одна перестала работать через 15 минут. Остальные пока работают. Указанные эквивалент яркости в 120вт далек от истины. Лампочки другого производителя с эквивалентом в 75вт освещения дают не меньше.

Переваги:
    Не обнаружено
    Недоліки:
    Качество

Доброго дня, Любове! Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація. Найближчим часом Вам зателефонує представник нашого бренду для вирішення даного питання.

Доброго дня, Любове! У продовження телефонної розмови з нашим представником. Найближчим часом Вам зателефонує менеджер для погодження обміну на нову лампу. У разі виникнення додаткових питань стосовно нашої продукції, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Максим Жаріков

Лампи ніби непогані, але з восьми штук одна не працює :(
    Сподіваюсь, інші витримають обіцяний час роботи.

Доброго дня, Максиме! Дякуємо Вам за придбання світлодіодних ламп RZTK. Вибачаємося за незручності, які виникли через несправність лампи. Ви можете зробити заміну однієї лампи, звернувшись до будь-якої точки видачі інтернет-магазину ROZETKA. Якщо у Вас є додаткові запитання, звертайтеся на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319 для додаткової консультації. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр Бердник

Покупал в детский сад. Всё довольны

Переваги:
    Качество, цена, гарантия
    Недоліки:

Доброго дня, Олександре! Дякуємо Вам за придбання продукції нашого бренду, а також за високу оцінку якості світлодіодних ламп від RZTK. Бажаємо Вам довготривалої експлуатації на роки!

• Сергей Плескач

555

Доброго дня, Сергію! Ми раді, що світлодіодні лампи бренду RZTK прийшлись Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір! Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

• Кашугина Оксана

Замовлення отримала вже наступного дня. Замовляла 8 ламп (дві упаковки). В пункті видачі отримала чек від співробітника і пояснення, що у випадку, якщо яка з ламп не працює, то підійти у пункт видачі Розетки з чеком і вони замінять товар.
    Вдома всі лампи перевірила, всі працюють. Світять яскраво, приблизно як 100Ат лампи розжарювання. Товаром задоволена. Розетці подяка)

Переваги:
    Яскрава, економічна, недорогп
    Недоліки:

Доброго дня, Оксано! Дякуємо за Ваш відгук з описом вражень від обслуговування та якості товару. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Євген Гойко

Чудові яскраві лампочки з IC драйверами. У кого в домі чи квартирі перепади напруги - це саме те! Покупкою задоволений!

Переваги:
    Ціна, якість світла, IC драйвер.
    Недоліки:

Доброго дня, Євгене! Дякуємо за вибір світлодіодних ламп саме нашого бренду. Бажаємо приємного та легкого користування на довгий час!

• Артур М

Не важать фактично нічого, але й гарантія 2 роки, взяв відразу 8 штук з запасом.

Переваги:
    Ціна, гарантія
    Недоліки:
    Поки не помітив

Доброго дня, Артуре! Ми раді, що світлодіодні лампи бренду RZTK прийшлись Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір! Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

• Сергій Божко

Яскраве біле світло.

Переваги:
    Ціна. Працюють.

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції бренду RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Вадим

отличное качество за такую цену, лампы яркие и свет достаточно такие приятный, осталось проверить на практике сколько они прослужат, вообщем отличное сочетание цены и качества

Переваги:
    достаточно таки яркие, мягкое освещение
    Недоліки:
    не выявлено

Доброго дня, Вадиме! Дякуємо за вибір продукції саме нашого бренду, а також за Ваш відгук стосовно досвіду експлуатації світлодіодних ламп від RZTK. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• Михайло Крашівський

Лампочки добре світять, але чутливі до вмикачів з підсвічуванням

Вітаємо Вас, Михайле! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що світлодіодні лампи від RZTK прийшлись Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Когут Наталья

Отличные лампочки, все рабочие) посмотрим сколько прослужат
    Цвет белый, нейтральный

Переваги:
    Цена, цвет
    Недоліки:

Вітаємо Вас, Наталіє! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Байков Максим

попробовали первые 3 в разных местах - полёт нормальный

Переваги:
    цена, качество, процессор, яркость
    Недоліки:
    нету

Вітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Евгений

Какой процессор в лампочке? оперативной памяти нет?))

• Олександр Гулєвич

Лампи нормальні, світять як і повинні.
    Але дивна річ. Якщо вони вмикаються через вимикач з світловим індикатором то у положенні "викл" лампа все одно світиться, хоч і мінімально.
    Інші олед лампи такої проблеми не мають.
    Замовив ще, іншої моделі, якщо і ці будуть "світитись" то доведеться повертати товар і шукати іншого виробника. Все ж лампи легше поміняти ніж вимикач.

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за придбання світлодіодних ламп та за Ваш відгук. Це ефект залишкового світіння, який може спостерігатись при тривалому використанні лампи, але на це можуть впливати й інші фактори. У разі необхідності в отриманні консультації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

У вас размыкается выключателем не фаза, а ноль!!!! Не правильно сделанна проводка. Получается фаза постоянно на лампе, а выключатель размыкает ноль
      Прекрасная электрика)))) Осторожно выкручивайте лампы, не дай бог дотронуться до цоколя)

• Василь Хрущ

Замовляв по акції, доставка вчасно. Світить яскраво, як довго - покаже час.

Доброго дня, Василю! Ми раді, що світлодіодні лампи бренду RZTK прийшлись Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір! Бажаємо Вам довготривалої експлуатації на роки!

• Богдан Тарасенко

Чи довго вони прослужать, поки не відомо, однак світять вони дуже класно та яскраво

Переваги:
    Яскраве світло
    Недоліки:
    Поки не виявлено

Вітаємо Вас, Богдане! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Арсен

взял в одном заказе 2 пачки по 4 шт,
    в итоге разный цвет между пачками

Переваги:
    разные
    Недоліки:
    разная цветовая температура

Доброго дня, Арсене! Вибачаємось за спричинені незручності. Найближчим часом ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей даного випадку. Дякуємо за розуміння.

Доброго дня, Арсене! Ми дуже раді, що змогли оперативно вирішити Ваше питання та Ви повністю задоволені кінцевим результатом. У разі необхідності в отриманні консультації або з питань експлуатації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Андрій Беляк

Замовив по акції. Яскраві. Дуже швидко доставили

Переваги:
    Яскраві.
    Білий колір (без жовтого відтінку)
    Недоліки:
    Поки немає

Доброго дня, Андрію! Дякуємо Вам за придбання світлодіодних ламп нашого бренду, а також за високу оцінку їх якості. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Юрій Мажай

Дуже класні лампочки. Світло гарне Рекомендую

Переваги:
    Якість
    Недоліки:

Доброго дня, Юрію! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням світлодіодних ламп. Бажаємо приємного використання на довгий час!

• Иван Петренко

Працюють всі 4 лампи.Світять яскраво .В одній щось торохтить всередині,але на функціонал не впливає.

Доброго дня, Іване! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Ви можете звернутись до найближчої точки видачі ROZETKA для обміну некоректно працюючої лампи. При виникненні питань стосовно експлуатації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми обов'язково Вам допоможемо!

• Олександр Косов

Лампочки супер, напряжение падает до 110, а они яркости не меняют, это просто ооочень круто!

Переваги:
    IC, Драйвер, Цена, Гарантия 2 года
    Недоліки:
    НЕТ

Доброго дня, Олександре! Ми дуже раді, що Ви повність задоволені якістю LED-ламп нашого бренду. Користуйтесь із задоволенням!

• Малишко Маша

Купили лампочки приблизительно 3 месяца назад и сегодня одна взорвалась и разлетелась на пополам.

Доброго дня, Маріє! Вибачаємось за спричинені незручності. Можливо, мав місце перепад напруги або інший чинник, що пов'язаний з проводкою. Зверніться, будь ласка, для заміни непрацюючої лампи до найближчої точки видачі ROZETKA. У разі виникнення питань стосовно експлуатації, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Максим Жирный

Пришлите фото, интересно на нее посмотреть