Відгуки покупців про Коса бензинова RZTK BC 520 Pro Series

• Евгений Демиденко

Мотокоса норм. Свою роботу виконує.

Недоліки:
    Конструкція кнопки пуск і стоп, сумнівної якості. Думаю, довго не пропрацює.

Добрий день, Євгене! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Валентин Гаценко

Добрий день, Валентине! Раді, що бензинова коса ТМ RZTK припала Вам до душі. Зичимо успішної експлуатації на довгий час!

• Костянтин Міненко

Коса працює на ура,просив що хотів

Вітаємо, Костянтине! Дякуємо за відгук і високу оцінку бензинової коси RZTK. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та тальки відмінних результатів!

• Костянтин Міненко

На вид выглядит качественно,все детали в комплекте,даже бутылка для масла,но лучше взять бутылку для смешивания,гораздо удобнее,не жалейте денег на нормальное масло,купил штиль в специализированном магазине,завелась с полоборота,в деле ещё не использовал но уже нравится как работает,советую к покупке,Розетке огромное спасибо за оперативность

Вітаємо Вас, Костянтине! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Сподіваємося, використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Зичимо вдалої та довготривалої експлуатації!

• Ігор

Прийшла вчасно і в повній комплектації. Всі кріплення затягнуті. Не полінився, подивився на привідний вал. Все змащено. Завелась з першого разу. Під час обкатки особливо не грузив. Косить на 5+.

Переваги:
    Потужна, ціна.
    Недоліки:
    Поки не знайшов.

Вітаємо, Ігорю! Ми дуже раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі бензинової коси RZTK, описавши значні для Вас особливості у відгуку. Ефективного та комфортного використання!

• Юрий Евдокимов

Отличная мотокоса за свои деньги. Заводится с первого раза с пол тычка) хорошо и надёжно укомплектовано было

Переваги:
    Мощность, цена
    Недоліки:
    Пока не нашёл

Доброго дня, Юрію! Раді, що Ви задоволені використанням бензинової коси RZTK цієї моделі. Дякуємо за відгук з фото та найвищою оцінкою. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Grygir

Мотокосою зазвичай користуюся з ранньої весни до пізньої осені. Ця модель в мене вже не перша, є з чим порівняти. Взагалі мене влаштовує, більш сучасний варіант порівняно до її попередниці. Легко запускається, більш міцна та надійна конструкція. Ніж гострий із заводу, матеріал ножа відмінний, а точити я можу сам. Комплектація чудова

Вітаємо, Grygir! Ми вдячні Вам за придбання бензокоси RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Раді, що Ви відзначили переваги роботи із цим інструментом і вирішили поділитися своїм відгуком. Бажаємо успішної експлуатації на багато сезонів!

• Олег Ремесло

Нормальна бюджетна коса. Зірок із неба не ловить , але свою роботу виконує, що ще потрібно. Для приватного сектору такої коси вистачить з головою.

Переваги:
    Потужна.
    Недоліки:
    Поки не виявив.

Вітаємо Вас, Олегу! Дякуємо за відгук і позитивну оцінку бензинової RZTK. Ми раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Зичимо надалі тільки відмінних результатів!

• Виталий Блажиевский

перше враження таке: залив 95 бензин розбавлений з оливою, завів, минуту на холостих подирчала і пішов молотить бур'ян який вже виріс по шию в дворі. Хвилин 7 молотив так шо аж на дах будинку залітало, потом двигун нагрівся і дав відпочити... Свою справу робить на відмінно, збірка якісна, дуже потужний агрегат, бур'ян не щадить! Для приватного сектору такої коси вистачить з головою...

Переваги:
    дуже потужна

Доброго дня, Віталію! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені її використанням, відзначили переваги моделі та вирішили поділитися власним досвідом роботи в цьому відгуку. Бажаємо успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• МАРИНА

Придбали для приватного домогосподарства, користуємося вже майже місяць активно. Працює добре, ріже не тільки траву, а й більш товсті стебла, молоді парості, навіть кущі.
    Взагалі то раніше замовляли на Розетці лише дрібнички, коштовну техніку придбали тут вперше, та не були розчаровані, все прийшло ціле, як належить, комплектація повна. Гарантія два роки. Красно дякуємо!

Доброго дня, Марино! Ми вдячні Вам за придбання бензокоси RZTK і залишений відгук. Раді, що Ви задоволені роботою цього інструмента. Упевнені, так буде й надалі. Бажаємо легкого й ефективного користування!

• Валерій Городецький

При отриманні усі деталі були в відмінній якості. При першому запуску не було жодних проблем. Єдине що після отримання ціна знизилась. Потрібно було зачекати

Переваги:
    Для своєї ціни якісна
    Недоліки:

Добрий день, Валерію! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Іван

Моторна краля з гострими зубками. Не щадить бур’яни як наші хлопці клятого окупанта!
    Дякую Розетці за надійний інструмент.

Вітаємо, Іване! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Алексей Бескровный

Заказал, пришол в точку выдачи, и обнаружилось отсутствие штанги и вала тоже нету, не ожидал от Розетки такого разочарования!!!

Переваги:
    На вид добротное исполнение
    Недоліки:
    Недоукомплектован

Добрий день, Олексію! Шкода, що виникла така ситуація. Зауваження та побажання, отримані від Вас в телефонній розмові, обов'язково будуть враховані. Дякуємо за вибір продукції нашого бренду!

• Александр Зассеев

Нормальная бюджетная коса. Звёзд с неба не хватает, но свою работу выполняет, что ещё нужно. Отработала год без нареканий. Слегка низковаты максимальные обороты, но не критично.

Переваги:
    Цена - качество
    Недоліки:
    Пока нет.

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за відгук і позитивну оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Алексей Жуга

Если что изменится, добавлю к комментарию.

Переваги:
    Коса прибыла на следующий день после заказа,собрал быстро и начал обкатывать.По качеству понравилась.
    Недоліки:
    Не знаю, все нормально, меня устраивает.

Вітаємо Вас, Олексію! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Борис Попков

при заводке вытянулся шнур, разобрал стартер, все подтянул собрал, заводиться. Думал может не акуратно дергал, стал осторожно относится к заводке, но проблема повторилась. Что-то в конструкции стартера не так, хиленький.

Переваги:
    Нормальная коса, мощная
    Недоліки:
    проблемы со стартером

Добрий день, Борисе! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Анатолій Виговський

Додаю фото Коси.

Добрий день, Анатолію! Дякуємо за придбання та високу оцінку мотокоси RZTK. Бажаємо легкого та комфортного використання на довгий час!

• Анатолій Виговський

Якщо чесно хотів купити модель RZTK BC 4300S, але в меню порівнянь перепутав і заказав цю косу :) і повністю задоволений. Прислали за 2 дні. Комплектація вся як вказано в характеристиках. Збирається легко. Завелася зразу як заправив. Фіксатори ременя погано тримають.

Поки що на обкатці, але руки так і чухаються опробувати її в полі:)

Переваги:
    Міць двигуна. Ліска і диск в комплекті. Великий паливний бак.
    Недоліки:
    Фіксатори ременя погано тримають.

Добрий день, Анатолію! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішної та легкого використання на довгий час!

• Віталій Панчішко

Нещодавно купував бензу косу, покупкою задоволений на всі 100%, працює без нарікань, хто вагається купувати, можете сміливо брати, не пошкодуєте!

Переваги:
    Хороший комплект

Вітаємо Вас! Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за відгук та фото. Бажаємо приємної експлуатації і на довгий час!

• Стас Соловьев

Покупал для - загородного дома 0,5 га. Проблем при обкатке не возникло. Учитывая мой опыт работы с другими косами забугорными и нашими под 10кг смело могу рекомендовать. Бюджетная, удобная, мощная. Вибрации практически не чувствуешь. Оптимальное соотношение цена качество. Работал леской ножом и диском. Удобно.

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Олексіій Нестеренко

Не заводится вообще. Свечу менял, бензин. Не берите

Переваги:
    Недоліки:
    Всё

Вітаємо Вас, Олексію! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. Зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Олексію! Добре, що ситуація вже вирішена і коса працює. Бажаємо успішної та легкої експлуатації. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр Балашук

Прочитав відгуки по інших моделях мотокіс Розетки. Бачу проблеми які виникли у мене зустрічаються дуже часто. Тому перед покупкою ознайомтесь як служба підтримки чи сервісний центр "вирішує" проблеми. В моєму випадку більше місяця стандартних відписок.

Добрий день, Олександре! Як і було зазначено у попередньому відгуку. Сервіс продіагностував Вашу бензокосу та не знайшов ніяких пошкоджень або заявлених проблем. Ваша коса повністю справна та перевірена. Для консультації що до будь-яких питань зв'язаних з обговорюваною проблемою зверніться, будь ласка, на лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді помогти!

• Наталія Остраниця

Купувала на подарунок. Перший раз почали косити, все нормально, тривалість роботи була 15 хв.
    Наступного разу запустилась нормально, але при роботі почало глохнути...

Недоліки:
    Не працює, глохне.

Доброго дня, Наталю! Дякуємо за Ваше звернення. Шкода, що склалась подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику, для з'ясування деталей та вирішення питання. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр Балашук

Перша коса приїхала 24 червня. Завести не вдалося. Відправив назад. З Розетки вмовили не брати поверненя коштів, обіцяючи що нова коса буде перевірена та відрегульована. Нова приїхала 7 липня, пропрацювала 20 хвилин і заглохла, завести не вдалося. 8 липня відправив назад. Сьогодні 28 липня мені повідомляють що можуть мені повернути відремонтовану косу. Більше місяця я не міг чекати, тому спокійно купив в місцевому магазині нову косу. Повернення коштів як заявляють неможливо. Багато товару купував в Розетці, поки не зіткнувся з цим випадком. Більш купувати не буду.

• Олександр Балашук

І я вимагаю повернення коштів за неякісний товар

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за Ваше звернення. Думка кожного клієнта важлива для нас. Ми обов'язково дослухаємося до Вашого звернення, та врахуємо зауваження для покращення якості обслуговування у майбутньому. Як і було сказано у розмові з Вами сервісний відділ продіагностував та перевірив косу, в наслідок чого вказаний Вами дефект не був підтверджений. Ваш запит що до повернення коштів вже розглядаеться та очікує рішення від сервісного відділу. Найближчим часом з Вами обов'язково зв'яжуться для сповіщення стосовно прийнятого рішення.

• Олександр Балашук

Пройшов тиждень з моменту останнього звернення. Скільки триває ваше "найближчим часом"?

• Алексей Довженко

Все запустилось с первого раза. Хотя есть претензии в сборке. Для примера одна из гаек была залита пластиком. Пришлось пробивать и обновлять резьбу. Китайцы уже научились - нам еще видать предстоит научиться.

Переваги:
    Все работает
    Недоліки:
    Качество сборки все еще хромает

Добрий день, Олексію! Дякуємо за вибір техніки RZTK та Ваше звернення. Раді що в цілому Ви задоволенні використанням цієї бензинової коси. Шкода що виникла подібна ситуація із різбленням. Ми обов'язково дослухаємося до Вашого відгуку та врахуємо Ваше зауваження. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та відмінних результатів на довгий час! Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Алексей Довженко

К сожалению добавлю негативное дополнение к моему отзыву. При очередном покосе травы рукоять стала как-то слишком свободно болтаться. Докосил и какого же было мое удивление, когда заглушив и перевернув что бы посмотреть что не так и почему все болтается, обнаружил, что не хватает одного болта. Все четыре верхних болта фиксирующие две части велосипедной рукояти на месте. А вот сам держатель снижу держиться еще на двух болтах и один болт... тупо сумел открутить и упал где-то в поле. Второй еще был на месте. Открутив второй с досадой для себя обнаружил, что на нем нет ни грамма фиксатора резьбы и был этим принеприятно удивлен. Я даже в принципе не смог бы проконтролировать его потому, что он снизу! Пришлось найти ему замену и на этот раз оба посадил на фиксатор резьбы. Уважаемая Розетка - каких инженеров вы использовали, китайских? Ну это же элементарно!

Вітаємо Вас, Олексію! Дякуємо, що доповнили свій відгук. Так, виробник не передбачив фіксатор різьби для гвинтів цього з’єднання. Ваша думка та побажання обов’язково будуть враховані. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Александр Надточий

Доставили быстро. Собралась легко. После пяти минут работы заглохла. При повторных пусках работает холостой ход только с закрытой воздушной заслонкой, но в таком режиме не косит. При открывании заслонки глохнет. Горячая линия рекомендовала обратится в сервис для регулировки карбюратора. Сервис только отправляет в Киев. Вообщем геморой с косой. И участок заросший остается на неопределённый срок. Инструкция скудненькая. В сервис не набегаешся.

Переваги:
    Тяжело сказать. Не успел оценить.
    Недоліки:
    Неотрегулирована или брак.

Добрий день, Олександре! Дякуємо за звернення. Шкода що склалась подібна ситуація. Для нас Важлива ваша думка! Ми обов'язково врахуємо Ваш відгук для запобігання подібних ситуацій у майбутньому. Ми впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить цю проблему і в майбутньому техніка буде приносити Вам тільки позитивні емоції, та відмінні результати роботи.
      Для консультації щодо більш ефективної та безпечної експлуатації, або при виникненні додаткових питань. Ви можете звернутися, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти Вам безпомилково розпочати користуватися технікою!

• Юрий Айсабаев

Выбрал эту косу из-за мощности, до этого была слабей. Понравилось то, что диск идет в комплекте, т.к. пользуюсь только ним, удобные ремни, удобная кнопка старт/стоп. Доставили на следующий день.#МойRZTK_видео

Переваги:
    Мощная, удобная, диск в комплекте
    Недоліки:
    Пока не выявил

Вітаємо Вас, Юрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо подальшого успішного використання та тільки позитивних емоцій від роботи!

• Анатолий Лепский

Обычное китайское качество по обычной для данной косилке (мощность, комплект, качество) цене. Можно найти дешевле, но выбрал именно эту из-за сервиса розетки. Обкатку прошел более менее нормально. (На % нагрузку ещё не давал.) Пока только скосил участок 12 соток. Мощности хватает с запасом как для дачи или дома. Для профессиональной работы надо брать что-то лучше. А на счёт сервиса розетки разочаровался немного. В комплекте не хватает пластиковой детали для соединения ручек. В инструкции она есть (фото додаю). Но на сервисе розетки сказали что выпускают уже без неё (хотя отверстия и место для неё есть). А без этой детали более хлибкая конструкция и надо думать при сборке как обойтись без неё. И заказать отдельно сказали что нельзя.

Переваги:
    Запас мощности.
    Недоліки:
    Нехватка деталей, качество явно Китай.

Вітаємо Вас, Анатолію! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та зауваження. Ваша думка буде врахована. Так, фіксатора для додаткового з'єднання ручок управління виробником не передбачено. В паперовій версії інструкції були допущені неточності які виправлені в новій версії, що доступна в електронному вигляді у вкладці "Все про товар", на веб-версії сайту Rozetka. Вибачте за незручності. Ручки управління фіксуються у кріпленні на штанзі без цієї деталі. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр Фіялко

Добра мотокоса. Заводиться легко. За вагою легша, ніж наша попередня.

Потрібен додатковий диск з волосінню. Не можу знайти на сайті. Шановний представник бренду, дайте будь ласка посилання на доступні до замовлення аксесуари

Переваги:
    Сталевий диск гарно ріже товсту траву та чагарники.
    Недоліки:
    Поки все влаштовує

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір техніки RZTK. Раді що Ви задоволенні використанням коси цієї моделі. Для того, щоб більш детально розібратися та вирішити Ваше питання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти! Бажаємо вам довгої та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Олександр Балашук

Коса прийшла не працююча, відправив у сервісний центр. Висновок центру виробничий брак. Прийшла нова на заміну, після танців з бубном запрацювала, пропрацювала 20 хв, завести знову не можна. Відправлятиму знову. Чекатиму на повернення коштів.

Переваги:
    Відсутні
    Недоліки:
    Не працює

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за звернення. Шкода, що Ви отримали негативний досвід користування цією  технікою. Ми обов'язково дослухаємося до Вашого звернення для покращення контролю якості. Сподіваємося цей прикрий інцидент не зіпсує Вам загального враження про наш бренд і у Вас ще буде можливість оцінити переваги використання техніки RZTK. У разі виникнення додаткових питань, Ви можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр Балашук

В сервісний центр друга коса дійшла 8 липня. В службі підтримки повідомили, що можуть проводити експертизу до 28 днів. Сьогодні 21 липня, першу непрацюючу косу я отримав 24 червня. Яке може бути моє ставлення до інтернет магазину, сервісного центру?

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за звернення. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для оперативного вирішення цієї проблеми. Вибачаємося за причинені незручності, для нас важлива Ваша думка! Ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження для покращення якості обслуговування. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Юлия Одинцова

Очень хорошая коса. Прошла испытание зарослями бурьянов. Завод тся легко.

Переваги:
    Мощная

• Кутнякова Ирина

Собрали легко)

Переваги:
    Легкая
    Недоліки:
    Не выявлено

Вітаємо Вас, Ірино! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане фото. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Лариса

..пока ничего сказать не могу...после первого покоса посмотрим на результат

Вітаємо Вас, Ларисо! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані до нього фотографії інструменту, які стануть у нагоді тим хто тільки робить свій вибір. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Наталія Остраниця

Сьогодні купили. В інструкції немає пропорції суміші безина та масла для запровки даної бензокоси BC520. Як потрібна пропорція??

Добрий день, Наталю! Дякуємо за придбання техніки RZTK та Ваше звернення. Рекомендуємо використовувати чистий, свіжий, неетилований бензин з октановим числом АІ-92, оливу для 2-х тактних двигунів необхідно додавати згідно пропорцій, зазначених виробником оливи. Дякуємо за питання. Бажаємо успішної експлуатації на довгі роки!

• Соколюк Ольга

Потужна коса, косили траву дуже високу , все ок. Зрозуміла інструкція, зібрали без проблем, все укрмплектовано

Переваги:
    Ціна

• Вячеслав Вячеслав

Впервый день, заглохла и не заводиться. Заводил и обкатывал по инструкции. Буду обращаться в сервисный центр, надеюсь на их помощь только. Жалко потраченных денег и нервов

Вітаємо Вас, Вячеславе! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Шкода, що Ви отримали негативний досвід при використанні цієї мотокоси. Ми впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить цю проблему і техніка буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Більш детальну інформацію про процес відправлення товару на сервісне обслуговування Ви можете дізнатися, скориставшись наступним посиланням: посилання

Доброго дня, Вячеславе! Раді були дізнатись, що сервісне обслуговування вирішило Вашу проблему. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про бренд RZTK і у Вас ще буде нагода оцінити всі переваги техніки нашого бренду.