Відгуки покупців про Розумна лампа RZTK Smart LED Bulb RGB (SB10W-900)

24 відгуки

• Максим Сабецький

Взагалі не світить на вказані параметри. Якщо включати на колір, то виглядає як гірлянда (треба бути прямо перед лампочкою, щоб колір щось освітлював), тобто колір видно тільки якщо на лампочку дивитись, вона нічого не освітлює.

Переваги:
    Не знайшов, як дуже тускла лампочка
    Недоліки:
    Взагалі не вистачає світла від неї, дуже тускла.
    Якщо переключать на колір, то вважайте що це гірлянда із одної лампочки.
    Застосунок трохи глючить, неможливо просто відкрити щось зробити.
    • Вадим Макаров

В приложении всё можно регулировать. И температуру света и интенсивность. Не знаю в чём проблема цветного режима, у меня всё нормально работает. Естественно, что днём будет тусклее, но в темное время суток комната полностью залита нужным цветом.

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Нам дуже прикро, що Вам не вдалося оцінити переваги розумної лампи нашого бренду. В телефонній розмові з Вами узгодили варіанти вирішення цієї ситуації. Бажаємо гарних вражень!

• Володимир

все працює відмінно

Недоліки:
    поки незнайшов

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Бажаємо тривалого та легкого користування!

• Віталій Сіленок

Перевіряйте на місці видачі. Донька не перевірила не працює . Замовив на себе перевірив на місті усе супер . Працює як задумано

Переваги:
    Приємне світло працює для ледачіх
    Недоліки:
    Треба перевіряти в точці видачі

Вітаємо Вас, Віталію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Ми намагалися з Вами зв'язатися, але, на жаль, Ви не відповіли. Щиро раді, що на даний момент ситуація вирішилася. При виникненні додаткових питань, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Подключение простое, светит ярко, управление со смартфона простое и понятное.

Переваги:
    всё
    Недоліки:
    пока не нашел

Вітаємо Вас, Олександр! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені функціоналом розумної лампи RZTK Smart LED Bulb RGB. Бажаємо тривалого користування та гарних вражень!

• Макс

Одноразовая лампочка получается. Если ее вкрутить в один цоколь, то в других она не будет работать. Узнавал у Rozetka HelpCenter. Это очень странно конечно.

Переваги:
    Яркая и удобное управление.
    Недоліки:
    Нельзя использовать в других цоколях, привязывается навсегда при первом подключении к одному.

Вітаємо Вас, Макс! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Після Вашого звернення ми перевірили підключення лампи до різних патронів що сумісні з цоколем Е27 - лампа не прив'язується лише до одного, а працює з усіма патронами, на які її було встановлено. Також лампою можна керувати з додатку. Наразі Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!

• Демидов Денис

Ну да, будет работать только в Е27. В любой комнате и любой квартире.
      А так я конечно верю, что RZTK может собрать лампу которая запомнит свое место включения и в других откажется работать... Новый вид лицензии???))) Но вот как они будут определять что это проверка лампы на новой почте, ума не приложу.

• Александр Пугачев

Прислали брак,сразу на почте не заметил ( отсутствует теплоотводящий пятак) Оправил назад по гарантии,обещали что мой товар первый на сервис и мне вернуть деньги (это было 7 июля)
    Сейчас 20 и ничего не решается. В общем разочаровался в rztk полностью!

Переваги:
    Ргб
    Недоліки:
    Брак

Вітаємо Вас, Олександр! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Як ми і повідомили Вам в телефонній розмові, у зв'язку з напруженою ситуацією на території нашої країни, сервісні питання та питання доставки можуть вирішуватися із затримкою. Кошти за товар обов'язково повернуться на Ваш рахунок. Співробітник нашого бренду відстежує Ваше замовлення та повідомляє, коли є нова інформація. Перепрошуємо за незручності та бажаємо гарних вражень!

• Николай Янчи

Сначала не мог разобраться как подключить, но позвонили с поддержки розетки и всё объяснили и помогли, за что огромное спасибо))) Покупкой доволен

Переваги:
    Красота))
    Недоліки:
    Есть небольшие задержки, но это не критично

Доброго дня, Миколо! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Щиро раді, що змогли допомогти Вам із підключенням лампи до застосунку. Бажаємо тривалого користування та гарних вражень!

• Володимир Пірус

дуже хороший варіант за свою ціну. усі функції працюють, підключення просте. керування через гугл дім є

Переваги:
    ціна, функції
    Недоліки:
    слабке світло в режимі кольорів

Вітаємо Вас, Володимире! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого користування!

• Вадим Макаров

Яркая, гибко настраивается, всё в соответствии с описанием.

Недоліки:
    Подключение через приложение оказалось не таким простым как обозначалось в инструкции, но разобраться можно.

Вітаємо Вас, Вадиме! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого користування та приємних вражень!

• Толя Лазюта

Взяли одразу 2 лампи, одну в спальню, іншу на кухню. Зручно, що можна відразу дві лампи підключити в додаток і керувати ними. Світять класно, з підключенням проблем ніяких не виникло. Встановили таймер вимкнення і перед сном виставляємо режим «Ніч» або ж просто зменшуємо яскравість. Працюють лише тиждень, тому про якість казати поки зарано. Пізніше доповню відгук.

Вітаємо Вас, Анатолій! Нам приємно, що Ви з нами та обираєте товари бренду RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені функціоналом розумної лампи. Бажаємо тривалого користування!

• Александр Пугачев

Пришел брак,сразу на почте не заметил

Переваги:
    Недоліки:
    Брак

Вітаємо Вас, Олександр! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Нам дуже прикро, що сталася така ситуація. Нагадаємо, Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Детальніше: посилання. Додатково Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!

• Ростислав Погуляев

Сначала долго не могли подключить, потом поняли, что меняли роутер, а соответственно, вводили неправильный пароль в приложении. Жаль, что приложение не сигнализирует об этом. Лампа хорошая, светит ярко. В приложении можно подобрать сценарии на все случаи жизни.

Вітаємо Вас, Ростиславе! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Вам вдалося підключити лампу до застосунку. Бажаємо тривалої та легкої експлуатації!

• Ирина Данько

Тянет мало энергии, но при этом светит ярко. Можно установить удобный для себя таймер вкл/ викл. Я себе запрограмировала, чтобы лампа в 00.00 тушилась и таким образом сигнализировала, что пора идти спать.

Вітаємо Вас, Ірино! Нам приємно, що Ви обрали розумну лампу RZTK та оцінили її функціонал та якість. Бажаємо гарних вражень та тривалого користування!

• Сергей Тонкогляд

Хочу вернуть или обменять,не работает (

Переваги:
    Пока не увидел
    Недоліки:
    Не работает

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Наразі Ваше питання передано відповідальному співробітнику для уточнення деталей, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!

• Богдан Ільків

Програма для керування лампою працює нестабільно. Або працює 15-20 секунд і перестає реагувати на команди з телефону, або лампа перестає реагувати, після того як змінив вкладку в програмі.

Нічого в налаштуваннях не змінював, і наступного дня все може працювати ідеально.
    Сама лампа хороша, яскрава. Але програма керування жахлива

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Нестабільна робота программ

Вітаємо Вас, Богдане! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Наразі спеціалісти працюють над вирішенням проблеми з функціоналом додатку. Також Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!

• Олеся Гончаренко

Лампу купили две недели назад и, в целом, работой довольны. Светит ярко, можно выбрать любой цвет, мигает в ритм музыки. Включается на несколько секунд позже, чем обычные лампы, но на работу это никак не влияет.

Вітаємо Вас, Олесю! Нам приємно, що продукт бренду RZTK припав Вам до вподоби. Бажаємо гарних вражень та тривалої експлуатації!

• Евгений Лис

быстро настроил, главное правильный пароль от wifi ввести и включить выключить пару раз, чтобы лампа заблымала быстро, но капец она греется, за пару мин пока проверял на работоспособность когда вынимал чуть руки не ошпарил, не знаю как долго она протянет) а в целом хорошая лампа

Переваги:
    прикольная и легко настроить
    Недоліки:
    греется

Вітаємо Вас, Євгеній! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням розумної лампи нашого бренду. Бажаємо тривалої та легкої експлуатації!

• Александр Гуцол

Работает в торшере. Удобное управление через прилоение. Куча настроек и персональная костомизация

Переваги:
    Управление голосом черези гугл ассистент
    Недоліки:
    нету

Вітаємо Вас, Олександр! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба!

• Sasha Bilopol

Лампа класна, але дуже засмутила коли в перший же день згоріли два кольори

Переваги:
    Світить нормально,ярко,мене влаштовує але є один нюанс.
    Недоліки:
    Вперший же день у мене напевно згоріли два кольори це зелений та жовтий
    • Sasha Bilopol

Вибачаюсь,я помиливсь,зараз працюють всі кольори:)

Вітаємо Вас, Олександр! Щиро раді, що Ви змогли самостійно вирішити дане питання. При виникненні додаткових запитань зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Влад Моргун

Все легко керується з телефону, можна налаштувати режим вкл/викл, можна і самому заходити в додаток і вимикати лампу, якщо є потреба. Особливо зручно коли ліг в ліжко і забув про світло. Буду тестити далі і потім доповню відгук.

Вітаємо Вас, Влад! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили функціонал розумної лампи нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та приємних вражень!

• Екатерина Гуляева

Лампа мне понравилась. Легко подключить, можно управлять цветами с помощью приложения, очень яркая.

Вітаємо Вас, Катерино! Щиро раді, що Вам припав до вподоби продукт бренду RZTK. Бажаємо тривалої та легкої експлуатації!

• Марина Коваленко

Яскраво світить, зрозуміле підключення, багато режимів.

Вітаємо Вас, Марино! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням розумної лампи нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба!

• Артем Нижник

Лед лампа топ за свои деньги. Немного потупил и не мог подключится к Смарт Лайф, но там, в принципе все интуитивно понятно. Светит очень ярко. К примеру, моя старая лампа 100 ват светит минимум в 1,5 раза тусклее. В приложении много функций, понравился режим музыки, лампа мигает под бит.

Вітаємо Вас, Артем! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги розумної лампи нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба!

• Денис Войтович

Користуюсь декілька днів, тому рано казати за її надійність, але в цілому досить непогана смарт лампа. Світить дійсно ярко, є функція як білого світла так і кольорового, керується з додатку Smart Life, підключився швидко. Можна різні режими налаштовувати, різні кольори, є синхронізація з музикою. В цілому, якщо буде служити довго, то лампі тверда 5. З годом обов'язково доповню відгук.

Вітаємо Вас, Денисе! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Також вдячні за надані інформативні фото. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба над головою!