Що таке самоклейні плівки та як їх використовують

Останнім часом дедалі більшу популярність завойовують самоклейні плівки, які випускаються в невеликих рулонах і зовні схожі на звичайні шпалери. Вони бувають кольоровими та прозорими, виготовлені з ПВХ, пропілену або поліестеру, мають захисний шар, що видаляється перед застосуванням. Їх головні відмінності — особливе декоративне оформлення і клейка основа, яка максимально спрощує оброблення. Таке покриття дає з легкістю виконувати завдання будь-якої складності й отримувати шикарний результат водночас, маючи практично необмежені можливості. Дивовижний оздоблювальний матеріал підходить для втілення безлічі дизайнерських задумів, наприклад:

 • оновлення стін і швидкої зміни умеблювання,
 • «освіження» дизайну і будь-яких домашніх декорацій,
 • реставрації предметів інтер'єру,
 • надання меблям показного зовнішнього вигляду,
 • створення цікавих естетичних ефектів,
 • для захисту стін у ванній кімнаті та на кухні,
 • для маскування дитячих пустощів на стінах.

Різновиди самоклейних плівок у каталозі ROZETKA

Сучасний асортимент дає змогу купити самоклейну плівку, обравши відповідний варіант на свій смак. Вона може бути одношаровою та призначеною для ідеально рівних поверхонь, а також двошаровою, яка складається з тканинної або паперової основи та полівінілхлоридної смоли, естетично красива з обох боків. Обидва різновиди умовно поділяються на три групи:

 • для меблів — створені для візуального відновлення старих виробів, здатні наділяти ексклюзивними естетичними параметрами різні поверхні, покращувати їх захисні властивості та виконувати інші практичні завдання;
 • для вікон — прозорі поліуретанові покриття і деякі рідкі різновиди використовуються для зміни зовнішнього вигляду й певних характеристик скла, його захисту від пошкодження, а також допомагають запобігти травмуванню осколками та несанкціонованому зламу;
 • універсальні — підходять для оздоблення квартир, будинків та офісів, чудово замінюють шпалери й широко застосовуються для найрізноманітніших цілей.

Численні плівки-самоклейки пропонуються всіляких кольорів — від білих, бежевих і кремових до жовтих, зелених і блакитних, оранжевих і пурпурових, темно-синіх і чорних. Вони бувають однотонними, під дерево та під мармур, з малюнком або, наприклад, голографічні, гладкі, глянсові з блиском і повністю матові. Серед усіх самоклейних плівок поширені три типи:

 • декоративна — часто використовується в сучасному декорі та оформленні різних поверхонь, слугує для прикрашання;
 • вітражна — імітує шматочки барвистого скла, приваблює неповторною грою світла та кольору, використовується для різноманітних скляних і дзеркальних елементів інтер'єру, надає їм оригінальності та шарму, робить міцнішими, допомагає в утепленні приміщень;
 • рекламна — зазвичай застосовується для зовнішньої та внутрішньої графіки, прикрашання стін, вікон і офісних приміщень загалом, створення привабливих вітрин і логотипів.

Десятки цікавих пропозицій трапляються в колекціях відомих виробників, як-от Oracal, Dc-fix, Gekkofix, Hongda, Orafol, PATIFIX, Alkor. Ширина рулону варіюється в межах 30-137 см, довжина становить від 1 до 15 метрів. Вироби можуть бути вологостійкими та мийними, з припасуванням малюнка й без. Докладний опис із фото дає змогу вивчити всі характеристики, особливості вподобаних товарів і зробити правильний вибір.

Показати ще 60 товарів