Відгуки покупців про Мобільний телефон Samsung Galaxy A05 4/128GB Light Green (SM-A055FLGGSEK)

• Андрей Андрей

Чудовий якісний телефон.

Переваги:
    все працює ідеально, надійність
    Недоліки:
    немає
  • константин соколов

Очень доволен,замечаний нет!

Переваги:
    Шустрый
    Недоліки:
    Пока не наблюдаю
  • Сергій Катарина

Все супер
    Все працює

• Саша Кравченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Light Green

Нарікань великих нема,телефон намісті розпакували дали обдивитися,включили подивилися як робе,
    Нажаль не було як провірити пристрій на зарядку,а хотілось би,бо деякі покупці писали що отримали,а дома кинулись порт не робе.
    А взагалі то добре.

Переваги:
    Все добре,все як завжди у samsungiv,ще дали стартовий пакет vadafona безкоштовно.
    Недоліки:
    Погано що нема блочка,нужно самому підбирати і шукати
  • Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Light Green

Всё работает в подарок сим-карта

Переваги:
    Подарок, быстрая доставка
  • Анна Кузьменко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Silver

Є зауваження щодо доставки Новою Поштою:телефон прийшов просто в пакеті нової пошти. При отриманні на Новій Пошті нам не дозволяли відкрити коробку та оглянути, аргументуючи тим, що "Нова пошта просто доставляє, якщо будуть претензії до товару-звертайтеся до постачальника". А якби телефон приїхав розбитий (так як доставлявся лише в одному пакеті без будь яких додаткових пакувань!)і тільки вдома ми б помітили це, так як на Новій Пошті відкрити коробку нам не дозволяли-то що би ми мали робити в такому разі?

Переваги:
    Недоліки:
    Пакування при доставці
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

Телефоном задоволений, пам'яті вистачає, заряд тримає довго.

Переваги:
    Чудовий телефон за свої гроші
  • Гнатишак Іван
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Silver

Телефон перестав заряджатись, не пройшло ще 2 тижні. Куди звернутись? Проблема не в зарядці, перевіряли на інших теоефонах.

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не заряджається

Доброго дня. Рекомендую звернутися в сервісний центр. За посиланням Ви можете знайти сервісні центри у Вашому місті посилання

• Вячеслав Бельков

Ок

• Марина Остапенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Light Green

Тиждень активного користування і все норм. Порадувала матриця, хороше зображення, швидкий відгук, звук та фото краще, ніж очікувала. Дитина задоволена. З мінусів - за добу між тим, як вручила та поклейкою скла вже з'явилися мікро подряпини. Не перший і не п'ятий для нас самсунг, але таке вперше. Я взагалі того скла не маю на іншій моделі і все норм. Але вони не помітні, тож це дрібниця.

Переваги:
    Багато
    Недоліки:
    Не критичні
  • Наталя Стародуб
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Light Green

Купувала на подарунок сину, 10 років. Телефоном повністю задоволені!

Переваги:
    Якість/ціна
    Недоліки:
    Нема
  • Варваринець Анастасія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Silver

Гарний, легкий і простий у користуванні

Переваги:
    Легкий
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Егор Фатеев

Для дітей телефон бомба

Переваги:
    Усе
    Недоліки:
    Немає відбитку та нфс
  • Страт-Папушой Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Light Green

Сегодня получила в отделении телефон. В комплекте телефон, шнур, стартовый пакет водафон. В характеристиках телефона указаны 2 варианта - Разъемы 3.5 мм (mini-Jack) и USB Type-C. Я не обратила внимание на шнур.
    Мне не повезло. Телефон пришел с кабелем с обеих сторон 3.5 мм (mini-Jack), в телефоне разъем 3.5 мм (mini-Jack) и для зарядного тоже((( . Представитель бренда в одном из ответов дает ссылку на адаптер для USB . Почему сразу не дать и на второй? Я не нашла на Розетке зарядное под 3.5 мм (mini-Jack). Купила телефон сестре-инвалиду в подарок. Теперь думаю, как правильно поступить: вернуть телефон или искать по всей Одессе адаптер с разъемом под 3.5 мм (mini-Jack)((((((( И ребята в отделении не подсказали обратить внимание на шнур(((. Очень расстроена. Да, к тому же заказала зарядное фирменное, но под USB (по ссылке представителя бренда) и пришлось заказ отменить.

Переваги:
    Еще не знаю про сам телефорн, так как телефон получила разряженным
    Недоліки:
    зарядить оказалось проблемой. Кабель для зарядки сюрпризный((((((((, адаптер не входит в комплект
    • Лілія Чикильова

у вас на фото Type C шнур.
      Ви телефон уважно подивилися?

• Roma

3,5 мини- джек - это выход на наушники, и ни как не для зарядки. USB type c - выход для зарядки.

• Roma

кабель 3,5 для наушников выглядит с круглым концом им не заряжает телефоны. А .USB кабель, который на фото как раз для зарядки. То,что нет блока для зарядки в комплекте - вина производителя, решившего сэкономить на комплектующих, тем самым вводя в заблуждение доверчивых пользователей

• Тищенко Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

В описі є зарядний пристрій в комплекті, а по факту тільки кабель. Телефон забрав вчора. Змініть опис, не вводьте людей в оману.

• Юлия Кобелева
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Light Green

Доброго дня. В коробці нема зарядного пристрою, як заявлено в характеристиках цього смартфону. Дуже шкода.

Переваги:
    Ще не користувалась
    Недоліки:
    Немає зарядного пристрою
    • Ілля Гавриленко

Мабуть помилка у характеристиках була, зараз немає вже зарядного

Вітаємо!

Зарядний пристрій відсутній у комплекті й купується окремо: посилання

• Юлія
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

Заказувала на подарок. Товар прийшов не в гарному стані ,коробка грязна і прим'
    ята,в середині начебто спеціально залишили відбитки пальців на вкладиші . Відмовилася

Переваги:
    Сервіс гарний
    Недоліки:
    Не товарний вид
  • Сергій Олійник
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

Покупал не на Розетке, но есть некоторые неприятные наблюдения после пары дней пользования. Докупил оригинальную самсунговскую зарядку на 15Вт. Так вот, телефон нормально заряжается, но только если вы не включаете экран. Если экран выключен, то заряжает примерно на 7 процентов за 10 минут, соответственно 40-45% за час, это нормально. Но как только вы включите экран, перестает помогать даже быстрая зарядка. Телефон начинает жутко резать зарядный ток для батареи, скорость зарядки падает в 3 раза, за 10 минут набирает всего 2-3 процента, общее время заряда - около 6 часов. То есть, если вам надо на нем что-то делать и одновременно пытаться заряжать, то от нуля до 100 процентов уйдет около 6 часов. При этом телефон уведомляет, что вы подключили быструю зарядку (для 15 Вт), или очень быструю зарядку (до 25 Вт), но продолжает заряжать его маленьким током и показывать общее время зарядки до 6 часов. Пытался пожаловаться в магазине на работу телефона, мне распаковали еще один телефон этой модели, тоже попробовали его заряжать и такая же проблема: при включенном экране он очень-очень медленно заряжается. Пробовали вместо ускоренной зарядки на 15 Вт подключить зарядные на 20 и потом 25 Вт, но ничего не изменилось. Даже на 25 Вт - до 6 часов при включенном экране. Конечно, некоторые сделают мне замечание - типа, зачем включать экран при зарядке. Но у меня часто возникает необходимость быстро дозарядить телефон, не прекращая на нем работу (быструю зарядку придумали именно для этого) и потом уехать по делам. Так вот, не получится. Программа AccuBattery показывала при этом зарядный ток для батареи в 780 миллиампер (и для 15Вт и для 25 Вт), это при том, что на 5 Вольтах зарядное устройство может выдавать до 3000 мА. Для сравнения, на других телефонах (Samsung A54, Samsung S10) при включенном экране зарядный ток батареи достигает 2400-2600 миллиампер и действительно быстрый заряд телефона

Переваги:
    неплохой экран, порадовала скорость работы
    Недоліки:
    Почти не заряжается при включенном экране, даже на 25Вт зарядном
    • Ево

Интересная особенность. А при отключённом экране какой ток зарядки? Если снизить уровень подсветки, влияет на ток заряда?

И ещё попробуйте режим экономии энергии со всеми опциями (on), какой ток будет?

Вітаємо!

Рекомендуємо звернутися до технічної підтримки Samsung Україна для консультації, з'ясування причини складностей й отримання необхідних рекомендацій по їх усуненню:
      посилання

• Сергей Юхименко

Проблема із зарядкою дійсно існує,купив блочок Gelius на 35 ват.і телефон заряджається на 100% за 40 хвилин,слабші блочки взагалі не рекомендую.

• Леонід
    Продавець: Rozetka. Колір: Light Green

Одразу, це бюджетний смартфон і ми не чекали від нього якихось фантастичних особливостей... Але... Смарт таки здивував якістю зборки, потужним процесором (як для бюджетної серії), акумулятором з підтримкою зарядки 25w, і досить непоганою камерою з підтримкою відео FHD60.
    При користуванні лагів ще не помічали, в іграх не нагрівається)))
    Дуже класна олеофобка, як для бюджетніка)
    В цілому, дуже непоганий бюджетний смартфон, і якщо б у нього був сканер відбитка пальців, NFC і в комплекті зарядний пристрій на 25w, я б кричав - РЕКОМЕНДУЮ)))

Переваги:
    Гарний проц, швидка зарядка, непогана камера, відео FHD60
    Недоліки:
    Відсутність NFC, сканера відбитка пальців, зарядки в комплекті на 25w
  • Віталій Чорний
    Продавець: Rozetka. Колір: Light Green

Купив 23.11. На фото все що є в комплекті плюс стартовий пакет Vodafon. Нажаль зарядного пристрою нема а USB кабель з двох сторін Type-C.