Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок!

43 відгуки

Код:  272562736

 • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 1
 • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 2
 • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 3
 • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 4
 • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 5
 • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 6
 • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 7
 • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 8
Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! - зображення 1

Екран (6.8", Dynamic AMOLED 2X, 3200x1440) / Samsung Exynos 2100 (1 x 2.9 ГГц + 3 x 2.8 ГГц + 4 x 2.2 ГГц) / основна квадрокамера: 108 Мп + 12 Мп + 10 Мп + 10 Мп, фронтальна : 40 Мп / RAM 12 ГБ / 256 ГБ вбудованої пам'яті / 3G / LTE / 5G / GPS / підтримка 2 SIM-карток (Nano-SIM) / Android 11.0 / 5000 мА·год

 • Сканер відбитків пальців

Опис Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок!

Легендарний. З усякого погляду
Представляємо смартфон Galaxy S21 Ultra 5G. Унікальні камери — це революція в галузі фотографії, за допомогою яких ви зможете знімати 8К відео кінематографічної якості та перетворювати кожен кадр на епічні фотознімки — і все це можна робити просто "на ходу". А поєднання надшвидкого 5-нм процесора Galaxy, міцного скляного корпусу, батареї на цілий день роботи та підтримка мереж 5G повністю виправдовує його назву — Ultra.

Революційний дизайн
Представляємо новий сміливий дизайн модуля камер. Цей компактний модуль містить чотири світлосильні об'єктиви з унікальними оптичними характеристиками.

Dynamic AMOLED 2X
Це найбільш барвистий і яскравий екран в історії Galaxy смартфонів. Galaxy S21 Ultra 5G обладнаний нашим найяскравішим екраном (1500 ніт), який має 100% колірний обсяг, що забезпечує реалістичне кольоропередавання навіть за яскравого сонячного світла.

Захист зору від синього випромінювання
У смартфоні Galaxy S21 Ultra 5G використовується технологія істотного зменшення інтенсивності шкідливого для очей випромінювання синього світла, що викликає напругу та втому очей у разі тривалого перегляду зображення. Отже, ви можете спокійно дивитися фільми й не відчувати проблем під час засинання

Надплавний екран 120 Гц
Екран з найплавнішим прокручуванням зреагує на будь-які ваші дії під час перегляду контенту. Надзвичайно чутливий екран забезпечить плавний серфінг сторінками інтернету, швидко реагуючи на найменші дотики й оптимізує частоту оновлення залежно від того, що ви переглядаєте, заощаджуючи заряд батареї для того, що ви любите.

Найміцніше скло
Створене, щоб менше дряпатися й захищати смартфон із лицьової та зворотної сторони. Це найміцніше скло Gorilla Glass, яке використовується в смартфоні.

Робіть портрети професійної якості з кадрів 8К відео
8K Відео — це відео найвищої роздільної здатності, доступне для смартфона. В одному кадрі 8K відео учетверо більше пікселів, ніж у кадрі 4K відео. Записуйте відео у форматі 8K з частотою 24 кадри за секунду та отримуйте відеоматеріал, що має кращий вигляд, ніж у кіно, а потім завантажуйте і дивіться його на YouTube.

А за допомогою функції Фото з відео 8к ви можете витягувати окремі кадри з відео 8K і перетворювати їх на чудові світлини. У такий спосіб вам не доведеться вибирати, як краще зобразити цікавий сюжет — у режимі фото- або відеозапису.

Плавність і стабільність — все, що потрібно для знімання "екшн"
Увімкніть режим Super Steady і Galaxy S21 Ultra 5G зніматиме, як екшн-камера. Стабілізація з використанням технології штучного інтелекту компенсує тремтіння рук, забезпечуючи плавність знімання в русі не гірше, ніж у разі знімання з використанням стабілізатора.

Функція Super Smooth 60fps Video забезпечує динамічне керування частотою кадрів для суперплавного відео навіть за низької освітленості. Ця функція автоматично регулює частоту кадру, тож якість вашого відео залишиться високим у разі знімання від світанку до заходу сонця.

Кадруємо, кадруємо і знову кадруємо
108-мегапіксельна камера фіксує так багато деталей, що ви можете "витягнути" з одного кадру кілька окремих знімків. Якість знімків, зроблених цією камерою, вирізняється багатою палітрою кольорів, відтінки якої не втрачаються навіть у разі перегляду під яскравим сонячним промінням.

Гігантське збільшення в одне торкання екрана
Революційна система Dual Zoom дає змогу тепер збільшувати зображення швидше, плавніше, ніж в інших смартфонах серії Galaxy. А в поєднанні з абсолютно новою функцією Zoom Lock знімки стають чіткішими, ніж будь-коли.

Dual Zoom
Galaxy S21 Ultra 5G обладнаний об'єктивами з 3x і 10x оптичним збільшенням, які послідовно перемикаються у разі зміни кратності збільшення. Потім, використовуючи революційну технологію об'єктива зі "зламаною" оптичною віссю й поліпшену технологію надвисокої роздільної здатності з використанням штучного інтелекту, ви зможете зняти великий план об'єкта, не сходячи з місця.

Блокування зуму
Забезпечує отримання чіткого знімка навіть без використання штатива. Коли ви збільшуєте зображення у 20 або більше разів, телефон фіксує брак істотної зміни положення камери упродовж 2-3 секунд і блокує зум, забезпечуючи автоматичну стабілізацію зображення.

Портрети згладжують текстуру обличчя. Портретний режим для знімків студійної якості тепер покращений за допомогою використання технології штучного інтелекту, що забезпечує ідеальне освітлення завдяки аналізу тону облич, урахування напрямку освітлення й оптимізації глибини різкості.

Нічні сюжети у всій пишноті
Датчик Bright Night — це найбільше досягнення у фотографії в умовах низької освітленості. Він дає змогу в нічних умовах отримувати яскраві та чіткі знімки з яскравими кольорами. Тепер ви можете швидко робити яскраві знімки з низьким рівнем шумів і керувати часом експозиції.

Найшвидший процесор, який використовується в серії Galaxy
Перший в історіїGalaxy 5-нм процесор, у якому є висока потужність і швидкодія. Це видатне досягнення означає ширше використання штучного інтелекту в роботі всіх підсистем і режимів роботи смартфона Galaxy S21 Ultra 5G.

Закрийте
Galaxy S21 Ultra 5G гарантує дуже високий рівень сертифікованої безпеки завдяки вбудованій платформі Samsung Knox, що захищає ваш телефон на апаратному і програмному рівнях Knox Vault з використанням шифрування ваших біометричних даних. А ультразвуковий датчик відбитка пальця збільшеного розміру швидше і точніше реагує на дотик сухого пальця під час розблокування телефона.

Заряду вистачить на цілий день
Розумний акумулятор Galaxy S21 Ultra 5G тримає заряд цілий день — навіть у мережі 5G. Завдяки батареї ємністю 5000 мА·год, новому енергоефективному екрану й економному процесору, телефон може зберегти працездатність і поза межами ліміту 24 робочі години

Гра на рівні профі
Завдяки екрану з частотою оновлення 120 Гц, вам забезпечена швидка реакція на дотик і плавність переміщення об'єктів в ігровому сеансі. У поєднанні з підтримкою 5G і Wi-Fi 6E, ви зможете легко грати в реальному часі та підняти рівень своєї гри на нову висоту.

Ігровий прискорювач Game Booster
Новий пріоритетний режим Game Booster дає вам зосередитися на грі, блокуючи дзвінки та повідомлення, а також збільшуючи продуктивність Galaxy S21 Ultra 5G. Оптимізована для двигунця Unity Engine поліпшена технологія штучного інтелекту (ШІ) відстежує використання вашого пристрою та автоматично підстроює ваші параметри для оптимальної взаємодії, регулюючи температуру, заряд акумулятора та пам'ять під час гри.

Big Screen Chat з Google Duo це новий спосіб спілкування з друзями й близькими. Сумісність із різними пристроями дає змогу легко залишатися поруч із дорогими людьми одним дотиком.

Motion Mirror дає змогу проєктувати контент із вашого телефона на екран телевізора і ви зможете виконувати вправи разом з інструктором. Виконуючи вправи синхронно з інструктором, ви зможете контролювати на екрані правильність виконання цих вправ.

Застосунки з вашого телефона на вашому ПК
Випробуйте всю міць мобільних застосунків прямо зі свого ПК з Windows 10. Закріпіть застосунки в меню «Пуск» або на панелі завдань для швидкого доступу та відразу беріться до роботи — все починається, коли ви під'єднуєте свій телефон Galaxy до Your Phone Apps.

Що вам необхідно для відчуття атмосфери здійснення мрій
Почніть 2021 рік легко. У комплекті тільки те, що вам потрібно — нічого зайвого.

Характеристики Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок!

Стандарт зв'язку
Діагональ екрана
Роздільна здатність відео
Тип матриці
Частота оновлення екрана
Кількість точок дотику
 • 10
Матеріал екрана
 • Скло (Gorilla Glass Victus)
Кількість СІМ-карток
Розміри СІМ-картки
Оперативна пам'ять
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 43

 • Андрій Куракін
  • Продавець: Rozetka
  • Колір: Black

  при любом входещем звонке (телефон, тимз) отключает блютус гарнитуру, я в шоке с такой функциональности.
  за такие деньги к покупке рекомендовать не стану.

  Переваги:
  инересная камера
  Недоліки:
  блютус работает через одно место
 • Артур Юрьевич
  • Продавець: Rozetka
  • Колір: Silver

  Я раньше не любил самсунг и не думал что когда нибудь возьму, но S21 ultra просто поразил меня по характеристикам и решил попробовать. Телефон реально суперский, столько приятных функции продуманных до мелочей. Единственное что нету быстрой зарядки как у других его конкурентов, но в остальном он просто идеален.

  Переваги:
  Шустрый, заряд держет 2 дня, дисплей, звук, камеры
  Недоліки:
  Нет быстрой зарядки
  • Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок! фото від покупців 13
 • Александр
  • Продавець: Rozetka
  • Колір: Black

  спойлер: в этом отзыве лишь сравнение лоб в лоб s21 256 gb и s21 ultra 256 gb (оба на exynos 2100 с розетки) так вот, решил подарить отцу на др тоже смартфон из серии s21, остановился на версии плюс. это дало возможность посмотреть его и сравнить оба девайса между собой. и, ребята, как по мне, плюс выигрывает у ультры: плоский экран намного лучше того, что сделали в ультре с их «3д». телефон ощущается комфортнее в руке (по размерам они почти одинаковые, но ощущение будто у ультры пару мм лишние, если взять оба смарта в руки). нехватки озу пока не заметил, в игры не играем, для рутины хватает 8 гб. по батарее тоже нареканий нет, чуть меньшая емкость компенсируется меньшим разрешением экрана (но при этом ухудшение качества на глаз вообще не заметно). камеры не сравнивали, не интересно. остальная начинка одинаковая. мое мнение: если вам не нужны 12-16 гб озу, 512 гб пзу, огромное разрешение экрана, поддержка s-pen и неуклюжий «3д»-экран - можно смело брать именно s21 . не пожалеете!

  Переваги:
  телефон хорош, спору нет.
  Недоліки:
  но в сравнении с плюс-версией виднеются и недостатки. телефон не ощущается как ультимативный шаг вперед и однозначный лидер линейки за свою более высокую цену. лично мое мнение: самсунгу пора отказаться от 3д экранов вообще.
Дивитися всі відгуки →

Відео з Мобільний телефон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256 GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK) + Сертификат на 5500 грн в подарок!

* Увага! Усі телефони мають кириличні літери на клавіатурі, українське меню!

* Об'єм вбудованої пам'яті залежить від операційної системи, а також встановлених виробником програм.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення