• Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 1
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 2
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 3
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 4
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 5
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 6
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 7
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 8
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 9
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 10
 • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 11
 • Усе омріяне у кредит
Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA - зображення 1
Діагональ екрана
Роздільна здатність
Частота оновлення
Платформа
Діапазони цифрового тюнера
 • DVB-C
 • DVB-S
 • DVB-S2
 • DVB-T
 • DVB-T2
 • 4K
 • T2

Опис Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA

Контрастність відбиття найдрібніших деталей
Повна пряма підсвітка 8х
Повну пряму підсвітку QLED-телевізора можна автоматично регулювати залежно від зображення на екрані. Так QLED забезпечує глибші чорні тони й оптимальний колірний контраст у кожній сцені.

Абсолютна реалістичність завдяки штучному інтелекту
Процесор Quantum 4K
Потужний процесор Samsung Quantum 4K оптимізує якість зображення, забезпечуючи найкращі умови перегляду та покращує візуальні характеристики контенту.

Масштабуйте зображення до рівня 4К
4K AI масштабування
Технологія 4K AI-масштабування використовує квантовий процесор Samsung, який аналізує вхідний відеосигнал, зменшуючи сторонній шум, відновлюючи втрачені деталі, і підвищує контурну різкість деталей і тексту. Тепер ви можете мати зображення і звук із роздільною здатністю 4K.

Освітленість не впливає на якість
Адаптивний режим зображення
Яскравість зображення на екрані можна автоматично регулювати залежно від рівня зовнішньої освітленості. Оцініть досконалу якість зображення незалежно від часу дня або типу контенту.

Звук, який іде за об'єктом на екрані
Технологія Object Tracking Sound
З технологією Object Tracking Sound+ звук пересувається екраном, ідучи за об'єктом у кожній сцені. А вбудовані додаткові динаміки створюють по-справжньому імерсивне тривимірне звучання, занурюючи вас в епіцентр подій.

Динамічний і реалістичне зображення
Quantum HDR 12x
Технологія Quantum HDR 12X забезпечує глибший контраст і високу яскравість, що дає змогу виявити найдрібніші деталі в найтемніших і світлих фрагментах зображення. Технологія динамічного відбиття тонів HDR10+ дає змогу оптимізувати колір і контрастність кожної сцени.

Мільярд відтінків природного кольору
100% колірний об'єм із технологією квантових точок
Технологія квантових точок забезпечує найкращу якість зображення. Завдяки 100% об'єму кольору, технологія Квантових точок перетворює світло на приголомшливу колірну палітру, причому якість передавання кольору водночас залишається стабільною за будь-якого рівня яскравості.
Покращений ігровий режим
Функція Real Game Enhancer+
Оцініть чудову якість зображення без спеціального встановлення параметрів для ігрового режиму. Надзвичайно висока чіткість передавання руху зумовлена браком ореолу навколо об'єктів і розмиття зображення навіть у найдинамічніших ігрових сценах. Чудова видимість деталей зображення навіть у найтемніших сценах, а звук чудово синхронізується з діями героїв на екрані. Технологія AMD FreeSync зменшує появу шлейфа та тремтіння зображення, що дає вам змогу завжди бути переможцем.

Ви не пропустите жодного діалогу
Активний підсилювач мовлення
Якщо ви дивитеся ТБ у галасливих умовах, будьте впевнені, що не пропустите нічого важного. Технологія Active Voice Amplifier (AVA — активний підсилювач мови) у режимі реального часу розпізнає сторонні шуми й автоматично збільшує гучність голосу.

ТВ і саундбар: синергія звуку
Технологія Q-Symphony
У поєднанні із шістьма динаміками QLED-телевізора, фронтальні, бічні та верхні динаміки саундбара формують поле повноцінного об'ємного звуку навколо телевізора. Це дає змогу глядачеві відчути ефект повного занурення в події на екрані.

Бачити зображення, а не деталі корпуса телевізора
Безрамковий дизайн із 4 сторін
Тонкий і елегантний безрамковий дизайн не відвертає вашої уваги від зображення на екрані. Мінімалістський дизайн телевізора та брак рамки з усіх чотирьох сторін установлюють нові стандарти для телевізорів. Тепер ви зможете випробувати справжній ефект занурення в події на екрані.

Забудьте про чорний екран
Інтер'єрний режим Ambient+
Зверніть увагу, як ваш телевізор стає майже невидимим, підстроюючись під фактуру та колір стіни, на якій він розміщений. Покращений режим Ambient+ дає змогу вивести на екран інформацію про погоду, час, знамениті твори мистецтва або ваші улюблені фото. Тепер телевізор — це не просто чорний екран, а стильний і універсальний елемент інтер'єру.

Отримайте максимум від перегляду ТБ
Платформа Smart Hub й універсальний пульт One Remote (Наявність цієї функції може залежати від регіону продажів. Перевірте доступність цієї функції перед використанням.)
Платформа Smart Hub зібрала весь ваш улюблений контент в одному місці. А універсальний пульт One Remote забезпечив зручний доступ і комфортне керування. Тепер одного пульта досить, щоб керувати всіма під'єднаними до QLED пристроями.

ТВ і смартфон на одному екрані
Режим Multi View
Режим Multi View ділить екран ТВ на дві частини, в одну з яких поміщає контент, який ви дивитеся зараз на ТВ, а в інший поміщає контент із вашого смартфона. Це означає, що вам не потрібно більше відвертати увагу від екрана ТВ для перегляду контенту на екрані телефона.

Розумний будинок з QLED ТВ
Застосунок SmartThings
Всі під'єднані пристрої — тепер на одному екрані. Просто встановіть програму SmartThings на вашому QLED, отримуйте повідомлення й керуйте іншими пристроями, під'єднаними до системи розумного дому.

Характеристики Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA

Діагональ екрана
Підтримка Smart TV
Роздільна здатність
Особливі властивості
Країна-виробник
Форма екрана
Колір рамки
Вихідна потужність звуку, Вт
Частота оновлення
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 22

 • Андрей
  • Продавець: Rozetka

  Пока оценка такая Приехал бракованный товар. Двойная полоса возле правой кромки экрана. Написал в сервис Розетки, жду решения.

  • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA фото від покупців 3
  • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA фото від покупців 4
  • Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA фото від покупців 5
 • Александр
  • Продавець: Rozetka

  Недавно приобрёл данный аппарат и пока что, как обычный пользователь, минусов не нашёл. От телевизора все в восторге.

  Переваги:
  Качество картинки и звучание. Тактильно очень приятный пульт.
  Недоліки:
  Не обнаружено за столь короткое время
 • Максим
  • Продавець: Rozetka

  Прекрасный телевизор. Очень понравилась высокая контрастность и глубокий черный цвет. Отличный что самое главное объёмный звук лучший что я слышал у телевизоров. Удобный пульт без нагромождения лишних кнопок. И минималистичный дизайн с красивой ножкой.

  Переваги:
  Отличный звук, хорошая скорость работы
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Телевізор Samsung QE65Q80TAUXUA

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення