• Телевізор Samsung UE32H5500 - зображення 1
 • Телевізор Samsung UE32H5500 - зображення 2
Телевізор Samsung UE32H5500 - зображення 1
Діагональ екрана
Роздільна здатність
Smart-платформа
Діапазони цифрового тюнера
Частота оновлення
 • 100 Гц (CMR)
Частота розгортки панелі
 • 50 Гц
 • Smart TV
 • T2

Опис Телевізор Samsung UE32H5500

Новий Smart-телевізор Samsung — тепер ще простіше та швидше
Ваш Smart-телевізор Samsung дасть змогу скористатися величезною бібліотекою програм, дивитися відео, телепрограми та соціальні пости за допомогою сервісу Smart Hub. Удосконалена функція жестового керування (Motion Control) розпізнає навіть рухи пальців, завдяки чому одним рухом пальця ви можете вибирати канали або регулювати гучність звуку, завантажувати застосунки, перегортати сторінки в Інтернеті та перемикати опції меню Smart Hub.

* Функція керування жестами Motion Control вимагає наявності ТБ камери (продається окремо)
* Ефективність роботи системи керування жестами залежить від освітленості приміщення, в якому розміщений телевізор.
* Контент, доступний через застосунок Smart Hub може змінюватися залежно від категорії продукту, моделі та регіонів експлуатації. Більш детальну інформацію можна дістати на сторінці Smart Hub.

Простіша система жестового керування за допомогою пальців або руки
Завдяки новій поліпшеній технології керування жестами ви зможете керувати вашим телевізором не тільки жестами руки, але навіть рухом одного пальця. Поліпшена технологія керування жестами Motion Control розпізнає навіть рухи пальців, завдяки чому одним рухом пальця ви можете вибирати канали або регулювати гучність звуку, завантажувати застосунки, переміщатися сторінками інтернету та опціями меню Smart Hub.

* Функція керування жестами Motion Control вимагає наявності ТБ камери (продається окремо)
* Ефективність роботи системи керування жестами залежить від освітленості приміщення, в якому розміщений телевізор.

Оновлена система Smart View дає змогу під'єднати до вашого ТВ різні зовнішні пристрої і виводити на екран контент із цих пристроїв
Новітній застосунок Samsung Smart View 2.0 істотно спрощує завантаження й перегляд контенту із зовнішніх пристроїв. Використовуючи вашу домашню бездротову мережу, ви можете дивитися ТВ мовлення на вашому смартфоні або планшеті та використовувати ваш смартфон як пульт дистанційного керування для керування телевізором. Також ви можете дістати доступ до контенту на вашому Smart-ТВ з вашого смартфона або ПК через панель Smart Hub Мультимедіа. Вона дуже проста в керуванні, тому все, що ви маєте, це діставати задоволення.

* Для настроювання цього режиму необхідно, щоб ваш ТВ і мобільний пристрій були під'єднані до однієї й тієї ж мережі (AP)
* Відповідні функції можуть залежати від типу операційної системи та мобільного пристрою

Дивіться контент із вашого мобільного пристрою на великому екрані телевізора
За допомогою вашого нового Smart-телевізора Samsung ви легко та швидко зможете переглядати контент з ваших мобільних пристроїв на великому екрані телевізора. Покращена технологія Samsung Screen Mirroring набагато спрощує цей процес, тому що тепер вам не потрібно змінювати джерело сигналу на пульті ДК, щоб переглядати контент із мобільних пристроїв. Просто відкрийте панель повідомлень на вашому мобільному пристрої, оберіть значок "Screen Mirroring" і оберіть опцію "TV". Це все, що потрібно для перегляду додатків, ігор та іншого контенту на великому екрані телевізора.

Відчуйте нову реальність у форматі Full HD
Оцініть новий рівень реалістичності того, що відбувається на екрані в системі домашніх розваг. Завдяки двократному збільшенню роздільної здатності проти звичайних HD-телевізорів ваш телевізор Samsung Smart TV дасть змогу відчути нові відчуття від занурення до світу віртуальної реальності та відчути себе учасником подій, що відбуваються на екрані. Після перших хвилин перегляду зображення у форматі Full HD ви не захочете дивитися ваші улюблені ТВ програми та фільми у звичайній стандартній роздільній здатності. Відкрийте для себе всю красу віртуальної реальності у форматі високої чіткості (HD форматі).

Чудове зображення з яскравими живими барвами
Використання новітньої технології розширення діапазону кольоропередачі (Wide Color Enhancer Plus) допомагає істотно поліпшити якість зображення і, зокрема, передавання найдрібніших деталей. Зверніть увагу на багатство кольорової палітри, яка зображається на екрані завдяки технології Wide Color Enhancer Plus.

Незабутні враження від перегляду футбольного матчу в режимі Football Mode
Під час перегляду футбольного матчу в режимі Soccer Mode ви ніби присутні на стадіоні. Зелень трави на полі й всі інші кольори тепер стали яскравішими, що дає змогу поринути в події на екрані. Потужний навколишній звук дає змогу повніше відчути захоплення уболівальників. З перемиканням у режим Football Mode автоматично вмикається записування всього, що відбувається на екрані ТВ*. А в разі різкого збільшення гучності звуку, як, наприклад, у разі реву трибун стадіону, або під час зміни рахунку на табло найяскравіші моменти автоматично зберігаються, щоб ви за бажання могли переглянути їх пізніше. Дивіться матчі в прямому ефірі й переглядайте записані ігрові моменти одночасно для отримання найбільш яскравого та захопливого враження від гри в себе вдома.

* функція PVR і обмін інформацією через SNS доступні тільки в моделях із підтримкою функції Smart ТВ.
* Для активації функції записування найяскравіших моментів Auto Highlights потрібний зовнішній жорсткий диск.

Характеристики Телевізор Samsung UE32H5500

Діагональ екрана
Підтримка Smart TV
Роздільна здатність
Бездротовий інтерфейс
Smart-платформа
Країна-виробник
Форма екрана
Контрастність
 • Mega DCR
Колір рамки
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 215

 • Александр Вельможко
  • Продавець: Rozetka

  Отличный вариант для кухни, 6 лет служит верой и правдой :)

  Переваги:
  Хороший бюджетный вариант от надежного производителя
  Недоліки:
  Не замечено
 • Евгений Алёхин
  • Продавець: Rozetka

  Ему уже не счесть сколько лет, и он работает без проблем.

 • Михайло Чубай
  • Продавець: Rozetka

  Брали декілька років тому, усім лишились задоволені.

Дивитися всі відгуки →

Відео з Телевізор Samsung UE32H5500

 • Повноцінний відеоогляд

 • Повноцінний відеоогляд

 • Повноцінний відеоогляд

 • Повноцінний відеоогляд

 • Повноцінний відеоогляд

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення