Відгуки покупців про Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart 110

Фотографії та відео покупців

 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 1
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 2
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 3
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 4
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 5
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 6
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 7
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 8
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart фото від покупців 9
 • Епілятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Ирина
  • Продавець: Rozetka

  Епілятор відмінної якості, має підсвічування. Тепер все видно що робиш. Має широку плаваючу головку. Зручно користуватися у ванній. Інтелектуальний датчик регулює тиск, щоб захопити більше волосків. Дуже задоволена покупкою. Доставили швидко.

  Переваги:
  Якість
 • Елена Ем
  • Продавець: Rozetka

  Дуже хороший епілятор, перш за все 40 пінцетів - це оптимальне колічество.Ето мій перший епілятор і я їм вкрай довольна.Подсветка справляється зі своїм завданням: не доводиться придивлятися. Заряджається швидко, заряду вистачає щоб повністю провести епіляцію.

  Переваги:
  Суха / волога епіляція, підсвічування, плаваюча головка. Якісний корпус.
 • Елена
  • Продавець: Rozetka

  Дуже прогресивні технології в подарованому мені епілятори. Дуже добре упаковано, красиво якісно, ​​гарантія на 2 роки. Відразу вразило, що в інструкції зазначено кількість пінцетів 40 шт і що тут плаваюча головка. Проходить добре все ділянки шкіри, як би обволікаючи з усіх боків. Є досить яскраве підсвічування і індикатор натискання. Можна використовувати під водою, але я частіше на суху. Якість роботи від цього не погіршується. Метал не іржавіє. Масажуючі ролики дуже приємно пом'якшують процес. Вся робота від акумулятора, суперудобно! Набір тепер для мене просто незамінний.

  Переваги:
  Епілятор з масою переваг, швидко справляється з волоссям, масажує, автономна робота, підсвічування
 • Оксана С.
  • Продавець: Rozetka

  До этого у меня никогда небыло эпилятора с плавающей насадкой, хотя уже 2 штуки сменила. В этом эпиляторе немецкое качество прослеживается во всем. Очень удобно пользоваться. Хорошее сочетание необходимых функций. Широкая головка с пинцетами, быстро обрабатывает кожу. Подсветка, индикатор нажатия на эпилятор, тоже очень удобно, чтоб не переусердствовать с нажатием на прибор. Можно пользоваться под водой, полностью герметичный корпус. Есть массажирующая насадка, часто использую. Результатом довольна, это главное!

  Переваги:
  Качественный и добротный эпилятор, немецкая сборка, аккумуляторная работа, можно использовать под водой
  Недоліки:
  Не вижу
 • Юлія Мартинюк
  • Продавець: Rozetka

  З цим епілятором сам процес епіляції переходить на новий рівень. Ця не зовсім приємна процедура, стає практично безболісною, тільки потрібно певний час щоб звикнути. З новою функцією Senso Smart сам епілятор сигналізує коли потрібно зменшити натиск, це зможе допомогти уникнути почервоніння і подразнень. Є підсвітка, вже потрібно меньше рухів щоб видалити тонкі волоски. Для мене оптимальною є волога епіляція, так як менше відчувається дискомфорт від процесу епіляції. Шум від епілятора не дуже гучний, тепер музику можна не вмикати навіть на другому рівні швидкості. Це індивідуально, але гарний результат від епіляції зберігається навіть на третій тиждень. Вважаю. що це гарний результат. Даний епілятор свої функції виконує відмінно, очищати легко під струменем води. Модель зручна і легка у користуванні, підійде однаково добре новачку і тому, хто вже знайомий з подібними епіляторами. Своїх грошей вартує, особливо по акції.

  Переваги:
  якість від Браун, сучасні функції для більш зручної епіляції, результат процедури
  Недоліки:
  відсутні
 • Лариса
  • Продавець: Rozetka

  Эпилятор удобен в работе и эффективен по результатам удаления нежелательных волосков. Он оснащен технологией sensosmart, сообщающей лучший вариант проведения процедуры эпиляции. Его красный сигнал и есть той подсказкой для корректировки. Отлично, что у эпилятора широкая головка, поэтому сам процесс проходит быстро. Волоски удаляются с точностью как жёсткие, так и очень тоненькие. Массажная система обеспечивает мягкую эпиляцию. Эпилятор можно использовать в душе или в ванной. Сам процесс эпиляции проходит безболезненно, а кожа становится гладкой, нежной и чистой

 • Валентина Ткачук
  • Продавець: Rozetka

  Braun SensoSmart продвинутий, функціональний і ефективний епілятор. Досить помітна різниця, особливо тоді, коли Ви до того користувалися більш дешевими епіляторами. Інноваційна функція, датчик тиску. Полягає в тому, при сильному натисканні на шкіру, епілятор сигналізує, що потрібно менше натискати на пристрій, завдяки цьому, менше дрібних порізів, які все ж таки трапляються при епіляції. Якщо до цього Ви не користувались епіляторами, то ця функція просто знахідка. Можна обрати між двома типами епіляції волога і суха. Процес епіляції, спочатку викликає певний дискомфорт, але з часом звикаєш, порівнюючи з іншими процедурами епіляції, наприклад шугарінг, то с Silk epil SensoSmart, звісно, не так боляче, а результат теж хороший, набагато зручніше, непотрібно чекати коли волоски відростуть. Досить зручний і ефективний епілятор, відмінно підійде, коли обираєте перший епілятор, єдине, що може стримувати від покупки, це ціна, але с таким епілятором процес епіляції комфортний і максимально зручний.

  Переваги:
  Досить зручний, ефективний, симпатичний дизайн, датчик тиску
  Недоліки:
  можливо ціна
 • Арина
  • Продавець: Rozetka

  Эпилятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/700 SensoSmart это нечто, безболезненно удаляет волоски, главное очень быстро, есть подсветка, с которой всё видно. Можно пользоваться в душе, моется под водой. имеет 2 скорости. хорошо выбривает контуры тела, например на колене. Мне хватает на месяц. Очень довольна покупкой. Доставили быстро.

  Переваги:
  Качество
  Недоліки:
  нет
 • Маряна Бендзак
  • Продавець: Rozetka

  Вирішила порадувати себе і купити собі такий епілятор. Я купляла на розетці коли була акція на нього і дуже задоволена. Він так гарно видаляє волосся. В мене від природи чорне волосся, тому воно дуже гарно надається до епіляції. Епілятор повторює контури тіла і дуже ефективно видаляє волоски навіть найменші . Також він має інтелектуальний датчик який світиться червоним якщо тиснути надто сильно. Сам процес епіляції є дуже швидкий. Також є дві насадки для обличчя і для тіла це дуже зручно є два режима для м’якшої і для потужнішої епіляції. Бездротовий тому можна ним користуватись будь де. Самі плюси . Хто ще вагається , не вагайтеся, придбайте .

  Переваги:
  Потужність , швидкість
  Недоліки:
  Немає
 • Anutka
  • Продавець: Rozetka

  Первый эпилятор и первый опыт, больно?? Да! Но многие говорят ,что со временем привыкаешь. За счет большой головки процедура проходит быстрее. Удобно что есть фонарик и он же оповещает о силе нажатия. Удобно держать в руке. За все время процесса рука не чувствовала дискомфорта. Сам аппарат выполнен добротно. Милый дизайн. Так же есть мешочек в котором можно держать все вместе,и это очень удобно. Хорошо что можно мыть в воде. Ну и как ии везде две скорости как стандарт.

  Переваги:
  Делает свою работу на отлично